класация на пюретата

  • 4 035
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ганчев и Хип (ядем ние)

# 46
  • Мнения: 610
Захраних я с Ам-Ам-картоф и ябълка единственото,което хареса като начало.След това си хапваше Netle и Ганчев

# 47
  • Мнения: 15 379
Нестле Алете, Хипп, Сънвал, Семпер. Синът ми обаче яде Алетето с най-голям апетит.
Досега не съм купувала бг пюре и нямам никакво намерение да го правя!

# 48
  • Мнения: 1 554
АЗ му давам само ХИП Peace Нестле Алете също съм давала Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 1 230
Семпер води класацията, но ако дъщеря ми види каквото и да е бурканче с пюре, веднага огладнява  Laughing.

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Семпер води класацията, но ако дъщеря ми види каквото и да е бурканче с пюре, веднага огладнява  Laughing.
и при нас е така  Peace

# 51
  • Мнения: 3 303
Хипп,Бебевита  Peace давала съм и Нестле,Гербер,Ам Ам и Литъл би

# 52
  • София
  • Мнения: 663
захраних с ганчев, бебивита и хелоу (плодови-тях си ги хареса) после включих гербер и хаме (зеленчуковите), сънвал и семпер (само броколите ги обожава). такива са предпочитанията на сина ми (а съм пробвала хип и нестле-гъсти му бяха, от овкото се давеше,ам-ам бяха като водичка), а дъщеря ми единствено ганчев харесваше!!! Hug
успех в захранването

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 07:52 от desislava69

# 53
  • Мнения: 4 621
Яна харесваше Хип и Семпер Peace

# 54
  • Мнения: 781
Не знам, как ги правите тези класации. Кое е най-доброто. Ами аз в нито един завод не съм ходила, за да кажа, къде ги правят най-добре/предполагам и с вас е така/. Ако цената е гаранция за качество newsm78 Ама и тук не е много ясно, защото чужбинските са горе-долу на една цена, българските също. За мен важни са съставките, дали са подходящи за съответната възраст и дали ги яде детето.
Ганчев не са добри за захранване, защото имат много съставки, но Ам-Ам не са лоши, и на вкус биват, но трудно се намират. Сега им опитахме и месните-хубави са.Лично моето дете ядеше предимно домашни/плодови, зеленчукови/, не харесваше купешките. Сега месни яде събота и неделя, особено харесва Гербер. А да, захранихме се със Хипп, но много скоро ни дойдоха малки като количество Laughing

# 55
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Не знам, как ги правите тези класации. Кое е най-доброто......

При мен класацията ми е според това, което на детето най-се услажда. Гербер, Бебевита, ХИП и напоследък-Сънвал, ако намеря.

# 56
  • София
  • Мнения: 431
Да си призная Сънвал най много ми харесват като цена - качество а и дребо ги яде с голямо удоволствие.Трудно се намират обаче имат хубави менюта и като грамаж са достатъчни за един малък лакомник като моя Heart Eyes Иначе яде с удоволствие и Хип и Семпер(но не всички има някой доста мазни) и Бебивита, но естествено предпочитам да си му правя аз храната винаги когато имам възможност,а и сега ще започнем да вземаме и от детската кухня и така ще разнообразяваме храната

# 57
  • Мнения: 164
hip nestle ама и на ганчев съм давала

# 58
  • Мнения: 15
Хипп , Семпер , Овко - на бебка й харесват много особено на Семпер плодовите . За Ганчев мога да се произнеса отрицателно  Flutter

# 59
  • София
  • Мнения: 3 271
И 1000 класации да прочетеш всичко си зависи от детето, какво ще му хареса да хапва. Навремето Лази не понасяше Хип, а малката ги обожава. Ти сама си направи класация Hug

Общи условия

Активация на акаунт