Коса на кок ..?

  • 5 425
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Интересува ме един конкретен кок. Този , който се връзва със самата коса. Все едно няма ластик , ами опашката е хваната с косата.. Май е толкова трудно да се обясни , колкото и да се направи  Crossing Arms Mr. Green Имате ли идея , как става това чудо ? Ще съм благодарна , ако и аз му хвана цаката , благодарение на вас  Blush

# 1
  • Мнения: 7 723
Много просто. Оставя се един свободен кичур,
а всичката остана коса се връзва с ластик.
После кичура се омотава около ластика, и готово  Wink

# 2
  • Мнения: 1 224
Много просто. Оставя се един свободен кичур,
а всичката остана коса се връзва с ластик.
После кичура се омотава около ластика, и готово  Wink
И края на кичура, който се омотава около ластика , къде го слагам ?  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 224
Руске , ти си виртуоз  Mr. Green Стана.. но понеже не знам къде да мушна края на кичура го напръсках с лак за коса  за да не мърда  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 7 723
Руске , ти си виртуоз  Mr. Green Стана.. но понеже не знам къде да мушна края на кичура го напръсках с лак за коса  за да не мърда  Mr. Green
Края на кичура го промуши през ластика,
все едно го връзваш и така ще стане по- добре Wink

# 5
  • Мнения: 1 224
Пробвах , но не се получи.. Може би е от ластика.  Thinking

# 6
  • Мнения: 1 802
Аз не мога да вдяна за какво говорите? Такъв кок ли?

# 7
  • Мнения: 1 224
Не , не. Обикновена опашка с увъртян около ластика кичур, който седи като ластик.. Странно е, не знам как да ти го обесня по-добре  Confused

# 8
  • Мнения: 199


нещо такова?

# 9
  • Мнения: 1 224
Аха, точно такова Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
Хм,но това не е кок. Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 708
Аз не мога да вдяна за какво говорите? Такъв кок ли?



 много ми хареса това! може ли инструкции  Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 1 783
Първото изискване е доста дълга коса, иначе ефектът няма де е същият. По-голямата част от косата се усуква стагнато, завърта и се прибира в кок с ластик стегнато. Кичурът, който се навива около основния кок, се закрепва най-добре с фуркет. В по- близък план на снимката е показано точно прибирането. Не знам дали добре обясних, аз така съм го правила  и става хубаво.

# 13
  • София
  • Мнения: 708
един тъп въпрос, ама тоя кичур от къде точно го вадиш (оставяш)?  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 1 783
Аз го оставям извън основния кок. Както си хващам косата, отдясно оставям един стрък да си виси. после го омотавам по посока на часовниковата стрелка. Тъпо го обяснявам, ама не мога по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт