Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 март 2008, 16:43 ч.

Пак за пишлето

• 377
  • 3
  •   1
Отговори
Извинявам се предварително, чела съм многократно тук , но искам да питам конкретно: Вчера хирург му манипулира пишлето- беше зачервено и подуто(отваря му главичката, за каналчето не знам). Сложиха му лекарство и казаха да правим компрес с реванол. В понеделник пак сме при хирурга- не знам тога ва какво точно ще прави. Сега при всяко пишане е голям рев и гърч- вероятно много боли. До кога ще е така с пишането? Мъчи се детето!

# 1
  • София
Не се притеснявай.За 2-3 дни отшумява.Само трябва след баня да оголваш главичката,да промиваш с риванол и да слагаш дефламол.Ако не го правиш пак ще се получи срастване.Бебчо ще плаче,ама друг начин няма.Хирургът сигурно ти е казал всичко това.

# 2
  • Бургас
да!много добре почиствай главичката на пишчето-аз така водих малкия при хирург и всичко беше наред Cryно изглежда след това не съм  почиствала добре и се наложи пак да посетим хирурга.на нас ни казаха да правим промивки и с тетра и да мажем с  лидокаин актавис

# 3
  • София
Аз пък не мога да разбера, защо не си направите труда поне на първата и втората стр. да погледнете ами пускате теми ей така  Whistling
До преди 30мин. точно такава тема беше на първа страница.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт