За д-р Елия Костова -Варна

  • 21 900
  • 56
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 398
Да ви попитам някой знае ли къде преглежда д-р Костова ?
Последно разбрах ,че била в майчинство , но не открих тема започнала ли е вече да преглежда пак.
Интересувам се от лични впечатления за нея, тъй като досега не съм я посещавала.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 36
телефонът на д-р Елия Костова е 608-  251  .Тя ще работи в кабинета си от 17.03.2008г.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 398
Благодаря ти janeta_de . А да те попитам къде се намира кабинета и?
Ти лично посещавала ли си я? Какви са впечатленията ти?

# 3
  • Мнения: 36
Лично не съм я посещавала д-р костова, но съм чувала хубави отзиви за нея

# 4
  • Мнения: 13 512
Кабинетът и е срещу малкото "Пикадили" на Чаталжда. В Блока, в който реди беше кабинета на Яков.

# 5
  • Мнения: 13 512
Тя ще работи в кабинета си от 17.03.2008г.
Работи си всеки ден , не от 17-ти.
Понеделник, сряда и петък- сутрин, вторник и четвъртък- следобяд.

# 6
  • Мнения: 668
Имам прекрасни впечатления от д-р Костова. Страхотен човек и лечител е!
Благородно завиждам, че живее във вашия град  bouquet
Дай Боже повече хора като нея Hug Hug Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 567
Изключително съм объркана. Д-р Елия Костова наистина ли е класически хомеопат?
Прегледа трая около 10мин, даде ми две различни лекарства, и ми написа бележка с пет други, коити било хубаво да купя по принцип. Интервюто щяло да е след празниците. Аз ще отида и тогава и окончателно ще реша.
Тук съм чела само хубави неща за нея, а сега съм наистна объркана. Моля пишете още лични отзиви.

# 8
  • Мнения: 13 512
5 други какви? Хомеопатични ли? Да не би да са били калций, спирулина, кордицепс и подобни?
Да,класически хомеопат е  и предписва само по 1 монопрепарат. Днес ходих при нея на преглед за детето и за мен за аурикопунктура.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 567
Да, Монда, точно такива са.

# 10
  • Мнения: 13 512
Да, Монда, точно такива са.
e, те не са хомеопатични, а са добавка.
С кордицепса няколко пъти се спасяваме от грип, на мен ми помогна при  абцес на зъба, течен го ползваме за хрема и сме много добре.

# 11
  • Мнения: 165
Да споделя и аз личния си опит...първия ни преглед също протече за 10 мин, заради остро състояние на детето ми, обстойния се разбрахме след като се върне от пътуване,аз така и не й се обадих.
Лечението на острото състояние мина успешно,но накрая доста ме озадачи с препоръката си да давам профилактично Осцилококцинум.

# 12
  • Мнения: 13 512
не знам защо сте против даването на осцилококцинум профилактично. Знам за принципите на хомеопатията, знам,че хомеопатия се дава при симптоми, а не преди тях. Но факт е, че Осцилококцинум действа при грипни епидемии и начални симптоми. Дъщеря ми лежи до мен с 39 температура/ грип/, аз при първите симптоми взех осцил. и кордицепс и приключих със симптомите. Винаги в такива случаи взимам по 2-3 гранули, а не по цяла доза, както  казват боаронците. Но е факт, че действа.

# 13
  • Мнения: 165
аз не отричам действието на Осцилококцинума. Просто се разминава с разбирането за класическа хомеопатия.
Аз специално се обърках и затова се отказах да продължа с Елия.

# 14
  • Мнения: 793
не знам защо сте против даването на осцилококцинум профилактично. Знам за принципите на хомеопатията, знам,че хомеопатия се дава при симптоми, а не преди тях. Но факт е, че Осцилококцинум действа при грипни епидемии и начални симптоми. Дъщеря ми лежи до мен с 39 температура/ грип/, аз при първите симптоми взех осцил. и кордицепс и приключих със симптомите. Винаги в такива случаи взимам по 2-3 гранули, а не по цяла доза, както  казват боаронците. Но е факт, че действа.
Действа но не на всеки. На мен не ми действа. На някои хора им действа, но те май са малцинство.

# 15
  • Мнения: 314

[/quote]
 
С кордицепса няколко пъти се спасяваме от грип, на мен ми помогна при  абцес на зъба, течен го ползваме за хрема и сме много добре.
[/quote]

monda,как даваш кордицепса?и аз имам едно шишенце ама не съм го ползвала досега,а знам,че е много ефикасен.

# 16
  • Мнения: 13 512
Течният- направо в носа,устата или ушите. А този на капсули- по 2 по няколко пъти на ден. А профилактично- по една седмица всеки месец.

# 17
  • Мнения: 2 331
Момичета, дайте повече инфо за този кордицепс!Моля ви!От аптека ли го купувате, или има дистрибутори?За какъв вид хрема го ползвате?Кога, колко?Предварително благодаря!  bouquet

# 18
  • Мнения: 13 512
давам го още при първи симптоми на хрема. Течният мисля, че струваше 25 лева. Този на таблетки е 100-на лева.
Продават го дистрибутори, но може и по аптеките  да има, вече  зависи в каква концентрация или с каква чистота.
Аз купувам от този на Тянши

# 19
  • Мнения: 314
Течният- направо в носа,устата или ушите. А този на капсули- по 2 по няколко пъти на ден. А профилактично- по една седмица всеки месец.

благодаря ти!тъкмо сега ще го пробвам,че малкият е с хрема.

# 20
  • Мнения: 489
monda, е казала къде преглежда и кога най-вярно Peace

При сина ми първия преглед беше около полвин час.
Тогава беше здрав-само нощем много пищеше. Не се успокои много, но пък му излязоха 2 кътника.

След месец отидохме с вече оформен бронхит и т.н. "асматичен пристъп".Излекува се без прием на АБ.
Сега пак е болен-до бронхит не стигна и вече се оправя.

Може да се каже, че не е така тежко боледуването. Пак често боледува на 3 седмици, но някак по-леко го изкарва. Преди нямаше големи паузи.

Надявам се малко по малко да си стъпи на краката и да спрем това тъпчене с отрови и лекарства всякакви...инхалации,диети... ooooh!

Самата докторка е много точна и макар аз да съм доста притеснена и объркана при всяко чуване ме кара подробно да описвам всичко.
Като е болен се чуваме всеки ден/че и по няколко пъти/
Аз и казах, че нищо не разбирам обаче не искам да си тровя повече детето та затова съм при нея Mr. Green
При нас смени хомеопатичното - каза че не е било неговото първото което му даде.

dedi - Не очаквайте от раз да изцери всичко жената. Отидете пак. И да другите неща са билки и добавки.

susu   и аз на ТиянШи имам Кордицепс, ама как си го държиш-пийвайте става за вси4ки Mr. Green

Последна редакция: нд, 27 апр 2008, 15:13 от rody

# 21
  • София
  • Мнения: 1 825
И аз съм чувала добри отзиви за нея, дори преди няколко дни и търсих контакти - нямах идея, че приема във Варна.

Моята хомеопатичка ме интервюира два часа и половина първият път. Shocked

# 22
  • варна
  • Мнения: 193
точно от раз ги лекува моите деца. синът ми е като рекламно лице на хомеопатията. докато му дадеш лекарство и след час му няма нищо. сваля и температура и болки в ушите му минават изведнъж. преди да отида при нея докторите искаха да му махат третата сливица. дъщеря ми последно направи ларингит. точно с един прием на лекарство се оправи. баща им вече каза, че хапчетата са вълшебни.
Елия не връща деца и определено съм много доволна

# 23
  • Мнения: 6 039
Елия лекува цялата ни фамилия от различни заболявания.
аз съм й редовен клиент. Преди 1 година по спешност бях приета в шокова зала на Спешен кабинет. Часове наред нямах диагноза, в последствие ме изписаха без диагноза от болницата. На другия ден Елия дойде в нас и започна да ме лекува с  опиум и игли в ръцете. От тогава, няколко пъти се е налагало в полунощ да ми забива игли, защото съм била зле и след известно време всичко замина, така както се беше появило.
вече си знам, като се почувствам зле или прекалено напрегната от работа - бягам при нея, забива ми иглите и след 30минути съм нов човек.
От 2 години нямам никакви лекарства у дома, дори Панадол нямам.

# 24
  • Мнения: 2 674
Д-р Елия Костова е и иглотерапевт,така ли?

# 25
  • Мнения: 6 039
Д-р Елия Костова е и иглотерапевт,така ли?

понеже аз не мога да живея без кола лайт и тя го знае, Mr. Green при мен основно прилага иглотерапия. Настинки, загуба на вкус и обоняние при мъжа ми, също лекува с игли.

# 26
  • Мнения: 13 512
От 2 години нямам никакви лекарства у дома, дори Панадол нямам.

и при  мен е така, благодарение на Елиа.

# 27
  • Мнения: 2 839
Пациенти сме и от октомври миналата година. Аз по принцип съм много 'кекава', а тази зима нямам нито едно боледуване. Забравих, че имам синузит. Друга зима поне два пъри се обостря и ме държи по 2-3-4 седмици.
Всъщност не, разболях се от гнойна ангина. Беше неделя вечерта, когато започнаха налепите, буквално за 2-3 часа целите ми сливици бяха бели. Моментално ме тръшна на легло. Сутринта в понеделник се обадих, прати лекарството по мъжа ми и от обяд, когато го пих пак за часове до вечерта нямах нищо по сливиците и бях на крака. От гнойна ангина съм боледувала поне 5-6 пъти преди, винаги с тежко състояние, на легло по цяла седмица и винаги с АБ.

# 28
  • Мнения: 434
Ние имаме малко кофти опит с Хомеопатията - ходихме при Кремена Хаджиева. Първи преглед 50 лв. и 30 мин. в които ми зададе три вапроса два пъти! Даде на сина ми хомеопатично лекарство и 3 седмици беше здрав! След това вдигна температура 38.4 тя го прегледа и каза "зъби". Докато се приберем температурата беше 40.9 и процедирахме по каналния ред - чаршафи, панадол и течен аналгин. Повече не съм ходила при нея и всякаш загубих доверие в хомеопатията, даже не в науката като такава а в лекарите които я практикуват, но ми се иска и аз да нямам лекарства в къщи и да не ходя навсякъде с медицинската си чанта!  Cry

# 29
  • Мнения: 2 839
В такъв случай, може би е по-добре да махнеш мнението си от тази тема и да го пуснеш в темата за Хаджиева. Има такава.
Тази е за Елиа Костова.

# 30
  • Мнения: 434
Не исках да излезе като мнение за д-р Хаджиева което не си е на мястото, а като търсене на някого с подобен опит който успешно ползва услугите на д-р Костова сега!

# 31
  • Мнения: 2 839
Не исках да излезе като мнение за д-р Хаджиева ...
Ами то така излезе  Laughing
Не взимай решение, от една грешка. Хаджиева колкото и да е хвалена е човек и може да е сбъркала в конкретния случай. А може би, ако беше и звъннала пак, щеше да коригира нещата. Далеч съм от мисълта, че Костова или който и да е лекар не може да сбърка.
Най-добре опитай при Костова пък сега, явно така или иначе си разочарована от Хаджиева.

# 32
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
След като детето ми прекара ангина, подути сливици и накрая разви бронхит и ме заплашиха с инжекции антибиотик, си казах "да ама не на моето дете"! Седнах и запретнах ръкави и като започнах да чета за ХОМЕОПАТИЯТА, че направо нямах време за нищо друго, а все четях! Така стигнах до много изводи и се спрях на Д-р Елия Костова! Прекъснах й почивката на жената, но светкавичната й реакция, да ми изпраща пратки от БГ с лекарства до Турция спаси дъщеря ми от инжекциите! Сега се възстановяваме и искам само да й Благодаря   bouquet   bouquet   bouquet , макар да знам, че тя си има личен форум в който ще направя същото!
Прочетох, че продавала хранителни добавки, че кой ли не го прави?  newsm78 Но пък на сила никой не може да ни накара, нали? Ако искаш взимаш, ако искаш не взимаш! Аз гледам да набавям на дъщеря си нещата от храната, пък дали ще си взема Коластра, Зелена енергия или други продукти си е до личен мой избор и никой няма да ме съди, че не ги искам, нали?
Важното е да проличи лечението възможно най-бързо и болестите да ги минаваме по-леко и без отровата Антибиотик!  Hug

# 33
здравеите мамчета!интересувам се дали елия костова подобрява състояния на деца с множественни увреждания newsm7я

# 34
  • Мнения: 6 039
здравеите мамчета!интересувам се дали елия костова подобрява състояния на деца с множественни увреждания newsm7я

znam, che ima takiva pacienti i mnogo drugi tejki sluchai
za jalost...

# 35
  • Мнения: 81
Бих искала да използвам темата и да попитам. От месец водя детето си при д-р Костова. Излекува се от вирус за 3 дни, но сега от две седмици е с бронхит и нещо не се получава. В същото време не мога да  намеря д-р Костова - няма я в кабинета и не отговаря да телефоните написани на вратата. Дали е нещо нормално или инцидентно.... Преди три седмици имах час за т.н. интервю и пак я нямаше - разбрах след седмица, че е била болна. Нормално такива неща се случват, но ако щее е така винаги малко не ме устройва. Детето ми е от често боледуващите и не бих искала да изтръпвам дали ще я намеря, от друга страна ми направи много добро впечатление. Та това е случвало ли ви се е да неможета да я намерите и колко често - дали мога да разчитам на този лекар или да търся друг.

# 36
  • Мнения: 13 512
Teзи дни придружаваше сшешемн случай в София. PПоне 5-6 приятелки я търсиха /всички деца сега кашлят/ и успяха да се свържат с нея, макар и не от първия път.Бъди по-настоятелна.

# 37
  • Мнения: 6 039
Бих искала да използвам темата и да попитам. От месец водя детето си при д-р Костова. Излекува се от вирус за 3 дни, но сега от две седмици е с бронхит и нещо не се получава. В същото време не мога да  намеря д-р Костова - няма я в кабинета и не отговаря да телефоните написани на вратата. Дали е нещо нормално или инцидентно.... Преди три седмици имах час за т.н. интервю и пак я нямаше - разбрах след седмица, че е била болна. Нормално такива неща се случват, но ако щее е така винаги малко не ме устройва. Детето ми е от често боледуващите и не бих искала да изтръпвам дали ще я намеря, от друга страна ми направи много добро впечатление. Та това е случвало ли ви се е да неможета да я намерите и колко често - дали мога да разчитам на този лекар или да търся друг.

ами или се въоръжи с търпение, или потърси друг, не знам какво да те посъветвам.
Елия Костова е много търсена, и много всеотдайна. Конкретно за тези дни, знам че е в СФ с нейн многогодишен пациент с много сериозна диагноза. Cry Знам, че за 1 ден ще се върне до Варна и после пак заминава.
За щастие, винаги съм успявала да се свържа с нея и ми е помагала и по телефона.

# 38
  • Мнения: 510
Момичета,а някакъв телефон може ли да дадете? Не личен,може на кабинет..,че в това време с малкия не ми се мотае много-много.. Благодаря   bouquet

# 39
  • Мнения: 13 512
Момичета,а някакъв телефон може ли да дадете? Не личен,може на кабинет..,че в това време с малкия не ми се мотае много-много.. Благодаря   bouquet
0887907042

# 40
  • Мнения: 6 039
д-р Елиа Костова вече е във Варна и преглежда в кабинета си. Днес бях при нея, детето ми от  5 дни е с висока Т. След прегледа се оказа, че е гнойна ангина. Даде й каквото трябва, надявам се бързо да се оправи.

# 41
  • Мнения: 2 616
Аз имам ходене при нея, така че ТенкЮ за инфото да не я тормозя да й звъня.

Само да споделя, че докато беше в София отговори на всичките ми милион позвънявания и излекува Марти от грипа дистанционно за 5 дни, при все че педиатърката каза, че е почти убедена, че ще направим пневмония.

Бих искала да използвам темата и да попитам. От месец водя детето си при д-р Костова. Излекува се от вирус за 3 дни, но сега от две седмици е с бронхит и нещо не се получава. В същото време не мога да  намеря д-р Костова - няма я в кабинета и не отговаря да телефоните написани на вратата. Дали е нещо нормално или инцидентно.... Преди три седмици имах час за т.н. интервю и пак я нямаше - разбрах след седмица, че е била болна. Нормално такива неща се случват, но ако щее е така винаги малко не ме устройва. Детето ми е от често боледуващите и не бих искала да изтръпвам дали ще я намеря, от друга страна ми направи много добро впечатление. Та това е случвало ли ви се е да неможета да я намерите и колко често - дали мога да разчитам на този лекар или да търся друг.

Почти съм убедена,че  е нещо инцидентно и наистина не е можела да отговори-напиши й смс или мейл следващия път, дай й възможност да менажира времето и пациентите си, всеки за себе си е най-важен, но винаги има и по-важни. Аз звъня само при изключително висока температура (защото имаме преживян гърч), за всичко останало й пиша.

# 42
  • Мнения: 81
Бях си казала,че няма да пиша в темата, но последното мнение е отправено към мен и само ще споделя. След две седмици лечение с капки и от вирус през бронхит и ненамиране на лекаря в час за преглед и по телефона, няма как да бъда спокойна. От скоро пробвам да лекувам детето си с хомеопатия и нямам опит и лекарства никакви у дома. Няма как да не е най-важно детето ми за мен след като състоянието му вместо да се подобри се влоши - за информация резултата при нас е пневмония и астматични пристъпи. От едно жизнено и весело дете сега имам в къщи един блед призрак на когото незнам как да помогна  и кой път да поема. От трите лекаря който поситехме - хомеопат, личен и алерголог различни мнения и лекарства. Разочарована съм да, и много притеснена, но това е друга тема. След 3 седмици в къщи детето ми бледо и с ужасна кашлица благодарение на компетемтни мнения и разбира се на мой решения.

# 43
  • Мнения: 2 616
Тери, без да искам да защитавам Елия, ти обади ли й се? Ако това ви е първо лечение е възможно да трябва да опита друг медикамент,понякога не един-единствен правилния и не от първия път се улучва. Елия си е вече във Варна. Обади й се,  дори само за да й кажеш, че нещата са зле.
Повечето майки тук ходим при нея от доста време и тя познава децата ни,те си имат история на взетите медикаменти и тя работи далеч по-лесно така.Наистина е добра като лекар, не мога да си обясня каква е била причината да се разминат така нещата с вас  Peace
Сега с какво го лекуваш детенце?

# 44
  • Мнения: 13 512
Аз мисля, че и ние като пациенти имаме роля  и то не маловажна - в описването на симптомите. При мен поне мина време, докато се науча да забелязвам и описвам симптомите в детайли, а знаем.че това е много, много важно. И аз направих преди няколко седмици бронхит, но така се обърках в описанието на симптомите, че...
И след като няколко дни кашлях от 5 до 7 сутринта, и звъннах да и го кажа като важерн симотом. Даде ми лекарство и всичко отмина за 2 дни. Точно 4 приема на лекарството! Но за предните 3 дни виня себе си- че не можех да опиша точно състоянието си.Господ здраве да и дава на Елиа, толкова много ни е помагала!

# 45
  • Мнения: 81
Определено нямам опит с хомеопатията и никакви хомеопатични лекарства у дома. Но отговорите ви ми дават моментно успокоение и след като премине тази криза ще опитам пак. Минахме през Зинат и сега е на преднизолон и за астмата флексотид и синголер. за съжаление не виждам никакво подобрение, но нямам вече нужната смелост през главата на мъжа ми да спра лекарствата и да я заведа на хомеопат който според него ни докара сегасното и състояние.Не обвинявам д-рКостова просто стечение на обстоятелствата, и затова попитах дали и се налага  често да отсъства, защото немога да си позволя подобни изпълнения.

# 46
  • Мнения: 2 616
Дори да й се наложи да отсъства ти казах, че излекува Марти по телефона-не знам колко често отсъства, ние сме при нея от юни месец и два пъти я е нямало,но това не е било никога проблем! Да не говорим, че когато е тук ни е приемала и в неделя,когато никой друг не ти обръща внимание  Peace

# 47
Да споделя и аз моите впечатления от Д-р Елия Костова.
При нея сме от 2 месеца и сме все с кашлица.И тази неизлекувана кашлица за тези 2 месеца ми струва 850лв.
250лв за добавки и останалите 600 за прегледи.Водила съм детето на прегледи на седмица по 3-4 пъти т.к.състоянието му се влошаваше и тя естествено никога не си вдига телефона.Всеки път му изписваше нови лекарства и ме съветваше да ги даваш през 3-6 часа.Пак се повтарям-не отговаря на телефонните ми повиквания даже да сме имали и уговорка примерно да и звънна след 20мин примерно.И за капак на всичко когато благоволи да вдигне проклетия телефон ми начисляваше 25лв телефонни.
Просто нямям думи

# 48
  • Мнения: 2 839
Между другото, аз съм човекът, който и предложи да си таксува и телефонните лечения. За да съм спокойна, да имам очи и съвест да и се обаждам, когато заболяването не изисква непременно да отидем на преглед. В 2/3 от случаите процедираме така, звъня, описвам симптоми, имам основните лекарства, ако ми каже нещо което имам, давам. Така може и по-бързо да се реагира, което е много важно.
За мен няма значение дали ги е преслушала, бъркала в ушите и т.н., щом ги е излекувала, било то и по телефона - плащам си. Естествено, ако няма подобрение до 24ч., отиваме за преглед.

# 49
  • Мнения: 6 039
за 600лв, за 2 месеца си отишла 25 пъти горе-долу? това прави през ден, понякога и всеки ден, като изл. съботно -неделните дни или дните, в които Елия  Костова не е в града.  ooooh!

и щом си ходила, явно си имала някаква надежда. Ако отида 5 пъти, при който и да е лекар и не съм доволна от резултата, или не му вярвам, нищо не е в състояние да ме накара да отида 6ти път. Да не говоря за 20-30 пъти.
съжалявам за състоянието на детето ти. Но аз ходя при д-р Костова почти от 2 години и да ти кажа, това което ми пишеш ми звучи като филм. Също така, познавам около 20 -30 човека, които ходят при нея, и съвсем нямат такива грижи като твоите.
Съжалявам все пак.

# 50
  • Мнения: 1 554
моята любимка Елия Костова за 2 месеца ми струваше 350лв прегледи и никаква полза от нея 3 сменени лекарства и накрая състоянието ми се влоши,никога не съм била толкова зле Cry повече крака ми няма да стъпи при нея Naughty

# 51
  • Мнения: 48
И на мен за два месеца и половина ми струваше около 850лв прегледите+добавките.Налагало се е да ходя по няколко пъти в седмицата т.к лекарството не действа,и на всяко ходене за смяна на лекарството ми взимаше по 25 лв.Това за мен въобще не е коректно,разбирам да ме е излекувала и на следващо заболяване да ми взима по 25лв да,ноооо при положение че нищо не се  е получило и едно лечение в период от 2 седмици да ми излиза 125лв ме разби тотално.Не бих казала че съм била и напълно излекувана защото след тези две седмици съм добре 3 дни и после всичко от начало.

# 52
  • Мнения: 1 554
При мен се получи по същия начин само,че на мен ми вземаше по 30лв,и при мен не си вдигаше телефоните,на гуши се едно хубаво и после замина жената на планина 3 дни не можех да я открия,и все по зле ставах и накрая си купих лекарствата които ме оправят ooooh!

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 15:33 от Морска

# 53
Ужасена съм от държанието на тази жена. Самочувствие до небесата - а и покритие.......Да си кръстиш детето на себе си  #Crazy  Поне в нашия случай едни сополи не можа да оправи, пием и скъп имуностимулатор - изписан от нея. Някой да препоръча хомеопат- благороден и мил, да се отнася с нас като с пациенти, а не като клиенти.
Аз ходя при Искра Капинчева, ще водя там и детето - не си вдига телефона винаги, но няма нищо общо с надменното поведение на Елия.

# 54
  • Мнения: 6 039
Ужасена съм от държанието на тази жена. Самочувствие до небесата - а и покритие.......Да си кръстиш детето на себе си  #Crazy  Поне в нашия случай едни сополи не можа да оправи, пием и скъп имуностимулатор - изписан от нея. Някой да препоръча хомеопат- благороден и мил, да се отнася с нас като с пациенти, а не като клиенти.
Аз ходя при Искра Капинчева, ще водя там и детето - не си вдига телефона винаги, но няма нищо общо с надменното поведение на Елия.

Много ти се моля, аз пък съм изумена от изказването ти.
за какво самочувствие ми говориш?  Ако беше такава, нямаше да я търпя и една минута. Да не говорим за 2 години. А да кръсти детето си на нея, сигурно има доста по- важна причина, отколкото първосигналното ти злобно разсъждение.
нито ви е бъркала в портфейлите, нито ви е теглила от сметките.
На мен що не ми е взела месечните - не знам. Трябва да съм луда, да давам по 400лв на месец за нещо, което смятам за измама. Кой е луд се пита в гатанката?
извинявам се, ама не се сдържах...

# 55
  • Мнения: 7 914
Ужасена съм от държанието на тази жена. Самочувствие до небесата - а и покритие.......Да си кръстиш детето на себе си  #Crazy 
може да си от доволните и недоволните, ама такива злобни думи( особено, че Елия не чете и пише тук -  няма как да се защити) нямаш право да  пишеш Twisted Evil

# 56
  • Мнения: 705
мамита, наистина  доста злобно изказване - няма нужда, и то заради някакви сополи  Mr. Green

а кой как си кръщава децата, не е изобщо въпрос на обсъждане и няма нищо общо със самочувствието на даден човек.

а на въпроса за д-р Костова - нека всеки сам си преценява. аз не мога да твърдя, че ле4ението при нея ми идва без пари, а и не търся такова. при хомеопатите, в много по-голяма степен отколкото при другите медици, защото самата наука е до голяма степен психология, трябва да има химия и симпатия м/у лекар и пациент. аз лично съм сменила 4-ма преди Елия, все препоръчани и добри специалисти, но никъде, освен при нея, не съм срещнала нужното ми разбиране, както към симптомите на болежките, така и чисто човешко.

Общи условия

Активация на акаунт