Питанка

  • 2 082
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 692
Здравейте,

побърквам ли се незнам ,но дали някой би могъл да ми каже дали преди евентуална овулация може да се появи нещо като зацапване? Притеснявам се да не е нещо лошо.....благодаря

# 1
  • Мнения: 304
Порови още малко във форума. Мисля, че има информация по въпроса в библиотеката.
Абсолютно възможно е да се получи зацапване преди овулацията, мисля че се нарича розова овулация.
Успех и дано оползотворите овулацията!

# 2
  • Мнения: 551
Аз един път имах такова зацапване еднократно точно си беше розово,но нямаше нищо притеснително мина и замина  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 10 692
Порови още малко във форума. Мисля, че има информация по въпроса в библиотеката.
Абсолютно възможно е да се получи зацапване преди овулацията, мисля че се нарича розова овулация.
Успех и дано оползотворите овулацията!
мерси:))

# 4
  • Мнения: 160
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=5976
Това ще ти е полезно, nuclearbaby Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 270
Възможно е  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 10 692
много благодаря...
 Simple Smile
аз чета ли чета ама нямам никакви проблеми по принцип...нито поликостозни яйчници нито дяволи нито там каквито и предполагаеми заболявания да споменават момичетата...

# 7
  • София
  • Мнения: 10 692

ех де да беше след овулацията това зацапване Simple Smile Simple Smile

# 8
  • Мнения: 7 718
Ако е единичен случай не му обръщай внимание. Ако се повтори и следващи месеци - на лекар.

# 9
  • София
  • Мнения: 10 692
Ако е единичен случай не му обръщай внимание. Ако се повтори и следващи месеци - на лекар.
ами досега не ми се беше случвало, а днес ще ми е вече втори ден,това продължава....ще изчакам да видя следващия месец,благодаря

# 10
  • София
  • Мнения: 10 692
Здравейте  Simple Smile
искам да споделя развитието: значи, сега в събота бях извън София, следобяд беше някъде, отидох до 00 и за моя изненада този път имаше доста кръв, даже сложих превръзка. Върнах се в София и отидох в ......Там ме прегледаха. На преглед / без видеозон/ нямах никакво, ама никакво кървене, но на видеозона ми казаха,че имам повдигната лигавица и  оттам идвало кървенето. Не ставало дума за цветна овулация. Казаха ми, че е нормално и няма друг проблем. Даже ми предписа Утрогeстан,май така се казваше и....а и изказа съмнения дали съм имала цикъл последно..пита ме няколко пъти..."ама ти сигурна ли си, че си имала цикъл...
не ми каза да съм бременна, а и аз не мисля че съм.

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 17:47 от nuclearbaby

# 11
  • София
  • Мнения: 5 548
Твоята история ми напомня за един мой случай, преди около две години, когато отидох на преглед, защото М ми закъсняваше, а тестовете бяха отрицателни. Лекарката, която ме гледа тогава констатира, че няма бременност, но че въпросния месец ще пропусна цикъл (лигавицата ми била много малка)... Е точно на следващия ден ми дойде. Излишно е да казвам, че не ходя при тази лекарка вече! Много е важно да се ходи при добър специалист.

# 12
  • Мнения: 160
Nuсlearbaby, дано лекарката да е имала основания да ти даде такава силна надежда. Пожелавам ти го  fingerscrossed

# 13
  • София
  • Мнения: 10 692
Твоята история ми напомня за един мой случай, преди около две години, когато отидох на преглед, защото М ми закъсняваше, а тестовете бяха отрицателни. Лекарката, която ме гледа тогава констатира, че няма бременност, но че въпросния месец ще пропусна цикъл (лигавицата ми била много малка)... Е точно на следващия ден ми дойде. Излишно е да казвам, че не ходя при тази лекарка вече! Много е важно да се ходи при добър специалист.
На мен не ми е закъснявал цикъла. Този месец ми свърши на 01.03.2008 и получих зацапване в дните преди овулацията, а сякаш в събота почти ми дойде,но за малко, а всъщност не ми е.Странното е,че от миналия месец имам няколко теста с втора бледа чертичка, но пък си имах и цикъл....

# 14
  • София
  • Мнения: 10 692
ааа да питам още нещо, какво изначава 38мм матка? нещо ненормално има ли?

Общи условия

Активация на акаунт