Какви подаръци получихте за 8март?

  • 5 264
  • 112
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 73
Едно честит празник мамо докато играе на компа а от баща му една прегръдка,но свекъра се отчете с цвете  newsm78

# 46
  • Мнения: 1 470
Едно честит празник мамо докато играе на компа а от баща му една прегръдка,но свекъра се отчете с цвете  newsm78
Де да имах и аз свекър...
Аз получих цвете от мъжа на моята приятелка,а моят прилежно го подряза и сложи във ваза Rolling Eyes...

# 47
  • Мнения: 751
Понеже моя мъж е извън страната,и по тази причина подарък нямах,но за сметка на това получих най хубавият смс  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 5 140

Веднага като ми пратят снимките.


Нищо ново под слънцето.Мъже.

Абсолютно. Hug Peace

# 49
  • Мнения: 1 193
От мъжлето, получих кантарче ( отдавна мрънках Mr. Green)
Голямата щерка ми подари орхидея, и едно стихотворение, рецитирано сутринта до леглото ни  Grinning Направила ми и картичка  Wink От бебата, получих нервички и голяма усмивка  Hug

# 50
  • Мнения: 417
Нов телефон и цветя  bouquet

# 51
  • Мнения: 7 058
Аз от мъжа си получих любимия ми модел телефон Heart Eyes, - пълна изненада беше ,
а от свекървата - нарцис и шал, и от детето  - цвете , но работата беше нагласена там ... Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 821
Една страхотна книга - Поезия от Михаил Белчев "Ако не беше ти" Heart Eyes
Детето - голямото ми подари цвете и ключодължател с нейната снимка на тържеството в яслата Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 523
От мъжа ми цветя, от мене си - купих си парфюм Wink

# 54
  • Мнения: 11 607
Картички от децата, зюмбюли от градината, а от милото..... - поради липса на време - все още е в магазина, но знам какво ще е - стойка за видеокамерата. А и милота каза,че без мен няма да я купи,че да си кажа аз какво точно искам!

# 55
  • Мнения: 4 473
Много целувки и "Обичам те, ..." за добро утро. Най-прекрасната саморъчно направена картичка от детето и телефон от съпруга, придружени с два букета. Обичам ги! Heart Eyes

# 56
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Златен пръстен и гривна,които аз сама си избрах.

# 57
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Билет за концерта на KISS (пред сцената)  Hug

# 58
  • Мнения: 4 784
Много подаръци получих. Страхотен букет цветя от съпруга ми, поднесен от малкия ми син, който едва носеше букета и при тази невероятна гледка почти припаднах от умиление. Към букета цветя, добавка бижута и то какви....!!!!!!!

http://www.bgbaby.net/kaloyan/uplimg/mb_810bc94915a9b577ccc23d30 … 9c3bc_mainpic.jpg

От сестра ми цвете, чаша за кафе и свещ. Обожавам да си пия сутрин кафето в готини чаши, както и хубавите ароматни свещи.
От майка ми - много готин потник за лятото.
От баща ми букет от рози.
От свекървата салатиера и фруктиера.

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 15:17 от Mamma

# 59
  • Мнения: 142
От мъжлето - парички , прекрасна вечер в ресторант, огромен букет ;от родителите- също пари и цветя, а от малката ми кукличка - най- милата прегръдка и целувка (този подарък като че ли беше най-ценният Grinning).

Общи условия

Активация на акаунт