Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 8 март 2008, 22:34 ч.
  • Преглеждания  762  Мнения  3  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 98
Здравейте момичета,
Претърпях стимулация с клостилбегит. На осмия ден след като го спрях , ходих на доктор и установиха , че фуликулите ми са нараснали до 8 мм. след 4 дни отново посетих доктора си и с прегледа се разбра , че са 3 - 5 мм. Клостилбегита съм го започнала от произволна дата, защото нямах цикъл. От утре започвам да пия естрофем. Моля ви да ми разкажете нещо повече за това лекарство и за влиянието на естрадиола в/у овулацията ми.

Реклама
# 1
  • София
  • Мнения: 7 718
Аз не разбрах този естрофем за какво ти е в случая, напълно безсмислен.
Естрофем се изписва обикновено през втората половина на цикъла след АРТ, за подпомагане на лигавицата.

# 2
  • Мнения: 98
Не знам, надявам се да е за нещо добро. А какво е това АРТ?

# 3
  • София
  • Мнения: 7 718
Асистирани репродуктивни технологии - инсеминация, ин-витро, ИКСИ.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт