Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Днес по ТВ казаха,че според нови изследвания пазаруването при жените води до отслабване Rolling Eyes.
Че то ако беше така аз трябваше да съм Кейт Мос Laughing.
Една 70 кг дама например изразходвала над 450 калории след 30 минутно пазаруване Shocked
Стартирам нова диета по лекарско предписание.
Има ли желаещи да се включат?
Цитирай

BG

Мила разкажи по  подробна за тази диета?  bouquet
Цитирай

Ами какво по-подробно Rolling Eyes
Взимаш една пачка пари и юруш по магазините Mr. Green
Цитирай

хаха ако ми дадеш пачката се включвам и абонирам доживот 35
Цитирай

Абе 450 калории ми се сториха много, обаче съм съгласна, че има въздържателен ефект.
Като видя в някой дрехи как изглеждам, се амбицирам да отслабвам ... понякога Laughing
Цитирай

Athens-Varna

Абсолютно вярно е.Когато обикалям магазините,нямам умора,губя представа за времето,а за ядене дори и не мисля Laughing
Цитирай

И аз чух за това отслабване,но няма кой да ми даде пачката smile3503.Намеря ли го,веднага се включвам и аз.
Цитирай

Варна

И аз започнах да отслабвам по тази схема  Mr. Green
Цитирай

Pyce

Ще покажа това на мъжа ми и ще го успокоя,че имам малко кг-ми за сваляне  Mr. Green
Цитирай

София

Преди малко казах на мъжа ми за тази диета , а той ми каза че бил чул, но много се надявал аз да не го чуя това.  35 35 35
Досега не съм забелязала като пазарувам да отслабвам - освен само финансово , но може пък да ми е слаба пачката?  newsm78
Може би се дължи на приятната емоция да пазаруваш , вместо на тази да се навърташ около хладилника?  newsm78
Успех на всички , решили да приложат това отслабване и чакаме резултати!  Hug
Цитирай

На шестото небе

Възможно е така да се отслабва,особенно като изхарчиш всичките си пари и после не ти останат за храна Mr. Green.Така ще се стопим за нула време
Цитирай

София

Възможно е така да се отслабва,особенно като изхарчиш всичките си пари и после не ти останат за храна Mr. Green.Така ще се стопим за нула време
Thinking

35 35 35
Цитирай

Варна

Thinking

Русо гладно - нема .............пак ще намеря кво да ям  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Цитирай

София

Днес е добър ден за начало на нова диета  Mr. Green Вече информирах мъжо, че тази вечер ще слабеем  Mr. Green ми кво сега, нали иска слаба жена и той трябва да жертва нещо ... кредитната си карта например  Mr. Green
Цитирай

София

Момичета,здравейте преди 3месеца си взех японски 4ай -ИНХУА,ЗА 20дни отслабнах с 6кг.. и в момента съм 52кг.. и не съм мръднала нито на горе нито надолу,продава се в аптеките и струва 6,50лев.Мои приятелки също са доволни от ефекта.Пробвайте.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора