Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Моето детенце навърши 11 месеца и скоро ще бъде вече едногодишен юнак!
Моля ви, препоръчайте ми играчки, които са подходящи за тази възраст!
На продавачките в магазините нещо не мога да се доверя. Бебо беше на 6м. когато една девойка ме съветваше да му купя рингове, а той още не можеше да седи добре!
Цитирай

София

Ами вече му е време за ринговете, ако тогава не си ги купила - купувай сега Very Happy ! Още - кубчета с картинки /или като пъзел се редят, или с животни/, конструктори /пластмасови с големи елементи/, има разни "умственоразвиващи" им викам аз игри /примерно къщички, коли, влакове, ние имаме нещо, което не знам какво е/, които са с дупки в различна форма, и има елементи в съответната форма, които детето трябва да пъхне вътре. На моя син му подариха за първия РД огромен камион, който е направен за щураци /т.е. не се чупи лесно/, пълен с конструктор. Сега преди няколко дни видях, че има някакви топки, ама много перверзни,целите са с едни шипове по тях, и децата много им се кефят!  Very Happy
А, за Коледа купихме на сина си голяма кола, в която той влиза и бута педалите, голямо забавление е. На Коледа той беше на година и 1 месец, и още не достигаше педалите, но сега е ОК /на година и половина/. Мисълта ми е, че сега има мноооооого сладурски колела, мотори, коли и свевъзможни глезотии дори и за най-малките, така че само пари да има човек - избор голям!
 Very Happy Ако се сетя още нещо ще пиша.
Дано съм била полезна!
Цитирай

Balchik

Извинявам се за невежеството си ама какво е това рингове? Crying or Very sad
Цитирай

София

Рингове

Цитирай
Mamma ,благодаря ти много- Wink
Цитирай

Balchik

Госта съм аз -извинявам се- Rolling Eyes
Цитирай

Sofia

Ринговете са супер полезни. Моя, заради тях се научи да седи стабилно на дупе. Преди отказваше на седи, само се щураше насам-натам като хлебарка с другите играчки в ръце. Сега му е голям кеф да ги слага и маха от пръчката и да вика - "Ко-о ко-кот", "Ето, ето", "Те!" и "айде".
А като поотрасне, може да се учи да ги хвърлу от растояние и да "уцелва".
Купих и елементарен конструктор, само с кубове, различна форма, но не го кефи да строи, а аз да правя кули и той да ги събаря.
Радва се и на най-обикновени бурканчета и канчета, в които може да слага и вади разни по-дребни неща, или да дрънка по тях с лъжица.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Да се включа - и Мая е на 11 месеца (на 12.07. чакам поздравления). Днес й взехме един средно голям камион от Метро - идеален е да го бута и да ходи с него (тя само лази или ходи по мебелите, за ръка не я водя). Като че ли го хареса. Иначе - сестра ми й донесе някаква играчка от щатите - има бутонче, като го натисне, започва да вика Мяу и да се тресе като вибратор (хайде, като GSM) и е кръгло - котка уж. Мноооого забавно й е. Играчката е на Фишер-прайс, която марка и тук има някои играчки, ама скъпи.
Иначе - най-вече кубчета и топки.
Също - гребло от детски комплект. 'Реши' ни с него и е много доволна.
И най-накрая - кофичка или кутия, в която да пуска определените играчки през правилните отвори. От няколко дена имаме, още не я владее, но точно тези месеце е времето за такава играчка. Има ги и скъпи и по-евтини.
Цитирай

puzeli, kubcheta za stroene i podregdane, naj-razlichni -chashi ili ringove ili kakvoto i da e - koeto se STROI!!  golqmo lego, igrachki s muzikalki efekti, purzalka, igrachki ot ljubimite geroi ot detskite filmcheta, kola za karane bez pedali (za proxogdane), stolche s masichka, .................. ....... tova mi idva na akula pone za sega  Confused
Цитирай

geography.tar.gz

м.. нещо полезо.. например...

Цитирай

Цитат на: BeaZtiE

super  Wink
Цитирай

София

Ухаааа! Имаме си такава играчка в къщи. Служебната на тати! Но не се бяхме сетили! Very Happy  Smile  Laughing  Cool  Razz  Wink  Very Happy
Цитирай

geography.tar.gz

много готина играчка..
аз принципно до "глемите" играчки не го пускам - защото все пак ЦРТ мониторите излъчват малко повече радиация отколкото тези с течни кристали.. макарче много им фе хвърля и на тях Smile
но скоро ще започна да го пускам и на работните станции в моята стая - където си бачкам на воля.. и никой не ме пиртеснява (особено след 22.00 когато всички къртят)

иначе сега сериозно..
наистина - според мен подаръците особено за разни персонални празници тябва да са по-скоро практични - отколкото всичко останало.. (т.е. играчки, дрешки... и т.н. - според мен играчките и дрешките са нещото, което има най-кратка "давност")
все пак мисля, че закъснях с мнението си Smile
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

а дали като добро другарче  Very Happy  не би могъл да ми "хвърлиш" един комп. насам  Wink
 Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool
Цитирай

София

все пак мисля, че закъснях с мнението си Smile

Не, не си закъснял! Аз питах за собственото си дете-на него какво е подходящо да купя.
Не се интересувах за подарък Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.