Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора

newsm78 педито казва "за "  ,,,,ама аз май съм против ,,Вие ?
Цитирай

Сливен

Аз подслаждах водата до края на трети месец.Е не чак толкова колкото в началото. Very Happy
Цитирай

Pyce

Твърдо против Naughty
Аман от закостенели разбирания!!!!

Не разбирам защо точно трябва да се дава такава вода на децата и изобщо вода,особено ако са изключително кърмени.
Какво полезно има в захарта освен празни калории,още повече шом се отнася за новородено дете?
Питай педиатърката ти да ти обясни какви доводи има,за да ти препоръчва такава вода/освен прословутата жълтеница  ooooh!/.
Цитирай

София

против
Цитирай

София

Ако не искаш да даваш подсладена вода, питай за глюкоза. При нас жълтеницата се проточи два месеца, тъй като и аз смятах , че захар във водата не е необходимо. След което се наложи да давам глюкоза , че положението почваше да става сериозно... Confused
Цитирай

София

докато детето има жълтеница водата трябва да се подслажда даже двойно,но иначе съм ТВЪРДО ПРОТИВ! Naughtyаз не я подслаждам от 3 месец даже май беше преди това newsm78
Цитирай

Бургас

Peace
Цитирай

София, Дървеница

На баткото давах подсладена вода до след годинката, защото просто обикновена не искаше  Embarassed голяма грешка от моя страна тогава
А на бебо давах първия месец заради жълтеницата.  Сега само преварена без  захар, когато е жаден я пие
Лек ден!
Цитирай

Против!
Подкрепям мнението на  EASpirit  Peace Много добре казано!
Цитирай

София

Против, още повече, че стана ясно, че не помага за жълтеницата, заради което така я препоръчват, така че смисъл от нея никакъв.
Цитирай

Пловдив

Първата седмица само подслаждах.Сега се чудя защо  newsm78Човек докато е жив се учи.
Цитирай

Бургас

Аз вода не съм давала до 9 месец,против подслаждането естествено...
Цитирай

Аз съм:
- против подсладената
- против водата, без значение подсладена или не, при незахранено бебе
- против подслаждането на каквато и да е храна/напитка
Цитирай

София

Против
Цитирай

Варна

ПРОТИВ!!!  Naughty
На синът ми подслаждах водата.Нямаше кой да ми каже да не го правя, а и се бях ошашавила доста като родих и слушах педи.Като ми дойде акъла в главата веднага я смених разбира се. Като знам какви "ценни" съвети съм слушала от нея ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора