Домашна помощница

  • 43 057
  • 255
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Имате ли си чистачка в къщи или сами съумявате да свършите всичко, как си разпределяте времето за чистене, готвене, работа, секс, деца и за себе си?

# 1
  • Мнения: X
 Децата и секса съм ги оставила на грижата на домашната прислужница Laughing

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
По часове ли да пиша или просто да нахвълям нещата отгоре-отгоре?

Нямам чистачка.
Понякога си личи, но ако на някой му пречи има право да почисти.

# 3
  • Мнения: 6 992
Нямам домашна прислужница.
Не чистя, готвя рядко, деца нямам...а на себе си какво значи да обръщам внимание - ако става въпрос за гримове, шопинги, козметици и фризьори - не си го губя в такива неща.
Времето си разпределям между работата, мъжа си, компютъра и книгите. Добре се справям.

# 4
  • Мнения: 984
Бих наела някой да ми помага само ако съм със три-четири деца и с голяма къща за поддържане в спретнат вид. Но съм "анонимна мръсница" (Бу Simple Smile) и това е.

# 5
  • Мнения: 9 901
ако сексът ми зависеше от наличието на домашна помощница, щях да умра от смях Simple Smile

# 6
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
мда - досега домашната помощница се грижеше само за чистенето, готвенето, прането, гладенето и децата, но вече обмислям да й зачисля и секса, че да имам повече време да се ровя в БГ-Мамма  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 800
Нямам домашна прислужница, но имам приоритети- сина ми и мъжа ми. Всичко друго може да чака. Още в началото на брака ни, мъжа ми ми каза, че няма да ме обича повече, ако всички чорапи са изпрани, ако е сготвено и излъскано, има по- важни неща.
 Естествено у дома не е кочина, но и не всичко е под конец. Нямам много вещи и мебели, подобренията, които правим са винаги за наше улеснение и добре за детето, така имам повече време за по- полезни неща Wink

# 8
  • Мнения: 281
Нямам ,сама се справям  newsm08.

# 9
  • Мнения: 491
Имам домашна помощница,но мога да се справям и без нея.Но мъжо е много добър с мен. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 174
Не, нямам помощница, разчитам на себе си и на мъжа си за някои неща.

# 11
  • Мнения: 1 172
У нас идва жена, която почиства.   Имало е периоди, когато не сме ползвали такава услуга. Стига времето, ако се организирате добре. Но пък ако можеш да си позволиш да плащаш на друг, можеш да изразходваш времето за нещо друго - хоби, срещи с приятели, обучение. Защо пък точно в чистене?

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 891
Нямам ,сама се справям  newsm08.

и аз Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 903
Нямам, но обмислям варианта да наемам такава за по основното почистване - да идва поне един път седмично. Иначе с ежедневните задачи се оправям и сама.

# 14
  • Мнения: 600
нямам домашна прислужница. задължително готвя и пера всяка вечер, чистя само веднъж в седмицата, секс още по-рядко, че след цял ден на работа, после с детето 2 часа в парка и после в къщи игра, вечеря, къпане, приспиване въуобще не ми е до секс Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт