Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 март 2008, 13:05 ч.

За д-р Елия Костова -Варна

• 18 048
  • 56
  •   1
Отговори
  • Варна
Да ви попитам някой знае ли къде преглежда д-р Костова ?
Последно разбрах ,че била в майчинство , но не открих тема започнала ли е вече да преглежда пак.
Интересувам се от лични впечатления за нея, тъй като досега не съм я посещавала.
Благодаря предварително.

# 1
  • Варна
телефонът на д-р Елия Костова е 608-  251  .Тя ще работи в кабинета си от 17.03.2008г.

# 2
  • Варна
Благодаря ти janeta_de . А да те попитам къде се намира кабинета и?
Ти лично посещавала ли си я? Какви са впечатленията ти?

# 3
  • Варна
Лично не съм я посещавала д-р костова, но съм чувала хубави отзиви за нея

# 4
  • Варна
Кабинетът и е срещу малкото "Пикадили" на Чаталжда. В Блока, в който реди беше кабинета на Яков.

# 5
  • Варна
Тя ще работи в кабинета си от 17.03.2008г.
Работи си всеки ден , не от 17-ти.
Понеделник, сряда и петък- сутрин, вторник и четвъртък- следобяд.

# 6
  • София, ул. "Консервна"
Имам прекрасни впечатления от д-р Костова. Страхотен човек и лечител е!
Благородно завиждам, че живее във вашия град  bouquet
Дай Боже повече хора като нея Hug Hug Hug

# 7
  • Варна
Изключително съм объркана. Д-р Елия Костова наистина ли е класически хомеопат?
Прегледа трая около 10мин, даде ми две различни лекарства, и ми написа бележка с пет други, коити било хубаво да купя по принцип. Интервюто щяло да е след празниците. Аз ще отида и тогава и окончателно ще реша.
Тук съм чела само хубави неща за нея, а сега съм наистна объркана. Моля пишете още лични отзиви.

# 8
  • Варна
5 други какви? Хомеопатични ли? Да не би да са били калций, спирулина, кордицепс и подобни?
Да,класически хомеопат е  и предписва само по 1 монопрепарат. Днес ходих при нея на преглед за детето и за мен за аурикопунктура.

# 9
  • Варна
Да, Монда, точно такива са.

# 10
  • Варна
Да, Монда, точно такива са.
e, те не са хомеопатични, а са добавка.
С кордицепса няколко пъти се спасяваме от грип, на мен ми помогна при  абцес на зъба, течен го ползваме за хрема и сме много добре.

# 11
  • Varna
Да споделя и аз личния си опит...първия ни преглед също протече за 10 мин, заради остро състояние на детето ми, обстойния се разбрахме след като се върне от пътуване,аз така и не й се обадих.
Лечението на острото състояние мина успешно,но накрая доста ме озадачи с препоръката си да давам профилактично Осцилококцинум.

# 12
  • Варна
не знам защо сте против даването на осцилококцинум профилактично. Знам за принципите на хомеопатията, знам,че хомеопатия се дава при симптоми, а не преди тях. Но факт е, че Осцилококцинум действа при грипни епидемии и начални симптоми. Дъщеря ми лежи до мен с 39 температура/ грип/, аз при първите симптоми взех осцил. и кордицепс и приключих със симптомите. Винаги в такива случаи взимам по 2-3 гранули, а не по цяла доза, както  казват боаронците. Но е факт, че действа.

# 13
  • Varna
аз не отричам действието на Осцилококцинума. Просто се разминава с разбирането за класическа хомеопатия.
Аз специално се обърках и затова се отказах да продължа с Елия.

# 14
не знам защо сте против даването на осцилококцинум профилактично. Знам за принципите на хомеопатията, знам,че хомеопатия се дава при симптоми, а не преди тях. Но факт е, че Осцилококцинум действа при грипни епидемии и начални симптоми. Дъщеря ми лежи до мен с 39 температура/ грип/, аз при първите симптоми взех осцил. и кордицепс и приключих със симптомите. Винаги в такива случаи взимам по 2-3 гранули, а не по цяла доза, както  казват боаронците. Но е факт, че действа.
Действа но не на всеки. На мен не ми действа. На някои хора им действа, но те май са малцинство.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт