ТРОЯНската мама е секси мадама 2

  • 10 042
  • 290
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 768

Toва сме ние,които правим темата:
 


Троянската мама е секси мадама 2
Mon Cheri Ramzy a.velcheva s_vetla Весела77 КATYA_COCI  Mirena80 petkomara  stellla                                           
Мon Cheri 25.11.1982 (Веси)               Микаела 13.12.2006
Весела77 17.12.1977  (Веси)               Стиляна   9.07.1999
а.velcheva 07.03.1986 (Aна)                Вяра       20.02.2006 и Елица 18.02.2007
s_vetla     14.03.1979(Светослава)     Йордан  25.02.2003 и Теодора 08.10.2007
Ramzy19.01.1976(Радост)                   Нестор 9.09.2004 и Минко 18.09.2006
KATYA_KOCI 2.10.1975 (Катя)
Мирена80 15.03.1980
Stellla 02.06.1973





Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 21:46 от Mon Cheri

# 1
  • София
  • Мнения: 1 890
 Мон Шери, страхотно заглавие !!!   Simple Smile Hug
 Първа съм в новата темичка.  bowuu

# 2
  • Мнения: 337
 smile3501 smile3501 smile3501 Mon Cheri
Страхотна тема. Поздравления.   love001

# 3
  • Мнения: 750
И аз съм вече тук  newsm44

Поздравление за заглавието, Мон Шери! smile3525

# 4
  • Мнения: 1 768
Благодаря ви. Hug

Вчера бях на форумска среща на берлинчанките в един бар-ресторант.Страхотно си прекарахме.Останах много доволна. Heart Eyes

А преди малко се върнахме от гости.Бяхме цялата вечер на бяло винце,а сега се чудя с какво да продължа. Thinking

Вие на какво сте? Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3
Zdraveite momicheta,

Chestit praznik na vsichki, da ste mnogo krasivi, obichani i stastlivi!

parvo iskam da se izvinja, che pisha na latiniza i iskam da vi pozdravja, che ste se organizirali v 1 tema.

Da se predstavja i az:

Az sam Maria, vse oste ne sam mama, no se nadjavam, v blizkata godina -dve da imam tova stastie, inache sam ot Trojan , no blizo 7 godini jiveja v Germanija.
Otkrih mnogo obsti nesta s njakoi ot mamite tuk: zavarshila sam Ezikovata v Lovech 2001 godina, a i bjah na razmenni nachela vav Freudenstadt (njakoi go beshe spomenal). Inache se kefja na foruma, ima mnogo sveji idei, pak i e mnogo prijatno da se zapoznaja s hora ot milija mi Troyan  Grinning

Ta tova beshe moeto predstavjane. I do sledvastija pat!

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 00:03 от petkomara

# 6
  • Мнения: 1 768
Здравей,Мария!

Добре дошла при нас.Надявам се,че ще ти е приятно и раЗтоварващо тук.

Имаме няколко общи неща.Първо годината на zавършване,родният град,Германия и това,че и аЗ съм от 7 години тук.

Напиши датата си на раждане да те включа тук.

Ще те помоля да иЗполЗваш кирилиЗатоrа,който се намира в дясно,  най-горе.Всички мнения на латиница по принцип се трият. Grinning

До скоро
 Hug

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 00:32 от Mon Cheri

# 7
  • Мнения: 750
Добре дошла, Мария   bouquet
Радвам се, че се увеличаваме.

Мон Шерии, къде си? Да не си се изпонапила от толкова винце  newsm78

 Joy Joy Joy
Пък и другите момичета се изгубиха newsm78

# 8
  • Мнения: 1 768
Привет-мривет и от мен!

Винцето си беше направо елексир.Рядко ми харесва вино,но това си беше просто много пивко. Blush

Днес бяхме цял ден на едно туристическо иЗложение.България също вЗе участие.Та така денят мина. Whistling

Колко плодове давате на децата си?Микаела страшно обича плодове,най-вече гроЗде.Имам чувството,че понякога от това гроЗде и се zачервява и дупето. Sad

Ехооо троянки?Въртяхте ли оруглювиците? Mr. GreenКойто не е ,да не се отърве от байли. Joy

Днес ли се вЗима също прошка от любимите хора? newsm78
Ако е така,Ани,вЗе ли от "маминка"? Wink

Айде..със zдраве.  bouquet

# 9
  • Мнения: 750
От МАМИНКА ще взема през "крив макарон", тя от мен има да взима и то мнооого  Mr. Green
А па за байлите и въшките...сигурно цяла година ще съм пълна с тях  Joy Joy Joy

И моите дечурлига ядат много плодове, всякакви. А ти гроздето със семките ли го даваш newsm78

# 10
  • Мнения: 337
Ехооо троянки?Въртяхте ли оруглювиците? Mr. GreenКойто не е ,да не се отърве от байли. Joy

 smile3521 на Черни Осъм. Голямо оруглюване падна. И после се сбрахме при баба. Като едно време. Много мило и мъчно ми стана.  smile3518

# 11
  • ново
  • Мнения: 5 936
Врътнахме ги и ние Laughing За пръв път от 30 години на Заговезни не съм в родния ми дом  Cry Откакто сме семейство винаги сме били при мама, но днес решихме да си останем тук.
Направих празнична вечеря и си простихме помежду си /аз, мъжът ми и детето/.
Днес омесих една питка по рецепта, взета от тук и трябва да ви кажа, че останах очарована от себе си bowuu

# 12
  • Мнения: 1 768
Е,ние пък тук у немско ще въшлясаме и байлясаме.Като си нямаме zаговеЗни. Crossing Arms

Гледате ли МюЗик айдъл? Laughing
Нали zнаете,че Люската от немската група "Но Ейнджълс" журира?! Mr. Green

# 13
# 14
  • Мнения: 1 768
Ей го на,нямате време от пощене и не пишете. Joy

При нас е слънчево.Ще го прекараме деня в градината.Аz си вЗимам нещо zа четене,а малката на пясъчника или на тревата. Peace

Весел ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт