Шок и ужас или коментарът, който много обобщава

  • 3 768
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 577
http://dnes.dir.bg/2008/03/05/video2736973_0.html

Чуйте коментара, който правят снимащите този клип.
Аз не мога да коментирам точно сега... #Cussing out

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
според мен не е мястото на видеото в нета.

снимащите трябва да бъдат съдени по бързата процедура!!!

P.S. не го догледах...

# 2
  • Мнения: 600
аз защо нищо не разбрах, какви бяха тези разхождащи се хора, много неглиже нещо обикаляха newsm78

# 3
  • Мнения: 5 370
За пореден път се търси сензация в трагедията!!!!
Какво печелят Дир-овете, като са го публикували? ooooh!

# 4
  • Мнения: 2 577
уж да покажат, че пожарната нищо не направила...
интересното е, че колкото пъти пуснех коментар за това, че това видео не му е мястото там, не ми го публикуваха, трият го Confused

# 5
  • на село
  • Мнения: 3 840
Това вече го коментирахме в темата за БДЖ.

Ами как да прави нещо пожарната, ако и е свършила водата.
По нагло е, че някои са стояли и снимали, но пък сигурно не са предполагали, че има хора вътре.

# 6
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не видях да тичат хора насам-натам и да помагат. Нито пътници, нито полицаи, нито пожарникари.
Жалко.

# 7
  • Мнения: 957
Някои ще обясни ли за какво става на въпрос защото не ми работят колонките?

# 8
  • Мнения: 5 370
уж да покажат, че пожарната нищо не направила...
интересното е, че колкото пъти пуснех коментар за това, че това видео не му е мястото там, не ми го публикуваха, трият го Confused
Аз бих информирала някоя медия или някой отговорен орган, ако знаех кой.
Това е направо гавра с трупове, да ме прощавате за метафората. ooooh! ooooh! ooooh!
Тия са пълни бездушници. И да не си търсят поводи за публикуването, шото не всички пасем трева.
Повече от ясно е - СЕНЗАЦИЯ на гърба на загиналите. Stop

# 9
  • Мнения: 5
По НТВ един полицай ,който е помогнал на няколко хора да слезнат от горящия влак,коментира,че е шокиран от това как много хора са снимали с телефоните си

# 10
  • Мнения: 2 577
НелиСА,
не става въпрос за пожарната, а за хората, които овчедушно си се "кефят" на пожара и даже накрая на клипа казват, че има загинали докато са спели, значи са знаели, че вътре в пламъците има загинали...
Не става въпрос и за това, че не помагат с нищо, едва ли могат да помогнат, но реакцията и коментарите са абсолютно нечовешки предвид ситуацията.
Коментарите на тези момчета или мъже са шокиращи и за съжаление доста обобщаващи що за хора има в Блъгария.

# 11
  • на село
  • Мнения: 3 840
Това  с коментара за хората не съм го чула, чух първият коментар.

Ясно е, че всичко е повече от шокиращо, ако са знаели че има хора,
но ужасното е, че е поместен въпросният клип.

# 12
  • Мнения: 1 072
Клипът не ме фрапира. Ясно е, че снимащите не осъзнават, че може да има жертви. На края се дочува неясно, как някой им обяснява, че вътре може да има хора. Чува се и реплика с променен тон - Те сигурно са спяли...... нещо от този род.

Още веднъж се извинявам, но при такъв огън, коя от вас ще влезе да помага?

Хората от пожарната не тичат, не се лутат, те си знаят отговорностите и манипулациите. Всеки има роля при една акция, която си изпълнява. Освен това, според мен те са си дали сметка за възможностите си в ситуацията.

Устроени сме да търсим вината за всяка трагедия. Това е нормално. Но да се обвиняват всички наред, не е.

Моите съболезнования на всички засегнати от трагедията.  Sad
Как се тълкува отношението на снимащите към случката е признак на възприятието на слушащия / гледащия.

# 13
  • Мнения: 5 370
Това  с коментара за хората не съм го чула, чух първият коментар.

Ясно е, че всичко е повече от шокиращо, ако са знаели че има хора,
но ужасното е, че е поместен въпросният клип.

Точно така. Това е ужасното.
И продължавам да се чудя на цинизма на ДИР.БГ.
Дано някой от тях чете и ТУК. ooooh!

# 14
  • Мнения: 3 268
По НТВ един полицай ,който е помогнал на няколко хора да слезнат от горящия влак,коментира,че е шокиран от това как много хора са снимали с телефоните си
Това и аз го гледах Човекът беше погресен от бездушието на хората.Всички снимали,никой не помагал.Сеир!

Общи условия

Активация на акаунт