На кой ден от преносването отидохте в болницата?

  • 3 270
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 390
Термина ми беше 15.12.
по време на бремеността го смениха на 17.12.
чакаха ме да родя до 27.12.
две седмици е мах. срок за изчакване след термина поне тук е така

# 31
  • Варна
  • Мнения: 261
Преносих с 11 дена,като през ден следяха тоновете на бебето.Накрая все пак предизвикаха раждане,защото беше крайно време да се появи малчо. Grinning

# 32
  • Мнения: 174
На вторият ден след терминът ми ми включиха система
Леко раждане Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 5 562
Родих по-големия си син 9 дни след термина. Приеха ни в болница на 7мия ден от т.нар. "преносване". Водите бяха бистри, така че всъщност според мен просто термина ми е бил по-късен (по това време цикъла ми беше на около 39 дни).

В болницата се запознах с една жена, която роди 19 дни след термина. Бяха се опитвали неуспешно да й предизвикват раждане 3 пъти, но тя си държеше на нормално раждане и затова я държаха под наблюдение. Слушаха й тоновете по 3 пъти на ден.

Леко раждане!

# 34
  • Мнения: 765
Преносих 14 дни. Едва тогава предизвикаха раждане, нямах контракции и по нищо не личеше , че трябва да родя скоро. Междувременно през ден ходех да слушат тоновете на бебето.

# 35
  • Мнения: 681
Е дано да си родила най-после.Но не се притеснявай,аз родих 8 дена след термина,но ходих през ден да ми слушат тоновете,на 7 ден решиха да ми предизвикат раждането,но опитите бяха неуспешни и на 8 ден ме резнаха.Успех на теб,ако още не си родила! Peace

# 36
  • Мнения: 229
На 10-ия и то вечерта #Crazy. Направо щяха да ме разстрелят #2gunfire
Ама какво съм  виновна като бях рожденничка предния ден  Joy

# 37
  • Мнения: 3 092
На мен  на седмия  ме приеха в болницата и Нана започна сама да се ражда , щяха да ми го предизвикат на другия ден , защото имах намалени околополодни  води и висока степен на зрялост на плацентата.
Леко раждане . Laughing

# 38
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
След 6-7 дневни контракции, но неефективни, на 5тия ден след термина ме приеха в болницата - точно на Нова година - 1.01. На 2.01. родих с операция, защото сутринта ми се плиснаха кални води, от преносването, а после тоновете на бебето взеха да падат, докато чакахме ефекта на системата с окситоцина!
Не чакай дълго, това е моя съвет! Peace
Успех и скоро да те зарадва най-хубавото бебе! Hug

# 39
  • Мнения: 3 929
Терминът ми беше на 5 октомври, но нямах никакви признаци на раждане. Започнах да ходя всеки ден, за да ми слушат тоновете, но всичко си беше по старому. На 8-я ден докторът ми каза на другия ден да отивам. Значи, отидох на 9-я ден от термина. Приемащата ми се навика, че съм чакала толкова време. Както и да е. Нямах никакво разкритие и признаци за раждане. Приеха ме в патологията и на сутринта вече родих, без да ми предизвикват, без нищо.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 180
На 5-ти ден след термин. След 2 дни родих.

# 41
Пожелавам ти да родиш безпроблемно и да пишеш после в твоята тема  за да се похвалиш   Grinning

# 42
  • Мнения: 1 168
На 6-я ден ме приеха в патологията без никакви признаци на раждане. На видеозон установиха, че ми е намаляла околоплодната течност и лекарят уаза: "Утре и сложете системи". Но аз не дочаках утре, родих без чужда намеса  Wink

# 43
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
До седмица-седмица и нещо след термина не е проблем. Но трябва да се следи непрекъснато състоянието на бебето за да не възникне някакъв проблем. Иначе по принцип до две седмици (максимум) не е проблем.

# 44
  • Мнения: 1 715
Преносих първата бременност.Отидох на 8 ден в болницата и там преносих още 6 общо 14 дни.

Общи условия

Активация на акаунт