ОКТОМВРИЙСКИ мами магазините щурмуват, пl

  • 3 899
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 020
Новата ни темичка, аз я почвам, защото Сев не е писала скоро, и да не ни затворят темичката, а Сев като дойде ще пусне първия пост, че аз не мога много да го докарам хубав като нейнияяяяя Sad
Благодарности пак за Feel_U, която измисли отново хубавото име на темичката ни Simple Smile

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 15:33 от Elichka_mama

# 1
  • Мнения: 11
Здравейте и Честит Празник! Живи и здрави и само усмивки   bouquet
Аз зеленчуци си ям всякакви,само ако са марули ги слагам малко да постоят във вода и после ги мия.Плодовете- ябълки примерно ги мия със сапун и така.
От мен весело изкарване на празника и приятни почивни дни  Hug

# 2
  • Мнения: 718
Здравейте мами! Да ни е честита новата темичка и празника разбира се! Аз все се изкушавам да си купя нещо, пък после се разубеждавам, че скоро няма да ми става ,какъв е смисълът. Скоро ще ми се наложи обаче, защото вече не мога да си закопчавам панталоните и си ги нося откопчани, замаскирани отгоре с блузи и пуловери да не се вижда. А пък въпреки това, не съм наддала нито 1 грам, но коремчето е започнало да си казва думата. Да сте засичали по магазините от тези панталоните с ластик отпред, казаха ми, че в мола на Хемус в Oviesse имало, но не съм проверявала. Доста започна да ми става сложно с обличането, не знам как ще я карам занапред. А относно гаденето и всякакви други неразположения, досега се справях чудесно, рядко ми прилошаваше, станах доста капризна към храненето ,обаче. В последните дни вече си мислех ,че съм се отървала от всички екстри на ранната бременност , защото все пак след 2 седмици приключвам 1-вия триместър и снощи хоп изненада- какво гадене ,че и повръщане , направо бях изумена, за първи път ми се случва, откакто съм бременна. Пожелавам на всички леко бременеене , по-малко неразположения и здрави бебоци на финала, и давайте идеи за шопинг, моля!  Hug Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 120
Хайде и аз тук! WinkЧестит 8 март, мамчета!
Lauren, аз наскоро гледах в магазин за бременни , че има дънки с ластик отгоре. Платът е един мекичък, с по-широчки крачоли и горе на кръста имат една широка лента от някаква фино плетена материя, която играе ролята на ластик. Не съм от София, така че не знам там къде можеш да намериш нещо такова. Аз ще изчакам да се види дали нещата ще са наред следващата седмица и ако има смисъл - ще си купя такива.
Романтична вечер на всички!!! 1dating luvbed  loveuuu

# 4
  • Мнения: 8
 smile3525   4ЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИ4КИ.МНОГО ЗДРАВЕ И КАСМЕТ  bouquetАЗ НАСКОРО СИ ВЗЕХ ДЪНКИ ОТ ТЕЗИ, КОИТО СА ЗА БРЕМЕННИ,МНОГО СА УДОБНИ И  ПРАКТИ4НИ.ИМА ЕДНО МАГАЗИН4Е НА ЛЮЛИНСКИЯ ПАЗАР ЗА БРЕМЕННИ.АЗ ОТ ТАМ СИ ГИ ВЗЕХ И САМ ДОВОЛНА .ВСИ4КИ ДРУГИ Дънки МЕ СТЯГАТ И МИ Е СУПЕР НЕУДОБНО Embarassed.НО ТОВА ПАК Е ЗА ХУБАВО.УСПЕХ НА  ВСИ4КИ Hug

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 21:34 от sisanka

# 5
  • Мнения: 718
legeo Мила стискам палци и от сърце ти желая благоприятно развитие на нещата, само не губи кураж! Praynig Praynig  bouquet Hug

# 6
  • Мнения: 5
 newsm51ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!! newsm51ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЩАСТЛИВИ МОМЕНТИ В ОЧАКВАНЕ НА БЕБОЦИТЕ,ВСЕ ТАКА ОБИЧАНИ И УВАЖАВАНИ ОТ БЪДЕЩИТЕ ТАТКОВЦИ И НЕКА УСМИВКАТА ВИ НЕ НАПУСКА ЛИЦЕТО ВИ! newsm53
 Salem,съжелявам мила за случилото се  action032-много е неприятно,понеже и аз съм го изживявала в първата седмица на 4-ти месец.Но сега живот и здраве пак си хванахме бебчо и засега всичко върви много добре-нищо общо с първата ми бременност.Ние започнахме с опитите от 6-ти месец-поне така ме посъветва гинеколога,за да може матката да се въстанови напълно и да е готова да износи следващия плод.Ние успяхме 1година по-късно с опитите.
 Пожелавам ти след няколко месеца да ни се похвалиш с добра новина. Hug

# 7
  • Мнения: 330
Здравейте Laughing
   Честит празник мили момичета!
               

    Salem много съжелявам мила, Sadтъкмо се зарадвах,че нещата са добре.Желая ви скоро да имате отново повод за радост и всичко да е наред Hug
  За зеленчуците и аз си хапвам,то няма начин. Rolling Eyes
   Ох,отивам да лягам,че така съм уморена Crazy Лека вечер Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 207
Здравейте мили мами,

Извинявам се, че се намесвам така във вашата тема, но просто исках да ви поздравя за този светъл празник,, догодина да гушкате по това време най-сладките мишоци Hug И така, като ви четях как гледате коремчетата и ми стана едно мило...Извинявам се пак ако съм ви притеснила

И да знаете, че ви наглеждаме и ако имате нужда от нещо сме винаги насреща  Hug

# 9
  • Мнения: 132
smile3525   4ЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИ4КИ.МНОГО ЗДРАВЕ И КАСМЕТ  bouquetАЗ НАСКОРО СИ ВЗЕХ ДЪНКИ ОТ ТЕЗИ, КОИТО СА ЗА БРЕМЕННИ,МНОГО СА УДОБНИ И  ПРАКТИ4НИ.ИМА ЕДНО МАГАЗИН4Е НА ЛЮЛИНСКИЯ ПАЗАР ЗА БРЕМЕННИ.АЗ ОТ ТАМ СИ ГИ ВЗЕХ И САМ ДОВОЛНА .ВСИ4КИ ДРУГИ Дънки МЕ СТЯГАТ И МИ Е СУПЕР НЕУДОБНО Embarassed.НО ТОВА ПАК Е ЗА ХУБАВО.УСПЕХ НА  ВСИ4КИ Hug
Този магазин е страхотен и не е скъп.С първата бременност съм си купувала от там.Има и много хубав щанд в малкия ЦУМ, а също и на Илиенци има страхотен щанд.Аз съм хвърлила око на един гащеризон и ако на 17 всичко е наред Praynigще си го взема Simple Smile
ЧЕСТИТ ПРАЗНИКна патерици
Да са ни живи и здрави дечицата на тези които вече имат и неродените ни бебчета  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 278
Абе мацки,какво ли става със Северинка? Гледам че от петък не е писала? Дано всичко е наред Praynig

# 11
  • Мнения: 697
Здравейте милички. Аз събота и неделя го ударих на почивка, ставам в 11  Embarassed Поне си починах. Чуствам се добре в общи линии, но много ме тормози течението което имам Sad  Надявах се да почне да намалява, а то на моменти се усилва, на момемти намалява, но не изчезва. На преглед съм чак след 10 дена и не знам дали ще изтрая до тогава.

# 12
  • Мнения: 817
Здравейте, сладурки! Hug
Честит 8-ми Март на всички! Бъдете най-обичаните и красиви жени на света!


Аз имах доста работа в офиса и направо бях полудяла, нямах никакво време да пиша. Аз имам страх от асансьори и почти никога не ги ползвам, особено тоя в офиса, който се разваля по няколко пъти на седмица. Е, оня ден шефката ми ме разходи първо до 9-ти ет., след 15 мин до 7-ми. и след това още 3 пъти до 3-ти., а нашия офис е на първия етаж, направо бях полудяла. Тя много добре знае, че съм бременна и част от нещата бяха неин ангажимент. Ядосах се много и на факта, че или трябва да не работя и да посещавам всички ЖК и да се възползвам от безплатните изследвания, или да работя и да си плащам като пич за всичко. Както и да е, няма да ви занимавам с глупости. Поне изследванията ми са добри, не ми е нисък хемоглобина, поне така изглежда по показатели, утре ще ходя и при личната да видим какво ще каже.

Съжалявам, че не бях тук да пусна новата темичка  Embarassed Embarassed Embarassed

Салем, мила, много съжалявам да прочета такива новини. Дано се възстановиш бързо и скоро след това отново да имате повод за радост.  Hug Hug Hug

П.П. Моля, някое от момичета да ми каже как мога да вмъкна първия пост. Praynig

# 13
  • Мнения: 32
Здравейте момичета!
И от мен честит Осми март на патерици - с пожелание да бъдем обичани и слушани мами и уважавани съпруги  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
На мойта сестра днес и прокървяло, еднократно но доста изобилно . Тя е в осма седмица. Неделя е , чудят се дали ще намерят лекар и се е стреснала милата #Crazy Ха дано нищо да им няма на бебо и нея. Ама знам как е - и на мен ми се случи първата бременност. Докато стигна от университета до клиниката, ми протекоха сълзи.  Cry
Цялата ми предишна бременност я изкарах в един дънков гащиризон, който вуйна ми ми даде. Не е никак красив, но пък е много удобен  Grinning Е за съжаление сега си имам конкуренция от страна на сестра ми  Embarassed - най вероятно ще и го предостъпя.
Кога ли ще вземе да ми расте корема?
Не си спомням от първата бременност... Но определено има време  Rolling Eyes

МимиСофия ти поне спиш само през уикенда  Wink На мен ми се спи идиотски през цялата седмица. Вчера ударих рекорда - от 7 вечерта днес до 10 предиобед. Пробвах някакви си таблетки против сутрешно гадене, а пък те предизвиквали сънливост  Shocked То и от преди си я имах  Shocked Поне изглеждат ефективни и днес е първия ден от 3 седмици да не ми е лошо.

Салем с теб сме миличка  Hug  Hug  Hug Господ да ти помага и сили да ти дава!

# 14
  • Мнения: 258
svetlaСтискам палци на сестрати.Аз по нощите изкървях и веднага отидох във Втора градска9незнам дали си от София.Обърнаха ми страшно внимание-всичко мина добре.Очарована съм от персонала.Гледаха ме два пъти  на ехограф преди и още веднъж след абразиото.И което н е  е маловажно -не ми взеха и стотинка за цялата работа.но не губете време-аз изчаквах и затова се случи това.Веднага ще вземат необходимите мерки и всичко ще бъде ОК.и на двете ви желая много усмивки.

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 15:37 от salem

Общи условия

Активация на акаунт