Как да разширя новите кецове на съпруга си?

  • 4 517
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 640
Поредната неудачна покупка за него-кецове Converse за много пари(кожени) се оказаха тесни отстрани. Как мога да ги разширя механично? Чувала съм за парцали напоени в ракия... ConfusedДали да пробвам?

# 1
  • Мнения: 137
Тъпчеш, каквото можеш - чорапи, вестници и нещо друго, но да е максимално. Естествената кожа трябва да се разшири, но това с ракията май не е много добра идея

# 2
  • Мнения: 2 759
                     Носих скоро ботуши на обущар за токчета. А той ми ги върна разширени  ooooh!. А съм чувала, че правят май подобни неща обущарите и нарочно...

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 16:58 от Портокалово момиче

# 3
  • Мнения: 596
Наистина можеш да ги дадеш на обущар да ги сложи за 2-3 дни на някакъв калъп-това го знам от мъжа на една дружка,който е такъв-преди време щяхме да даваме едни обувки на голямата,ама нали застудя и направо преминахме на ботуши,та не мога да дам точни отзиви,само го чух да ми казва,че наистина ще се разширят поне малко. Peace

# 4
  • Мнения: 3 575
Купи си спрей за разширяване, продават в магазините за обувки, пръскаш обилно вътре чак мокро да стане, тъпчеш вестници, парцали каквото намериш, чакаш да изсъхне и повтаряш.
Така наскоро оправих на мъжа ми чисто нови маратонки.

# 5
  • Мнения: 2 657
Ако са естествена кожа ги бутни във камерата или фризера/но без мокрене/,нека постоят известно време и след това нека ги обуе на по-дебел чорап...Ако е необходимо може да се повтори процедурата Peace

п.п.Това ми е редовна практика на мен,тъй като в повечето случай когато искам да си купя нещо,то все няма моя номер и е един по-малък...но след слагането в камерата,нямам никакви грижи Mr. Green

# 6
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Пълниш ги с чист спирт, изчакваш малко да попие, колкото може, излишното изливаш и той ги обува мокри и ходи с тях в къщи докато изсъхне. Процедурата се повтаря няколко пъти.

# 7
  • Мнения: 274
Конвърса е винаги модерен. Запази ги за детето като порасне. Или помоли Васко Кеца да ти се разпише на тях и ги продай на благотворителен търг Simple Smile

# 8
  • Мнения: 640
Конвърса е винаги модерен. Запази ги за детето като порасне. Или помоли Васко Кеца да ти се разпише на тях и ги продай на благотворителен търг Simple Smile
Grinning Mr. Green
Благодаря ви за съветите!
Днес отидоха при обущаря Simple Smile

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 19:55 от nellykoyo

Общи условия

Активация на акаунт