Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Моля ви ако някой знае някоя надеждна микробиологична лаборатория или кабинет да сподели! Адски съм разочарована от Ciba lab, шейноео, кожен диспансер и всякакви изследвания в поликлиниката! подобни отзиви чух и за Кандиларов!
Не знам какво им става на тези в цибалаб, но 2 пъти ходя за 2 различни неща, и двата пъти излседванията ми дадоха отрицателен резултат! Едното беше влагалищен секрет, другото- слюнка. а проблеми имаше, и след известно ходене по мъките се установи какво всъщност е. на влагалищен секрет до тоя момент не намерих нито една лаборатория която да установи какво ми е! установи един лекар с микроскоп!
а бе думи нямам за цялото БГ здравеопазване!  #Cussing out

# 1
  • София
Сещам се за БОДИМЕД на Позитано,до сградата на БСП.
Обаче доколко е качествена-не се наемам да коментирам.
За последно съм си правила там изследвания преди 5 години,
Другата по-голяма,за която се сещам е Рамус.
Тази,която е при нас е филиал,не съм очарована,но е по-добра от тази в поликлиниката Mr. Green
Иначе централната,мисля че е на Сточна гара.

Те навсякъде гледат първо парите да ти вземат,а пък дали ще ти свършат работа-това е друга тема. Peace

# 2
Аз също съм отвратена от ЦИБАЛАБ, препоръчвам ти направо да питаш в НАционалния център по заразни и паразитни болести Peaceдали няма да направят микробиология..на каквото ти трябва.

# 3
  • СОФИЯ
Здравейте,преди един месец се наложи да ми  махнат спиралата и я изпратиха за изследване в  МДЛ "ЛОРА" на ул.Позитано 10.
Резултатите  бяха добри и станаха за 4 дни.
За сега съм доволна.

# 4
  • София
Още един глас ПРОТИВ цибалаб! но къде има качествена....  Rolling Eyes

# 5
  • София
Аз съм доволна от Бодимед, там си правя хормоните. Имат на Позитано 29, оттук ги пращат и по нет, ако си платите предварително. Иначе има на доста места Бодимед - Св.Пантелеймон - Младост3, 22-ра поликлиника на Плиска, но трябва да се връщате за резултатите.

# 6
мерси за отговорите! някой да знае нещо за лабораторията в Медицинска академия?
иначе мисля да се възползвам от съветите ви, то освен на принципа проба-грешка, май няма как да стане  Rolling Eyes

# 7
  • на по- добро място
Аз съм най- доволна от Рамус.И се присъединявам към всички обявили се против Цибалаб newsm11

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт