Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте!Бихте ли споделили дали сте имали този проблем и как се развиха впоследствие нещата?Аз съм бременна в 6-7 гест. седмица и от вчера имам сравнително постоянно кръвотечение.
Цитирай

горе на черешата

Просто отиди на лекар! И то колкото се може по-скоро. Вероятно ще ти изпишат някакви таблетки, след като се установи причината за кървенето.
Цитирай

Просто отиди на лекар! И то колкото се може по-скоро. Вероятно ще ти изпишат някакви таблетки, след като се установи причината за кървенето.
Подкрепям!
Важно е да се види каква е причината за кървенето, дали то идва от матката. Кръвотечение е много общо казано и не могат да се сравняват. Също има значение дали взимаш някакъв медикамент за разреждане на кръвта, примерно аспирин, фраксипарин.
Аз имах в 7-8 г.с зацапване, после в 11 кървене, но Слава Богу не беше от матката.
Лежане тябва  и това е, но обезателно отиди на лекар!
Цитирай

София

Аз имах кървене, износих бременността благополучно Very Happy, но лежах в болница седем месеца. Забравя се и се оцелява. Peace
Цитирай

между Рила и Пирин

кървенето ми започна много слабо, с едно розово петънце,два дни нямах зацапване и след това пак прокървих, този път по -силно.Отидох на лекар,видя се на УЗИ малко отлепване на сака, постъпих в болница за задържане и след още 2 дни направих спонтанен аборт в 7 г.с. Crying or Very sad
Цитирай

Варна

Задължително трябва да отидеш на лекар, за да се види причината за кървенето.
Момичетата са ти го казали. Иначе при мен към 10-11 седмица започна.
След проведения преглед се оказа плацента превия - оттам идваше и кървенето.
Идваше и си отиваше до 17та седмица някъде. След това при прегледа се оказа,
че плацентата вече не е над цервикалния канал, но си остава ниско предно прекрепена.
От момента на кървенето до момента съм в болнични, защото се появиха и други
неща, нямаши отношение към темата за кървенето.
Стискам палци, да не е нещо сериозно, и всичко да е наред до края !
Късмет, Толо !
Цитирай

близо до София

Посети лекар задължително.
Цитирай

Отвъд Голямата Вода

При4ини за кървене разни... Иди на лекар...

Аз имах субхорионен кръвоизлив и кървих от 5та до 12 г.с. нон стоп (и куп други усложнения). Не съм пила нищо, не съм лежала в болница, НО ни следяха мн. внимателно, към края на бременността и ежедневно...Сина ми се роди жив и здрав ден преди термина - около 3.800 кг и 54 см!  Very Happy

Стискам палци вс. да е ОК!
Цитирай

София

Разбира се,отидох на лекар веднага.Видя се сърдечна дейност и докторът каза,че се развива добре за тази гест. седмица.Но продължава да "тече",макар и с променлив интензитет.
Цитирай

А докторът не каза ли, каква е причината за кървенето?
Забравих да ти пожелая, това да е единствения ти проблем за цялата бременност! Успех!
« Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 05:42 от dafiti »
Цитирай

Бургас

здравей,толо!
аз също имах кървене от първия месец на бремеността,лежах 2 пъти в болница,втория път се самоизписах,защото не правиха нищо друго освен ако се засилеше кървенето ми удряха или но-шпа или папаверин!
кървенето продължи и моят мъж се принуди да се научи да бие инжекции!
бях ежедневно на папаверин,но...в 19г.с дойде краят

дано не преживееш същото и всичко да бъде наред Praynig
почивай си повече,лежи колкото може повече!не мисли за това!
кървенето е много относително!
късмет мила!
Цитирай

на седмото небе

Наистина е най-добре да се посъветваш с лекаря си.
При мен първия път веднага след кървенето, т.е. на другия ден  вече правех кръвоизлив и спонтанен аборт. Втория път зацапвах в продължение на  седмица, оказа се извънматочна бременност.
Цитирай

София

За съжеление,на 8 март вечерта ме приеха в болница и ми направиха абразио...според доктора причината е вирусната инфекция(нещо като грип),която се разви при мен 3-4 дни преди кръвотечението...
Цитирай

София

Толо,
Съжалявам много за това, което си преживяла  Crying or Very sad
Дано Бог ти даде сили да преживееш всичко това  Praynig 
Бебета ще има за всичкини един ден, просто той не е дошъл още  Hug
Цитирай

на седмото небе

съжалявам, толо
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.