Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

Смолян

Момичета искам да ви попитам от кога дечицата ви започнаха да спят по два пъти на ден, защото ние сме страшна работа със това спане спим по 4 пъти,щото става много рано.Ама то да спи ако иска и по 5 пъти ама докато го приспя smile3511,то не е пеене,не друсане не пиене на какво ли не и ниска и не иска да заспи,а пък виждам че му се спи.Кажете как приспивате вашите мъници smile3524

Благодаря ви предварително smile3525
Цитирай

София

Заспива само в количката, държа го за ръката, побутвам количката и припявам "ооооо, ооооооооооо".
Цитирай

Дълбоката провинция

Ние заспиваме само на гърда!Зора е когато сме навън и няма цокане #CrazyНаправо е чудо....а за после незнам newsm78Сигурно и ние ще се друсаме ooooh!
Цитирай

Варна

Люшкам  Mr. Green , няма как. Понякога заспива и сама или ако я возя в количката примерно, но това е 1/1000. Иначе много трудно заспива. Виждам че и се спи, слагам я да спи - не заспива, гушкам я - пак не заспива, ейй.....голяма борба пада. Ама как да спи като има толкова интересни неща за гледане....... ще изтърве "Мара"  Mr. Green Аз съм упорита обаче и накрая съня надделява  Crazy . Иначе вечер нямаме изобщо проблем със съня, ама през деня  ooooh!
Цитирай

В Сънландия

Моят син го приспивах без песни и без друсане.Бях го научила, слагам го в леглото му и започвам да галя клепачите му с пръсти.Междувременно му шепнех "хайде спинкайте очички, спинкайте, хубави очички, нани нани" и подобни неща.Заспиваше за 5 - 6 минути.
Сега обаче номера не минава - обикновенно беснее от 5 сутрин до към 6 - 7 вечер и рядко се случва да успея да го приспя за следобедна почивка
Цитирай

И при нас приспиването понякога е...  #Crazy Ако сме навън  в количката спи по малко и до като се вози.Спрем ли-буди се.А вкъщи просто я чакам да се измори и да й се доспи хубаво,т.е. да почне да мрънка и тогава я слагам в леглото.Свикнала е да се завива през глава и така за няколко минутки е готова.
Дори онзи ден се скъса да реве,защото нямаше завивка.В момента,в който й метнах една пеленка си се зави и вече беше заспала.  Laughing
Цитирай

Пловдив

Люшкам, пея, друсам  Smile Всичко по реда си  Smile Навън заспива сам в количката /отскоро/, но не и вкъщи.
Цитирай

Приспивах я само до 3-ти месец ,когато бяха коликите.Никога повече не съм друсала,пяла,или друго...Слагам я в леглото и и сама се обръща и заспива.До към 10-ти месец ставаше сутрин в 5.30-6ч и спеше по около 3 пъти денем,след това става вече в 7-7.30ч и спи по 2 пъти... и до сега е така.
Навън въобще не иска да спи вече-може да откара цял ден будна,но няма да затвори очи,ако е навън.
Цитирай

София

Еми вместо да го приспишаш поиграйте си малко, явно на бебо не му се спинка толкова щом се приспивате дълго. Може пък да се опитва да си променя режима и да се наложи и ти да му помогнеш малко  като го наблюдаваш и прецениш кога е точния момент..И ние имахме такъв период, ама аз реших да я чакам много да й се приспи и тогава да я слагам...виждам я, че си търка очите слагам я да спи..ама не, почваше едно изправяне, хвърляне на бибите и каквото има в креватчето и т.н.....вадя я от креватчето...играем си нещо и после пак в креватчето и си заспива...Така за около седмица я усетих кога най-много й се приспива/е верно малко нестандартни часове сутрин в 11ч и след обяд в 16ч/ ама какво да се прави...с това спане сме от около 9я месец + - половин час.
Цитирай

В сърцето на Пламен

Когато видя,че и се спи я слагам в креватчето стоя до нея и след около 5 мин заспива.Друг начин,но не го практикувам често е да я сложа в нашето легло и лягам до нея,правя се на "умряла лисица''...на 2 мин е заспала.
Цитирай

Montréal

На мен множко ми се вижда детето да спи по 4-5 пъти на ден,просто намалете броя на спанетата-така  детето ще бъде по-изморено и няма да му е до номера.
Цитирай

под голямата лоза

А колко е голямо детенцето? newsm78
Цитирай

Pyce

Моя син на 9 месеца само по един път на ден спеше вече.

Дали не му е много съня и затова да заспива трудно?
Цитирай

Смолян

И аз мисля че спи по много пъти ама кво да правя като и се спи започва да мрънка да трие очичките, ама днеска ще се опитам да стой повече будна ще пробвам  да спи само 2 пъти и ще видим как ще заспи еееееее знам че от първия път няма да стане ама ще опитам Praynig

Благодаря за споделените мнения на всички супер сте  bouquet
Цитирай

На шестото небе

Известно време се гушкаме,после слагам в леглото милвам я по главичката и й говоря.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора