За кашите?

  • 553
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Здравейте,мами.Искам да ви попитам след като съм давала пюрета от ябълки,круши,банани и каши в бурканчета със същите плодове,ако взема от инстантните каши например ябълка пак ли да давам постепенно или мога да дам цяла доза?Благодаря!

# 1
  • Мнения: 92
Здравей, Нелита!
 Аз лично заместих изцяло хранене с каша за 3 дни: 1-я дадох малко да видя за реакция /все пак е ново/; 2-я - половината количество / един вид беба да свикне, че по това време ще яде с лъжичка, а не с биберон / и на 3-я изцяло. Разбира се, аз си реших така и си дадох тези обяснения. Може и да е неправилно, но тя прие добре новата храна. Успех!   Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 5 718
Аз дадох за 1 път каша 50 гр на др ден 100 и на 3 ия заместих хранене Peace

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 19:59 от Димяни

# 3
  • Мнения: 27 524
Мога да ти отговарям, ако кажеш възрастта на бебето си все пак  Hug
За каша само от ябълка аз не съм чувала  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 5 718
Каша ябълкова безмлечна има на Хумана bowuu
А иначе ясно е.... не е само ябълка вътре Simple Smile

# 5
  • Мнения: 27 524
А иначе ясно е.... не е само ябълка вътре Simple Smile

Разбира се. Именно затова е важна и възрастта не детето. Инстантни каши има стотици. Как да отговорим правилно на нещо толкова общо и неясно  Simple Smile

# 6
# 7
  • Мнения: 95
Блонди,съжелявам че не опоменах възрастта.Ние сме на 5 месеца.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 718
Нелита,значи хубаво е да гледаш да е безглутенова! Peace
Вече дали да е млечна или без решаваш ти Hug
Аз взимам само млечните на Милупа а на др фирми гледам да са безмлечни и да добавям от АМ което яде Peace
За първа каша е подходяща оризовата,но щом си давала тези плодове може да даваш според мен и  такива каши Hug 

# 9
  • София
  • Мнения: 17 592
Повечето храни за 3 дена ги въвеждах.

# 10
  • Мнения: 30
Моля ви ,кажете ми,като въвеждам кашата,с по колко гр. да започна?На 6м. сме.Сега храненията ни са така:сутрин-мляко ,обед-зеленчуково пюре180гр..следобедно хранене-60гр. плодово пюре+100ГР АМ..и вечер 180гр. АМ.и другия ми въпрос е къде отива плодовото пюре ?  Незнам тук ли трябваше да задам този въпрос?!!Ако не.насочете ме .моля.Благодаря ви предварително.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Щом си захранила вече с дадения плод,спокойно си му дай цяла доза каша.
Аз така правех.

# 12
  • Мнения: 745
Моля ви ,кажете ми,като въвеждам кашата,с по колко гр. да започна?На 6м. сме.Сега храненията ни са така:сутрин-мляко ,обед-зеленчуково пюре180гр..следобедно хранене-60гр. плодово пюре+100ГР АМ..и вечер 180гр. АМ.и другия ми въпрос е къде отива плодовото пюре ?  Незнам тук ли трябваше да задам този въпрос?!!Ако не.насочете ме .моля.Благодаря ви предварително.
Ми не е задължително да даваш всеки ден плодово пюре.Аз го давам рядко,понякога като десерт след зеленчуковото или местното на обяд.Понякога като междинка сутрин към 10 ,ако се е събудил по - рано и е ял тогава.
Каша като давам започвам с половин доза и на другия ден цяла доза. Peace

# 13
  • Мнения: 30
благодаря ви ,така сте направя и аз  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт