Някой има ли координатите на МАЙКА?

  • 1 611
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 780
Мине не мине време, все се сещам за МАЙКА и всеки път като вляза във форума се надявам да видя че е писала. Но според статистиката на профила и не е влизала тук от края на ноември. Дали някой от вас има e-mail или пощенския и адрес? Или изобщо някакви нейни координати? Чували ли сте се, знаете ли дали са се завърнали от БГ?

# 1
  • Мнения: 780
Да разбирам, че никой не поддържа връзка с нея?  newsm78
Исках само да знам дали са добре... странно ми се вижда, че просто ей така изчезна от форума. Ако някой все пак се 'чува с нея', поздравете я!

# 2
  • загубено
  • Мнения: 6 447
Тя пишеше в седмичната,но след като си замина за Бг,повече не е писала.
Каза че ще остане 3-4 месеца в Бургас.
Надявам се скоро да се появи пак .

# 3
  • Мнения: 2 952
Ми сигурно е заета жената.Тя не беше ли от Израелките ?  newsm78

# 4
  • Мнения: 7 605
Ми сигурно е заета жената.Тя не беше ли от Израелките ?  newsm78

Не, от новоzеландките е.

# 5
  • Мнения: 1 526
Права е Татяна.
МАЙКА е от Н.З. Както мама К е казала време е да се прибират. Спомням си, че от март Томи трябва да тръгне на училище. Явно в БГ няма нет или наваксва пропуснатото. Както и де е надявам се де се добре и скоро да се появи.

П.С. Пете maikata е от нашите земи Wink.

# 6
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
mili46 , добре че пусна темичката и аз съм се затъжила за нея.
Доста и беше мъчно  за дома
Сигурно си джитка по моренцето и разтоварва и от нас щом не се е разписала досега.
Майка само приятни мигове ти пожелавам на родна земя Laughing

# 7
  • Мнения: 1 363
Аз също си мислех наскоро преди две, три седмици за нея. Дано да е добре. Завинаги ли ще се прибират или просто на гости?

# 8
  • Мнения: 6 390
mili46
нещо спешно ли ти трябва...
беше влизала последно за р.д.то на Томито и си разменихме лични та в бг няма нет, но скоро ще се прибира в н.з. , беше казала че за 4.месеца си отиват до бг. Имам адреса й... но за какво ти трябва все пак...че не е моя адрес ... това може и на лични
Иначе не знам кога започва училището в н.з. - в смисъл до кога е лятната ваканция, но Томито тази година тръгва със сигурност.
Също се сещам майки в Бургас че може да се попитат дали нямат връзка с нея....

# 9
  • Мнения: 780
mili46
нещо спешно ли ти трябва...
беше влизала последно за р.д.то на Томито и си разменихме лични та в бг няма нет, но скоро ще се прибира в н.з. , беше казала че за 4.месеца си отиват до бг. Имам адреса й... но за какво ти трябва все пак...че не е моя адрес ... това може и на лични
Иначе не знам кога започва училището в н.з. - в смисъл до кога е лятната ваканция, но Томито тази година тръгва със сигурност.
Също се сещам майки в Бургас че може да се попитат дали нямат връзка с нея....
Ейййй, Ели,   bouquet Не е нищо спешно, просто се чудех защо така изчезна. Зная, че си тръгнаха за БГ, но тяхната учебна година в НЗ мисля започва с нашата (края на януари). Та затова.. мислех, че трябваше да се е прибрала. А и като зная с какво нетърпение чакаше да си иде в БГ и че отдавна не си беше ходила, аз с двойно нетърпение я чакам да се прибере и да разказва.
Дано наистина тогава все още се наслаждава на престоя си в БГ! Ако някой се чуе с нея - поздрави от мен!
Благодаря на всички!   bouquet
Ели, честито растящото коремче!  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 959
...аз с двойно нетърпение я чакам да се прибере и да разказва...
Ей, Мили, Ти питаш за Майка, а Ти къде се загуби, как са девойките Ти? Майка скоро ще се появи, защото дори и записа Томасито в училище преди тръгнат за мечтаната ваканция за БГ. А за нетърпението Ти, имаш толкоз дълго време, чак до септември да я разпитваш за БГ. Нали не си променила плановете за пътуването вече?

Тали Дан, привет и на Теб, не съм Те засичала отдавна.

# 11
  • Мнения: 1 526
ЕЙ, Калида  Hug!
Как сте, как е Дана- сладурана? Скоро мислих за вас. Предполагам, че си почнала работа.
Не случайно казвах, че ти си емблемата на седмичната тема, спря да се появяваш и темата замря.
Сърдечни и топли поздрави от мен Peace!

# 12
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Eli_cz  честито коремче и от мен леко и безаварийно да е Wink Бъдещата кака как приема промените?

Kalida как си Канадско мамче? Поздрави и от мен Laughing
Хайде да спирам със спама ooooh!

# 13
  • Мнения: 6 390
Мерси мерси мацки
той корема вече придобива застрашителните си размери  Crazy Mr. Green
За сега Бадемата се радва, гали ми корема, като ядем сладолед или нещо което тя много обича ми вика че сега и бебенцето викало ммммм мами, много вкусно  Wink обяснява как ще го храни, вече знае че бонбони и сок бебетата не пият и разни ей такива...

Милич
а твойте госпожици ходят ли на школо?

# 14
  • Мнения: 1 049
Я да вида , Калида се появила. Hug Много се радвам да те чета.  Hug Поздрави на Дана.  Hug Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт