Накой пил ли е хапчета "зелева супа"

  • 1 532
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 440
Здравейте!Искам да попитам някой дали е пил хапчета "зелева супа" и дали има ефект от тях?
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 3 036
Мисля че няма нужда да даваш близо 25 лева за нещо ,за което можеш да дадеш най - много 4 лева и да си я направиш сама тази зелева супа.
Аз много се чудих като тебе миналото лято дали да бъде хапчета или не и накрая си я сготвих и изядох.
Имаше ефект Peace

# 2
  • Мнения: 1 197
Пила съм на хапчета,а не супа.На мен от зеле на супа ми се повдига,за това си взех хапчета

# 3
  • Мнения: 3 698
И аз съм пила, отдавна, май миналата година...При мен от супата имаше ефект, но от хапчетата - не.Спомням си, че миришеха кофти и бяха огромни, а и имаше лист с диета при тях, както и да е, то ако има ефект и зле миришещи се пият, но при мен от тях нямаше, само от супичката, която си ми беше вкусна/първите две дни/ .

# 4
  • Мнения: 941
аз съм ги пила, и зелева супа съм яла, почнах от зелева супа, диетата но на третия ден се провалях, така я почвах няколко пъти но все нещо я прецакваше но килата почнаха да се намаляват и след 2-3 седмици бях свалила повече от 7кг, но ми писна супата и си взех хапчета, пих ги половината , и после забременях и всичко отиде на вятъра, мисля че имат ефект, и двата варианта са страхотни, като спра да кърмя пак с нея явно ще се вталявам, защото с тези диети се стопих за нула време

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 501
Аз съм ги пила,от истинската супа ми се повдигаше.Има ефект определено Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Мой съвет е да си направиш зелевата супичка сама.
Мнооого по -полезно е .И по-засищащо.

# 7
  • Мнения: 1 432
Мой съвет е да си направиш зелевата супичка сама.
Мнооого по -полезно е .И по-засищащо.




Точно така  Peace

# 8
  • Мнения: 440
Някой може ли да ми даде рецепта за тази супа?

# 9
# 10
  • Мнения: 440
Благодаря Peace

# 11
  • Мнения: 76
може и аз да я пробвам.. ще пиша като започна Hug

Общи условия

Активация на акаунт