Патрик Суейзи си отива?

  • 5 343
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 26
Моля, прочетете това и сменете заглавието на темата.
"Откриха рак на Патрик Суейзи
Николай Атанасов - 6 Март 2008
Туморът на задстомашната жлеза е открит в ранен стадий, актьорът е започнал лечение и опасност за живота му няма

Всеобщият любимец от “Мръсни танци” и “Дух”, Патрик Суейзи (Patrick Swayze), страда от рак на задстомашната жлеза, съобщи агенция Reuters, цитирайки информация на официалния публицист на звездата, Анет Уолф (Annett Wolf).

Представителката на актьора заяви, че за щастие, болестта е открита в ранен стадий и Суейзи веднага се е подложил на терапия, като опасност за живота му няма. Паралелно с лечението, 55-годишният актьор ще продължи работата над текущите си проекти.

Уолф категорично отхвърли появилите се в таблоидите твърдения, че Суейзи е в тежко състояние и му остават броени седмици живот. Във връзка с това тя цитира изявлението на лекуващия му лекар, д-р Джордж Фишер (Dr. George Fisher), според който “туморът на Патрик е с много малки размери и реагира добре на лечението”.

Според филмовата енциклопедия IMDB, скоро се очаква премиерата на два нови филма с участието на Суейзи – драмата “Powder Blue” на реж. Тимъти Лин Буй (Timothy Linh Bui), с участието на Джесика Бийл, Форест Уитакър, Рей Лиота и Лиса Кудроу, и телевизионната продукция The Beast".
Инфото е от тук: http://www.bgfactor.org/index_.php?cm=5&id=14337
Моля се от сърце тяхната информация да е вярната.

# 61
  • Мнения: 750
Еййййй....жив го оплакахте човека!Недейте така бе хора.... ooooh!

# 62
  • Мнения: 209
От тук научих лошата новина и ми стана много гадно....фенка съм му от сума ти години.Първо ме грабна с "мръсни танци",после с "Призракът"...
Не вярвам в чудеса,колкото и да ми се иска всичко,като на филм да завърши с щастлив край Rolling Eyes
Прекланям се пред хора,като него...определено филмите му ще го надживеят,а това може би би го радвало  bouquet

# 63
  • Мнения: 4 195
уф май верно го погребахме в тая тема........дайте го по - позитивно, аз вярвам, че ще се пребори и силно се надявам, журналистите пак да не са разбрали точната диагноза  Praynig Peace

# 64
  • Мнения: 750
И аз вярвам, че ще се оправи, просто ...."точка на пречупване"

# 65
  • Мнения: 107
еххх тези Мръсни танци, още помня реплики от този филм...
Стискам му палциии Praynig

# 66
  • Мнения: 3 622
Много го харесвам  Peace
Мръсни танци един от любимите ми филми

Стискам палци дано се оправи  Praynig

# 67
Много жалко Sad От вас разбирам лошата новина.Надявам се да се оправи,защото наистина Патрик е много симпатичен и добър актьор!  Praynig

# 68
  • Мнения: 2 131
На мен също "Мръсни танци" е един от любимите ми филми. Даже вече не помня колко пъти съм го гледала и бих го гледала отново с кеф. Не бих казала, че Патрик Суейзи е сред актьорите, които харесвам, но филмът просто е класика.
Дано се оправи!

# 69
  • Мнения: 1 038
Ужасно е това, което се случва с него Sad
Преди години беше тук да снима филм, вторият ми баща(Бог да го прости)работеше в киното.В един от обядите на снимачната площадка той си взел яденето и видял свободно място до баща ми и седнал до него.Беше очарован от този човек после дълго време говореше за него, само повтаряше, че без език си за никъде и че е изпуснал възможност да си поговори с голям човек. Sad
Дано да се оправи.  bouquet

# 70
  • Мнения: 520
Баща ми почина от рак на панкреаса. За съжаление и аз не съм чувала някой да се е излекувал от този вид рак. Дано да изживее пълноценно оставащото му време Praynig

# 71
  • София
  • Мнения: 309
Много се натъжих!И аз като повечето тук съм гледала всичките му филми-прекрасен актьор!От това,което се пише за него явно е и страхотен човек,съпруг и баща.Много ми е мъчно... Cry

Общи условия

Активация на акаунт