Луди ли са тия които мислим за луди? - за НЛО става въпрос :)

  • 2 488
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 62 595
Не че ме притеснява, но дисекция ин-виво не предизвиква у мен кой знае колко приятни мисли. Laughing

# 46
  • Мнения: 4 380
Четох една книга на Шелдън, малко на границата на трилъра и фантастиката беше, а накрая автора пишеше, че има сведения, че много от американските астронавти и летци-изпитатели са виждали НЛО, част от тях са си признавали, а част са го обсъждали само с близки, за да не бъдат спрени от мисии. Програмата "Синя книга" говори достатъчно за това, че НЛО се взема насериозно. А колкото до това за лудите... Мисля, че туй като с години сведенията за НЛО са компрометирани, няма как да се разбере някой действително ли е виждал или не е наред с главата. Аз лично вярвам в НЛО, но ако утре някой от вас пусне тема "Видях НЛО" ще се смея с всички останали. А съответно, ако аз видя- няма да ви кажа пък! Crossing Arms

Пълно е с руски документални филми, в които самите астронавти свидетелстват за срещите си с НЛО. Поне в Русия това не е тайна. Сигурно и те някъде по тайни лаборатории изследват катастрофирали летящи чинии за открадване на нови технологии, но за това може и да не се тръби особено. Чудим се за невероятно бързия скок и технически прогрес на човечеството за последното столетие, ами...това е причината.

# 47
  • Мнения: 4 585
Зависи, дали може да се нарече кражба на технологии. Ако извънземните нямат държави едва ли имат патентни бюра. А като не са си патентовали отделните възли на летящите си чинии, да го духат.

# 48
  • Мнения: 4 380
Зависи, дали може да се нарече кражба на технологии. Ако извънземните нямат държави едва ли имат патентни бюра. А като не са си патентовали отделните възли на летящите си чинии, да го духат.

 Laughing Laughing Laughing

Аз мисля, че някои от тях те доброволно са си дали. В един документален филм се обсъждаше как някакви си там гуру от Хималаите подаряват на Хитлер телевизията и сериалите, а също мобилни телефони с видеокамери.
Коментираше се че няма как те да са притежавали подобни вещи ако тези неща не са били подарени от по-напреднали технологично цивилизации. Също така се коментираше че всъщност тези играчки са идеално средство за отвличане на вниманието на хората за да не мислят за войни и че всъщност, напълно възможно е да са ни дадени с умисъл.

# 49
  • Мнения: 2 211
В този сайт ще прочетете какви ли не теории по темата  Laughing http://xnetbg.com/

Общи условия

Активация на акаунт