как да се освободя от нелоялни наематели

  • 14 676
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • бяла спретната къщурка с две...дъги отпред
  • Мнения: 30
Не знам до колко е разумно това, което ще предложа, но мои познати в аналогична ситуация предприеха следното нещо. Отидоха в Електроразпределение и пуснаха молба за спиране на тока в апартамента. След като се озова на тъмно, наемателката се изнесе почти на бегом, а нейната наглост беше надхвърлила дори и тази на вашата.

# 16
  • Мнения: 9 990
  Прапуснах нещо много важно да спомена "Тя" е инвалид..................................................
 

Това иронично ли го казваш или...?
Ако жената наистина е инвалид..... ooooh!

Какво ... ooooh!?Жената е описала ситуацията и е казала, че наемателката е инвалид.По-скоро се чуди дали наемателката няма на тази основа да ги "цака" с инвалидността си.Което е ужасно пък, мен ако питаш-Тя да се възползва , при положение, че знае, че има да плаща 3000 лв грубо.Дължи ги.Даром не е било, тя е наемател и е редно да си плати..та-какво... ooooh!

# 17
  • Мнения: 555
Тъкмо щях да го напиша и аз
Не знам до колко е разумно това, което ще предложа, но мои познати в аналогична ситуация предприеха следното нещо. Отидоха в Електроразпределение и пуснаха молба за спиране на тока в апартамента. След като се озова на тъмно, наемателката се изнесе почти на бегом, а нейната наглост беше надхвърлила дори и тази на вашата.

и водата също.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
ХЕИ не дават да се спира водата.

# 19
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Договора е изтекъл, наема не е плащан за 1/2 година, мисля, че ако съм на мястото на наемателите досега да съм умряла от срам #Cussing out
Явно с добро няма да стане, дай и някакъв срок да се изнесе егати Sick и да се издължи ooooh! #Cussing out

# 20
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ама влизай си в къщата. Как може такова нещо. Влез и смени ключалката и да не са припарили повече в собствеността ти

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 20:25 от Мегита

# 21
  • Мнения: 2 657
ХЕИ не дават да се спира водата.

аз не съм много сигурна в това което си написала.......Работя във ВиК и доста често ми се налага да пиша списъщи за прекъсване....та процедурата при нас е така-пускат ни в апартамента и се спира от там,другия вариант е да се прекъсне от комшийте от долу/ако е в апартамент/....а случая при тях/поне при нас е с влизането на собственика,без да и се иска разрешение на наемателката и без проблеми със съгласието на потърпевшата се прекъсва водата Peace

# 22
  • Мнения: 90
Обади се на господарите.

# 23
  • UK
  • Мнения: 1 351
Обади се на господарите.

 Реши въпроса  Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 4 753
Това за тока и водата мисля, че е добра идея, въпреки че при тези неплатени сметки интересно защо тока вече не са го спрели  newsm78 Другият вариант е да си вземеш седмица отпуска, да отидеш във въпросния имот и да кажеш, че се връщаш да си живееш там, а ако един път успееш да ги изкараш с багажа само сменяш ключалката.

# 25
  • варна
  • Мнения: 90
това с отпуската е добра идея Simple Smile направо си се прибирай в къщи докато са още топли нещата, но си заведи и "приятели-едри"на гости . Не се занимавай с господарите , преди две години направиха предаване за Ани ( жена в същото положение ) ...и какво - нищо! Накрая ги изгони с "едрите момчета". Саморазправа било-аре бе , то само това е варианта  #2gunfire #2gunfire за жалост такава ни е държавата !!!! Владеещия не собственик го изкарваш или само с дело което е доста дълго или с "момчетата"

# 26
Благодаря на всички ви за подкрепата и идеите!Смятам да постъпя така:спирам тока и водата.
За "Господарите " също го мисля от два дни..............
Смятате ли че е добра идея със спирането на ток и вода да продължа и с тях?
А може би и съпруга ми да се върне там за седмица?!

# 27
Значи "Господарите" отпадат Laughing Благодаря на shanti за добрия съвет и примера.Пожелайте ми успех,ще ви информирам за развитието Simple Smile

# 28
  • варна
  • Мнения: 90
прати им нотариална покана с неустойките които ти дължат от тук нататък докато се изнесат , обяви им доста по-висок наем и пишете в поканата ,че ако не се изнесат до еди кога си , започваш да ги съдиш! те да се изнесат а ти пак си търси парите ! Напишете поканата така , че да се стреснат максимално и да се махнат . Това с тока е добре също , ще видят че срещу тях има ефективни действия . Успех , ще следя темата , живо ме интересува Peace

# 29
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Хайде и аз стискам силно палците и дано всичко се оправи. Дърпай шаутера на тока да видим като баба Марта се развихри с какво ще се топлят  Laughing...

Общи условия

Активация на акаунт