Витамини подходящи за втори триместър

  • 2 486
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4


Какви витамини според вас са подходящи за вторият триместър от бременността, досега пиех само фолиева киселина

# 1
  • Мнения: 4
Препоръчаха ми Гравижил. Те са сравнително нови на българският пазар, италиански са и се понасят много добре. Една моя приятелка която живее в Италия първо ми ги препоръча след това и в аптеката. Но този момент бях чувала само за матерна но и за това че предизвиква доста повръщането

# 2
  • Мнения: 745
О Мами.Аз пих такива през цялата бременност.Много са добри!

# 3
  • Мнения: 357
Пре Натал

# 4
  • Мнения: 326
Лекарката ми каза да пия Центрум Матерна, но аз вече си бях взела Пре Натал и си ги пия тях. Не ми се струва че от тях ми се е увеличил апетита.  newsm78 Дали може да е от витамините или аз съм си лакома.  Crazy

# 5
  • Мнения: 1 289
След третия месец пих Топ Левюр и О`мами.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 718
Аз пия Центрум Матерна, миналия месец пих и Хип Натал.

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 5 693
Пренатал ма Джеймсън,много бях доволна Peace

# 9
  • Мнения: 2 219
Здравейте и от мен!Искам да попитам и аз нещо.Сега съм в 4-ти месец и докторката ми каза като й показах изследванията си / имам предвид тези първите през бременността който се правят/ че са ми много добре,хемоглобина ми е като на кръводарител и т.н. и каза че няма нужда да пия никакви витамини.Но....Всички жени около мен казват че те са пили витамини а пък и майка ми постоянно мърмори че аз каквото и да ям не мога да си набавя необходимите витамини и трябва да пия някви.Обаче аз не искам да си вземама някви на своя гледа и се чуда какво да правя.Кажете според вас това нормално ли е да не се пият витамини? newsm78

# 10
  • Мнения: 745
Има доста мами,който не пият нищо.Нормално е ! Peace

# 11
  • Мнения: 5 255
Има доста мами,който не пият нищо.Нормално е ! Peace
Аз съм от тях  Flutter Peace

# 12
  • Мнения: 492
Пих " О`мами".

# 13
  • София
  • Мнения: 1 387
Вега Пренатал формула Peace

# 14
Аз лично смятам, че не е нормално да не се пият витамини, защото замисли се:
- на детето всичко, което му е необходимо си го взима от теб.Ти всеки ден ли осигуряваш на организма си необх.кол. калции, витВ и т.н.?  Едва ли!
- После защо някои мами имали кариеси, защо им падала косата и т.н.

Аз лично взимам ПРе-Натал, сменям ги като свърша опаковката.

Общи условия

Активация на акаунт