Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 94 отговора

Преди няколко дни отивам да сипя вода от чешмата. Изчаках да се напълни бутилката, след което по навик си изсипах малко на вътрешната страна на китката. Един вид проверих й температурата въпреки, че водата беше за мъжа ми.  Crazy
Друг случай: свеки държи мрънкащото дете, а аз неистово друсам празната количка с надеждата да се успокой.  hahaha hahaha hahaha
Редовно ходя някъде из къщи за нещо си и си пея я Зайченцето Бяло, я Две Калинки независимо, че детето е в другата стая примерно.  35 35
Изобщо от време на време ми е трудно да изключа от вълна бебе.  Crazy
Има ли и други мами, с подобно странно държание?  Laughing
Цитирай

Враца

Аз докато стоя на едно място се клатушкам  Laughing. Навик от побутването на количката докато сме на едно място (ама го обясних, дано ме разбираш  Mr. Green)
Цитирай

област Софийска

О, това с количката съм го правила и аз. Ива понеже вечно мрънкотеше и аз си бях свикнала все да си друсам количката. Та веднъж приятелката ми я беше взела да и се порадва, а аз не се усещам и си друсам ли друсам празната количка. Чак като ми каза приятелката ми:"Айде, стига, няма нужда да я друсаш вече", се усетих. Laughing
Цитирай

София

Хахха.... hahaha
Тва с количката и при мен важи Mr. Green,също така и полюшване до като си седя Mr. Green и си мисля,че го държа в мен и приспивам Crazy 35
Цитирай

София

И аз го правя същото. Днес го направих на опашката в супермаркета. Като приспивам Калина, го правя с една специфична стъпка и днес така се подрусвах на опашката. Добре, че нямаше никой зад мен, че си представям какво щяха да си помислят хората  ooooh!
Цитирай

София

Редовно си бутам количката, детето спи аз клатя количката, в Била като застана на едно място да зяпам нещо пак си бутам напред назад пазарската количка  Whistling
Със синът ми има случай бутам с едната ръка количката а с другата врата на една квартална парфюмерия защото вътре беше приятелката ми която трябваше да купи нещо  Mr. Green
Цитирай

Мъж ми спи в спалнята, а аз и госпожицата спим в детската, преди 2 месеца се разболях и преместих мъж ми да спи при нея, а аз сама в спалнята newsm44 И тръгвам да си лягам вечерта, при което отварям вратата на спалнята съвсем тихичко и пристъпвам с бална стъпка, така се и завивам като на забавен кадър и малко след това се усещам, че съм сама в стаята 35 Понякога друсам шишета с минерална вода, пея нон стоп "Зайченцето бяло" и когато пържа картофи при слагането ако има вода започват да цвърчат, а аз им викам шшшшшш шшшш шшшшш  35 Не се сещам за друго, но сигурнооо има...

Много сладка тема, поздравления за авторката Peace
Цитирай
Да вчера бях гушнала котката и я галя а тя се раз-мяука и по навик се изцепих "нямам мами няма да плачкаш" а съпруга ми с такива очи остана  Shocked . и аз често пробвам температурата на водата.
Цитирай

под голямата лоза

Аз съм приспивала и кренвиршите в пазарската количка в супермаркета Crazy
Цитирай

София

Като беше по-малка бебка понякога спеше при нас на спалнята..започна тя да си спи в креватчето, а пък аз много често след това   целувах мъжа ми по челото или го галех по главата и му пеех нани нани ....най-редовно се събуждаше стреснат и големи ококорени очи какво става  Shocked
Цитирай

С количката и аз го правя-много често даже. Mr. Green
С пеенето също-Ици -бици и Тъбитата ми излязоха на пъпа вече,ама и докато си приказвам с приятелки да си ги тананикам ми идва малко в повече Crazy
И пак като съм с приятелки настръхвам ако някоя започне да говори по-силно-да не се събуди(а той го няма или ако е с нас не спи  Crazy).
Цитирай

Pyce

Аз се усещам,че поняога галя и целувам мъжа ми по главата точно така както правя с детето-по майчински един вид,а той  Thinking Mr. Green

Също така преди се поклащах непрекъснато така както дондурках детето,защото то непрекъснато ми беше в ръцете когато беше по-малко и в редките моменти,когато не беше в мен пак се полюлявах,а всички много ми се смееха Crazy

Усещам се,че понякога опитвам яденето на мъжа ми преди да му сложа чинията на масата hahaha
Цитирай

под голямата лоза

....Усещам се,че понякога опитвам яденето на мъжа ми преди да му сложа чинията на масата hahaha
Е, добре че не опитваш и яденето на котката 35
Цитирай

Ха-ха, да успокоя мъж ми, не съм единствена.  Crazy Hug

Имам котка още от дете. Вече почти 20 г. си я гледаме в къщата на майка ми и ужасно много съм свикнала с нея. Толкова много, че един ден храня детенце, но той си върти главата и не иска да захапе лъжичката. И аз почвам: "Мац, мац, мац ...."  ooooh!
Цитирай

София

hahaha
Разсмяхте ме рано сутрин  Very Happy
Аз също съм бутала празна количка, белким заспи бебето.  Mr. Green Както и количката е магазина с продуктите Mr. Green

Докато бях майчинство с дъщеря ми излязохме двамата с мъжа ми с колата. И едно куче мина пред колата и аз "Ей, внимавай, ще смачкаш бау-бау!"

Другото, което се сещам е на една приятелка. Когато синът им беше бебе ужасно много плачеше. И гушнал таткото бебето, то се дере, майка му носи залъгалката. Вместо на бебето обаче, я дава на таткото. И казва "И бутам ли бутам аз бибата. Ми че даже се и ядосвам що не я ще" Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 94 отговора