Бременни чужбински мами - 18

  • 17 247
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 919
Виктория много се радва че ще става кака и го повтаря при всеки удобен случай, заедно с това че бебето щяло да донесе много цице мляко за нея Laughing Понякога идва и потупва корема и пита "бебе, ко прайш?" и си отговаря, "бебе, спиш" или ми казва радостно, че бебето рита.. не че аз съм усетила нещо в този момент Crazy
опитвам се да я науча да не ми стъпва върху корема, но не се получава.. понякога сама се усеща и си прави забележка, друг път се сърди като и се скарам да не ме катери.
Няколко пъти обаче ми заяви че няма да се премести в другата стая като се роди бебето Crossing Arms
Мисля че за сега го приема нормално, надявам се че и за напред ще е така.

Вчера бяхме на преглед двете и тя много внимателно наблюдава как ми измериха кръвното и корема и ми взеха кръв hahaha Беше много послушна. Най-сетне си получих резултатите от пренатал скрининга и всичко е супер Heart Eyes

Чакам с нетърпение да чуя как е минал прегледа при акушера Grinning

# 76
  • Мнения: 11 309
Моите и двамата са във възторг от новината, само ме вардят и непрекъснато ме питат колко е голямо сега, искат да им показвам снимки как изглежда в момента (нали не могат да го видят, пък и е рано да се усеща още) и други такива нещица.
Нямат претенции какво ще е, само искат да се радват и нямат търпение да минат месеците докрая.
При мен явно тепърва ще става интересно като ми и проличи.

# 77
  • Мнения: 2 959
...Калида чустваш ли как те приобщавам към тази група...
Ели, няма смисъл да ме приобщаваш. Аз отдавна съм приобщена към Вас, още повече че май само тук се засичаме с много познати по- "стари" форумки. Но вече май е време да Ви напускам, защото се появи и втората ми принцеска в събота- Никол.
Щтрумпфетка, питаш за реакцията на първото дете. Ами Дана беше на настроения- в едни моменти обожаваше корема ми, в други не му обръщаше внимание. Но сега когато се появи бебката, а и след като и Тя присъства на раждането на сестричката си някак си все налита да я прегръща, гали/ макар и мечешки/, да помага с дайпери...
Маринелко, честито Ти момченце. Да Ви е жив и здрав юнака.
Гаргамелчо, поздравления за блестящият скрийнинг. И да навиваш 1/2 за домашно раждане, второто е доста по- лесно и бързо от първото, да знаеш.
Амейката, успех в борбата с името на вторият юнак.
Вечерна, талантлива звездице, много са пораснали Лени и Мирелката. Да са Ти живи и здрави чаровните дечица и лека и безпроблемна бременност докрая Ти желая!

# 78
  • Мнения: 847
Охо,Калида , пък аз да не разбера!!!Голяма си потайница!!!!Много се радвам за теб !!!Да ти е жива и здрава принцеската и да е много послушна!!!!!
Ех ,сега съм спокойна , понеже Емката Бадемката е заплюта от разли4ни крайща на света и разли4ни свекърви та няма да се вредим,поне имаме две девойки и то специални като твоите!!! Hug
Пожелавам ти леко възстановяване и пиши по-4есто ! Hug

# 79
  • Мнения: 919
Kалида, да ти е жива и здрава малката принцеса. Heart Eyes Наистина си много потайна, как успяваш да си траеш толкова дълго.  bouquet
Аз навивам половинката и си мисля че започва да узрява за идеята Grinning Ти у дома ли ражда, че присъства и Дана? Имаш ли баби да помагат? Дана през цялото време ли беше с теб? Аз се чудя дали да извикам свекървата преди да родя или след това. Тя има желание да дойде да помага за няколко седмици, може би месец.

# 80
  • Мнения: 7 914
Kalida
да ви е здрава и усмихната дъщеричката Никол!  Много да ви радва

# 81
  • Мнения: 4 390
Калида, честито!
Да ви е жива и здрава Никол!  bouquet

# 82
  • Мнения: 1 951
Калида честито! Да ти е жива и здрава дъщеричката   bouquet  bouquet

# 83
  • Мнения: 1 584
Калида, честита дъщеричка  bouquet

# 84
  • Мнения: 6 390
Ехаааа Калида, поздравления! Пак ни изненада!!!
Да е жива и здрава малката госпожица Никол!

Как успя да не се похвалиш 9.месеца  Crossing Arms Grinning
Хайде чакаме пресни коментари от каката Дана, и малко подробности около мъничето!
Лесно ли избрахте името  Whistling Grinning

Иначе да попитам особено европейките, забелязали ли сте някакви отрицателни коментари по отношение а еврейските имена?
всъщност то повечето известни международни имена имам чуството че са еврейски...
http://www.babynameworld.com/hebrew-girl-p-4.asp
Марие, Хана, Анна, Адам, Давид и тн и тн.... ама важното е май приказка да става сред хората че това не е хубаво, или онова не е хубаво...

# 85
  • Мнения: 11 309
Леле! Подозирах аз Калида, че ни готви изненада, ама тя направо по примера на Пепеляшка - в дълбока потайност!
Честита радост и по-често ни навестявай!  bouquet Снимков доказателствен мат'риал няма ли да има? Ние така на сухо не вярваме. Разкажи как така ви разрешиха и Дана да присъства - домашно раждане ли беше?

Ели, при нас няма такова отношение към еврейските имена. Дори напротив - много са на почит. Истинските тевтонски и германски имена са потънали в забвение. Аз даже съм избрала едно еврейско, ако е момче, за момиче - латинско.

# 86
  • Мнения: 6 390
Вечернице
ама много сте бързи бе, готови сте с имената... браво на вас..
Аз точно даже фиксирам Германията, защото в събота ни бяха на гости много близки приятели, той бг, тя е де., та изреждам аз фаворитите, и тя ми вика ауууу това е еврейско, недей да го даваш  Thinking в Германия всяко второ еврейче се казва така... аз си помислех че това нещо е генетическо объркано в нея... обаче споделям и със свекито, и тя ауууу точно същото име - това е еврейско не го давай, в цз не харесват еврейските имена...
По случая изрових топ 10 за последните 10г. в Германия
http://german.about.com/library/blname_top10.htm
и какво да ви кажа то половината са с еврейски пройзход... та ми стана чудно наистина ли така си го мислят... пък в същото време ги кръщават ама точно така...

# 87
  • Мнения: 11 309
в Германия всяко второ еврейче се казва така...
Аз пък съм останала с впечатлението, че сега в Германия няма много евреи. Няма никаква логика в изказването и на тази дама.
Те баварци ли са? Щото там важат други закони hahaha

# 88
  • Мнения: 6 390
Абе то и аз си мисля че в Германия цигани и еврей няма... ама това е друга тема  Grinning не исках да я подхващам за това... северна германка е тя

# 89
  • Мнения: 1 584
Тук вече всяко второ дете се казва Леон, Леони ooooh! И моят като беше харесал Леон...Ама с българска фамилия няма да казвам как звучи Sick Та той така се беше заинтатил..мъкаааааа. Добре, че бебето беше момиче, че големи кавги бяхме заформили Tired

Иначе за момиче другия вариант беше Мириам. Имаше известни коментари от страна на бабите, че било еврейско, ама какво оттова Whistling

Общи условия

Активация на акаунт