Ягодка и Саса-поръчка,доставка и обсъждане на проблемите.

  • 27 977
  • 684
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 695
Аз пазарувам с кредитна карта  Виза на ОББ през Paypal  Peace

# 76
  • Мнения: 434
Мацки,много ви благодаря на всички за отговорите!  bouquet

# 77
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Така,значи, защо не са ми пратили мейл,след като са си дръпнали парите 2 дни след като съм направила поръчката.
Аз сега как да разбера дали ми е тръгнала пратката и до къде е стигнала.Какво се прави в такива случаи?
Помагайте Praynig

Почнах да се самоцитирам вече.Айде,моля ви кажете какво да правя.
Пуснах им мейл днес,но ми върнаха,че не е получен,незнам по какви причини.
Дайте съвет някакъв,моля.

и аз имам подобен проблем за/ първи път/ -плащам с пей пал получавам е-мейл от тях че съм извършила плащането и на другия ден ягодката ми пишат че нещата не са платени и като въведа номера на поръчката ми дава висящо плащане.писах им че съм платила пей пал   поискаха ми номера на трансакцията и до тук- ни вопъл ни стон какво се прави в такива случаи

# 78
  • Мнения: 1 111
Виж дали плащането фигурира в All Account Activity.Ако липсва значи не е минало плащането.А между другото на мен днес страницата на пейпал ми вади това съобщение We will be performing maintenance on the PayPal site from 21:30 PDT to 01:00 PDT. The site may be unavailable during that time. Thank you for your patience. Явно имат някакъв проблем.

# 79
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Виж дали плащането фигурира в All Account Activity.Ако липсва значи не е минало плащането.А между другото на мен днес страницата на пейпал ми вади това съобщение We will be performing maintenance on the PayPal site from 21:30 PDT to 01:00 PDT. The site may be unavailable during that time. Thank you for your patience. Явно имат някакъв проблем.
[/quot
ами на история ми даде че е платено даже получих по е-поща писмо за плащането и номер на id трансакция

# 80
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Виж дали плащането фигурира в All Account Activity.Ако липсва значи не е минало плащането.А между другото на мен днес страницата на пейпал ми вади това съобщение We will be performing maintenance on the PayPal site from 21:30 PDT to 01:00 PDT. The site may be unavailable during that time. Thank you for your patience. Явно имат някакъв проблем.

има го сега го видях пише от кредитна карта до ягодката и пише сумата

# 81
  • Мнения: 1 111
Копирай плащането в пейпал и го прати на ягодката Peace

# 82
  • Мнения: 404
Фема ми отговориха, писали са писмо до Ягодката Peace Дано се оправи проблема Crossing Arms Някой имал ли е подобен случай newsm78
Аз имах такъв проблем, само че аз си поръчвам сама от Ягодка, не през Фема.
Пращах им снимки.След дълги дебати ми сторнираха половината пари.
Същото ми се случи и с един парфюм от Бютив. Те ми изпратиха нов.
Така,  че пожелавам ти късмет

# 83
  • Мнения: 3 695
proly искам да те питам как си следиш пратките от бютив, вчера за първи път си поръчах от там и сега незнам къде да следа newsm78

# 84
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Копирай плащането в пейпал и го прати на ягодката Peace
[/quote


Калисто стана работата   Simple Smile   пратих им номера на трансакцията и  ми пуснаха веднага поръчката
само да те питам че не съм много добре с английския какви са таксите на пей пал всеки път различно ми дърпат от картата

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 22:30 от belka

# 85
  • Мнения: 599

и аз имам подобен проблем за/ първи път/ -плащам с пей пал получавам е-мейл от тях че съм извършила плащането и на другия ден ягодката ми пишат че нещата не са платени и като въведа номера на поръчката ми дава висящо плащане.писах им че съм платила пей пал   поискаха ми номера на трансакцията и до тук- ни вопъл ни стон какво се прави в такива случаи

Най-после успях да им изпратя писмото.Отговора им беше,че няма такава поръчка.Е как хем има и си теглят парите,хем няма ooooh!
Този номер на поръчка кога се получава?Аз нямам такъв.

# 86
  • Мнения: 3 372
Фема ми отговориха, писали са писмо до Ягодката Peace Дано се оправи проблема Crossing Arms Някой имал ли е подобен случай newsm78
Аз имах такъв проблем, само че аз си поръчвам сама от Ягодка, не през Фема.
Пращах им снимки.След дълги дебати ми сторнираха половината пари.
Същото ми се случи и с един парфюм от Бютив. Те ми изпратиха нов.
Така,  че пожелавам ти късмет
Все още нищо......а парфюма така си стои в шкафа Tired Дали ще е проблем, че изхвърлих кашончето, в което ми беше доставен newsm78

# 87
  • Мнения: 1 111
Копирай плащането в пейпал и го прати на ягодката Peace
[/quote


Калисто стана работата   Simple Smile   пратих им номера на трансакцията и  ми пуснаха веднага поръчката
само да те питам че не съм много добре с английския какви са таксите на пей пал всеки път различно ми дърпат от картата
И друг път е ставало дума за таксите,на мен никога не са ми удържали такива.Сумата винаги е точно цената на покупката.

# 88
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Копирай плащането в пейпал и го прати на ягодката Peace
[/quote


Калисто стана работата   Simple Smile   пратих им номера на трансакцията и  ми пуснаха веднага поръчката
само да те питам че не съм много добре с английския какви са таксите на пей пал всеки път различно ми дърпат от картата

И друг път е ставало дума за таксите,на мен никога не са ми удържали такива.Сумата винаги е точно цената на покупката.
като вляза в пей пал ми дава че са ми дръпнали точно парите ама като отида в банковата сметка винаги излиза между 0.20 и 0.30 цента повече отделно таксите на банката са описани.правеше ми и впечатление че  при първите няколко поръчки такса не ми вземаха много странно Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 4 202
Момичета, нормално ли е пратка от 07.03 все още да не е влязла в Русия?
Предполагам, че е ОК, но все се шашкам...

Общи условия

Активация на акаунт