театрална школа...

  • 3 177
  • 12
  •   1
Отговори
Дъщеря ми е на 5г. и искам да я запиша в театр.школа, но не тип читалищна самодейност, а нещо на по-професионално ниво(дано не звучи прекалено). Някой дали има информация или личен опит? Благодаря ви предварително...

# 1
  • Мнения: 7 821
А в кой град живеете?

# 2
# 3
забравих да се разпиша

# 4
  • Мнения: 7 821
За съжаление намерих само трупи към читалища  Sad. Дано някой има повече информация.

# 5
  • Мнения: 5 877
Май към Народния театър имаше такава школа, обади се там и попитай. Със сигурност имаха представление миналата година.

# 6
  • Мнения: 195
В Народния театър приемат деца над 7год.  Към БНТ има детска актьорска работилница (нещо такова) май Хлапета се казва, това са децата които участват в   предаването Искам да знам. Във финалните надписи на предаването пише точното им име, можеш да ги потърсиш чрез централата на БНТ.
Освен това в Двореца на децата има  театрални школи, вкл. и куклени тетрални школи, със сигурност нивото е професионално, но провери дали и там не приемат след 7г.
Успех Simple Smile

# 7
благодаря ви, ще проверя и ще пусна обратна информация

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Потвърждавам за Двореца на децата!

# 9
  • Мнения: 3 161
Ето линк към няколко театрални школи, дано да е полезен.

http://www.kakvodapravim.com/learn.php?topic=27

# 10
В Двореца на децата е куклена театралната школа...инфото на емем изглежда доста изчерпателно, благодаря ти, емем

# 11
  • Мнения: 3 161
Намерих и това:
Детска театрална занималня за деца 5-10 г. в клуб Ментов носорог: http://marti-online.com/nosorog/classes.php

# 12
В Народния театър приемат деца над 7год.  Към БНТ има детска актьорска работилница (нещо такова) май Хлапета се казва, това са децата които участват в   предаването Искам да знам. Във финалните надписи на предаването пише точното им име, можеш да ги потърсиш чрез централата на БНТ.
Освен това в Двореца на децата има  театрални школи, вкл. и куклени тетрални школи, със сигурност нивото е професионално, но провери дали и там не приемат след 7г.
Успех Simple Smile
Здравейте. Виждам, че в темата не е писано отдавна, но въпреки това...
Като ветеран на ДАР "Хлапета" съм длъжна да отбележа, че Театралната школа към БНТ и ДАР "Хлапета" са две различни школи с една и съща ръководителка- Ганета Атанасова (Ганди). Смея да твърдя, че нивото ни е наистина професионално и с удоволствие приемаме дечица.
ДАР "Хлапета" имаме един издаден диск с музика, няколко награди от различни фестивали и деца с главни роли във български и чуждестранни продукции.
И още една забележка. Името на предаването е "Искам да бъда..."  Wink

Поздрави, Неда

Общи условия

Активация на акаунт