как да постъпя при раздяла

  • 1 927
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте

често, чета вашите мнения с интерес и намирам по нещо и за себе си, но сега въпроса ми е какво да направя за да преживея по-леко раздялата. Разделихме се с мъжа ми след дълги години брак, той изведнъж изключи от всичко което го заобикаля, затвори се в себе си и каза, че семейството му тежи. Аз самата в момента имам проблеми на работа и съм доста изнервена, но раздялата ми дойде като последната капка, която преля чашата.
Затова ви моля всички вие които сте се развеждали или имате опит с раздяла след дълготрайна връзка кажете ми какво направихте за да се отърсите емоционално от този товар, как си спасихте психиката, как продължихте напред.
Има прекрасно дете, което е тинеджър и разчита на мен, а аз самата съм нестабилна...ще съм благодарна за всички съвети, които ще ми дадете.

# 1
  • Мнения: 3 376
Ето тук има специален подфорум за самотни родители,ще получиш много съвети и подкрепа от жени в твоето положение:
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=33.0

# 2
  • Мнения: 533
Времето лекува , сега е гадно ....но след година две/при всеки е различно/ще се оправиш.

# 3
  • Мнения: 9 814
Времето лекува , сега е гадно ....но след година две/при всеки е различно/ще се оправиш.

Може и по-рано да се справиш. Според мен е въпрос преди всичко на организация и мобилизация. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 411
Според мен е важно да не се затваряш в себе си,а да контактуваш с повече и положително настроени хора.Сигурно е гадно,обаче всичко се преживява.И гледай напред.

# 5
  • на изток от рая
  • Мнения: 441
Около година продължи агонията  Sad
После дойде ред на "Здравей,живот!".
Сега се чувствам  страхотно  Laughing
Изблизах си раните сама.Не ме свърташе никъде.Когато бях с приятели,исках да съм вкъщи,когато бях вкъщи-исках навън.
Ще мине,ще оцелееш.Има и по-лоши неща.
Стискам ти палци! Peace

# 6
  • Мнения: 3 641
САмо и ти не се затваряй в себе си. Проблемите в работата ще ги преодолееш сигурна съм.Бъди по-често с приятели, ходи на танци, фитнес. Бъди отворена за нови запознанства, може би тепърва ти предстоят хубавите моменти с истински човек до теб Hug

# 7
  • Мнения: 473
Има един период на страдание, който трябва да изживееш, през който разбираш, че мъжа ти не е всичко на този свят. Има и други мъже. Моя приятелка след дълги години брак изживя тежко раздялата, но след това се заредиха един след друг успехи. Направи си свой бизнес, купи си страхотна кола, намери си добър партньор и другар. Много е важна позитивната нагласа и волята да продължиш и да успяваш. Пожелавам ти от все сърце много хубави мигове оттук нататък.

# 8
Благодаря ви и за съветите и за пожеланията, ще стисна зъби и дано скоро вляза в релси, от все сърце се надявам това да е начало на един щастлив и успешен период за мен и детето ми.
Късмет и щастие ви желая!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт