Ставаме на 8 години - къде е подходящо да празнуваме?

  • 1 062
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 249
Привет на всичики! Моля ви, помогнете ни да се спрем на място, където ще е интересно за празнуване за 8-годишни палавници. Повечето клубове били "бебешки" според бъдещата рожденничка. В заведение също не иска. В къщи нямам място за 10 деца и толкова родители. Направо съм в шах. Надявам се да ми помогнете. Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 877
Бях пуснала подобна тема. Има страхотни идеи
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=251086.msg5935179#msg5935179

# 2
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Ох, колко ми е познато!!!
И аз търсих и питах в подобна тема, но кой знае какво не научих.След собствено разследване стигнах до няколко сравнително добри варианта:
1.Патиланци- поизтъркано, но за тази възраст ако му се лудее- става + прилични цени
2.Джимис- По-интересно меню+торта подарък, но задължително трябва тематично парти, защото иначе незнам с какво ще ги занимават. Недостатък- много стълби и тесничко за по-гол брой деца там където ги събират
3.Кино Арена- Сравнително широчко, измислят им занимания, недостатък- много кратко -1,5 ч, доста скъпо според мен и трябва да мислиш нещо друго за родителите.
След консултация с рожденика- все пак се спрях на последното. Money
А тя все пак е момиче- виждам, може да се измисли и по-кротък вариант като кино например  Thinking

# 3
  • Мнения: 725
И ние ставаме на 8 след седмица. Ще празнуваме в MEGA BOWLING EXTREME в Люлин. За деца на тази възраст, а и за по-големи, е много добър вариант. Моят хубостник като разбра къде ще празнува пощуря от радост. Цените са прилични, има и къде да се почерпят родителите.

# 4
Моят е на 7год и аз се замислям за Рождения му ден.
Някой знае ли къде в София има пейнтбол? Мисля, че ще пощуреят от идеята и ще им бъде супер интересно.

# 5
  • Мнения: 31
Голямата ми дъщеря навърши 9 наскоро.Празнувахме в Арена - в Джимис.Стана страхотен купон , имаше дисководещ(малко възрастен но свърши работа)Имаше 15 деца и ми излезна 230 лв. заедно с консумацията на родителите.

# 6
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Аз много се чудих за Джимис, но не знам- къде ги побраха тези 15 деца- видя ми се тясно там където показаха, че ще ги забавляват. Какво прави дисководещия? Само музика или някакви тематични игри. Сподели малко впечатления! Аз съм предвидила децата- в детския кът, родителите- в Джимис. Дано да съм улучила за всички да се чувстват удобно  newsm78

# 7
  • Мнения: 2 700
Осмият РД на дъщеря ми празнувахме в Джимис и аз откровено казано съжалих.  Момичетата се забавляваха, но момчетата пощуряха Mr. Green. Пробягали са поне 30 пъти цялото заведение. Да не говорим колко пъти ми настръхна косата - нали има стълби  Close  Слава Богу, че при тичането на скорост нагоре надолу нямаше паднали (някои от децата бяха без родители, т.е. на моя отговорност). Пък и така наречения DJ не се справи кой знае колко добре - не успя да привлече трайно вниманието на момчетата.
мармашутка, пейнтбол организират в Южния парк. Идея си нямам кой и как.

# 8
  • Мнения: 8 999
На 8 г. са си все още деца. В събота сме канени на РД в Патиланци - моите деца умряха от кеф. Още са си мънички - радват се на батути и кошове с топки.


Голямата ми дъщеря навърши 9 наскоро.Празнувахме в Арена - в Джимис.Стана страхотен купон , имаше дисководещ(малко възрастен но свърши работа)Имаше 15 деца и ми излезна 230 лв. заедно с консумацията на родителите.

Хич не ти вярвам, да знаеш! /не за купона, а за цената/.

# 9
  • Мнения: 31
сметни ги - на дете по 7 лв; диджея е 60лв = 165 - останалото е за род - не са от нахалните Simple Smile

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
абе през 2004-та на РД на синчето на кумата ми бяха над 25 деца и техните родители. Още тогава излезе над 350лв.

# 11
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Закачам се към тази тема. Аз си търся дискожокер за 10 год. Имам време в края на април сме. Ще мисля и за заведение, но ми се ще около пл Македония да е.

# 12
  • Мнения: 2 700
мармашутка, като идвах на работа видях табела "Пейнтбол магазин". Пада се на Стамболийски, малко след Възраждане, посока Света Неделя, от лявата страна. Ако искаш провери там, може да знаят или пък ако рождения ви ден не е тези дни самата ти да се организираш Peace

# 13
  • Мнения: 2 037
Хижа на Витоша? Пикник? Беседките над Драгалевския манастир?

Общи условия

Активация на акаунт