Има ли момичета които са ходили на курс по английски език

  • 2 703
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 506
Ходила съм на 2 места-British Council и Престиж.На първото място беше велико,учители англичани,всичко на английски,готина база и т.н.,но доста скъпо.В престиж по-скоро ходих за опресняване.Изводът обаче е че ако после не си практикуваш знанията се забравя и аз в момента се чувствам доста тъпо като се сетя колко много знаех преди,а сега... Sad

# 16
  • Мнения: 957
Правилно си се насочила за Европата. Аз искарах почти всичките си нива когато бях 10 клас. Говореше се само на английски ..дори в почивката и обясненията на думите ни бяха на английски. Когато отидох в САЩ с моя английски и знанията от 10ти класр трябваше да искарам само един клас-курс по американска история и си бях 6.Всички които разговаряха с мен си мислеха..че живея там от 2 години поне

# 17
  • София
  • Мнения: 2 348
Аз докато карах курса програмата ми беше доста натоварена (училище в един град, работа в друг, подготовка за държавни изпити, подготовка за сватба, подготовка за кандидатстване...) стори ми се най-трудния език на света. Като ми се успокои темпото разбрах, че никак не е трудно. Аз лично най-много се затруднявам с писането, но най-лесно ми е четенето. Говоренето ми е по средата  Laughing

# 18
  • Мнения: 14
Ходила съм в Британика.
Там е супер,страхотни учители и всичко е много добро. Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 2 348
Когато се интересувах къде да се запиша, установих, че Британика са най-добрите, но не ми бяха по джоба. Иначе имат страхотни програми, които покриват нуждата индивидуално на всеки човек.  Но както вече писах - скъпичко ми беше там...
 

Общи условия

Активация на акаунт