Отчет на набор 2003 - 20

  • 10 043
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 673
Мами да ви попитам някоя от вас правила ли е кръщене???
Кръстихме Павчо на година и три месеца. Питай Hug

# 31
  • Мнения: 468
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕТЪР bdbaloni
Желая му много здраве и безгрижно детсво.
Ние на Любо правихме кръщене точно когато направи годинка.Сега и на дребната ще направим така - на годинката.Ако имаш въпроси давай.Ще помагаме с каквото можем. Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 326
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕТЪР[/color][/size] bdbaloni

[/quote]
Честит рожден ден и от нас!
И Фани я кръстихме когато беше на 1г.8месеца. Ако мога с нещо да помогна- с удоволствие!
В нашата градина няма тържество, Фани занесе цветя на госпожите. Те и миналата година нямаха за 8ми март, а едно общо към края на май.

# 33
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
а-а-а-а,мирта, и аз искам торта и бонобони! Crossing Arms
Да ти е здрав рожденика! Да ви радва и да е много щастлив! smile3525

# 34
  • София
  • Мнения: 4 397
Честит рожден ден на Петър!Много здраве,късмет и усмивки на празника!


Честит Рожден ден на Петър и от мен да ви е жив и здрав и много да ви радва  Heart Eyes

И на нас ни предстои кръщене и на двете деца. Спряла съм се на Патриаршеския манастир в В. ТЪрново, но още издирва Хотел и тел. на манастира да питам какво е неубходимо и как става записването, ако някой има инфо да помага  Hug

# 35
  • Русе
  • Мнения: 7 794
 newsm59 на Петър!

Щастливо детство!

На мама   bouquet

Кръстихме Алекс на първия му РД. В местна църква.

# 36
  • Мнения: 7 201
Привет от нас! Simple SmileВърнахме се от тържеството по живо по здраво! Party
Чудесно се представиха децата.А от моето момче съм очарована... Heart Eyes(има си хас моето гардже е най-хубаво!)Изпълни си идеално пиеската,където беше вятърко(с кафяво наметало) и стихчето си каза без грешка, и без подсказки от учителката. Grinning
Качила съм  малко снимки в албумчето ни-може да ги погледнете. Wink
ПП:Подариха ни и картички,които бяха изработили за нас със цветя и 1-но голямо сърце и поздрав!

# 37
  • София
  • Мнения: 7 673
Сладур Hug
Ние тържество нямахме, но картички, изработени от децата - да Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 5 011
И аз се наканих и качих снимка най-сетне.

# 39
  • София
  • Мнения: 7 673
И аз се наканих и качих снимка най-сетне.
Лелеее, лелееее, това ли онова дебелобузото бебе? Hug Heart Eyes  bouquet
Ама той е страхотен мъж станал! bowuu

# 40
  • София
  • Мнения: 5 011
Така се и държи, както се вижда от нимката Simple Smile

# 41
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Привет и от нас!
Честит рожден ден на Петър! Много здраве и усмивки! newsm59  party023
Днес беше и нашето тържество. Имам и подарък картичка с голямо сърце и цветя и една захарница Mr. Green И без това си пия кафето само със захар. Беше много мило и музикално тържество.Момичетата си попяха и потанцуваха доста, а мен ме посрещнаха на входа с неприятности. Днес и е текло доста кръв от нослето и е имала болки в главата. Пробиват ни последните за сега кътници и детенце се оплаква от дискомфорт. Сестрата ми каза че е искала да даде болко успокояващо а Димана е преценила че може малко да потърпи. Някой да е чувал за пръскане върху такава раничка с Тантум Верде? newsm78 За голям човек знам че става спрея но за дете под 6 години?

# 42
  • София
  • Мнения: 7 673
Така се и държи, както се вижда от нимката Simple Smile
newsm62
Само салатата и ракийката му липсват Joy

# 43
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Аз ли не съм разбрала нещо за албумчето.. newsm78
Мислих,че всеки ще качи по една снимка на дете?
А отделно ,ако някоя майка иска ,да си направи допълнително на нейното дете+още снимки?

# 44
  • София
  • Мнения: 4 397
Mam4е нашите гарджета са най- най  Heart Eyes
Аз така и не разбрах дали е имало тържество, че нали бяхме болни и не съм го пускала от понеделник ще ходи.
Да подхвана една друга тема от предната с заспиването вечер имаме проблем иде ми да се гръмна, сутрин става в 8-9ч. не спи цял ден и вечер няма умора почвам с добро, продължавам с повишаване на глас и така до откат  Close

Общи условия

Активация на акаунт