класация на пюретата

  • 4 040
  • 73
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 389
Предстои ми захранване, за това ви моля да направим класация за марките пюрета, от които вие сте най-доволни. Аз съм чувала само за Хип, че са много добри, какво ще кажете вие, които вече сте пробвали различни марки?

# 1
  • вкъщи
  • Мнения: 2 448
гербер и сънвал са много хубави,също и бебивита.но скоро пробвахме и ган4ев и мойто дете им обожава месните.

# 2
  • Мнения: 5 940
По-важна е класацията на детето. Според сина ми най-хубави са Хипп, Гербер и Семпер.  Не може да хапне повече от няколко лъжици на Ганчев.
Най-харесва домашна храна.

# 3
  • Мнения: 6 029
Моя син ни едно не одобрява, само домашни.
Дъщеря ми харесваше Хип, Гербер и Семпер. Но съм купувала няколко пъти само, защото й готвех аз.
Веднъж й взех на Ганчев... щеше да повърне и го хвърлих, повече не съм купувала.

# 4
  • Мнения: 2 712
Аз а и детето харесваме бебевита и ганчев

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
В моята класация на първо място са Нестле Алете и Хипп. После е Гербер.

Супите на Гербер моят син яде с огромно удоволствие!

# 6
  • Мнения: 1 217
Калоян ядеше Бебивита,Ганчев,Гербер.
Не понасяше Хип,направо се потрисаше и повръщаше.
Това,че Хип са най-хубави не означава,че всяко дете ще ги хареса.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 808
Захраних със Сънвал и Хип.

# 8
  • Мнения: 175
Няма най-хубави пюрета.Има най-масови с най-масови реклами.Най хубавите са тези ,които твоето бебче ще яде,а те в повечето случаи са пюретата с които си захранила.

# 9
  • Мнения: 24 467
Домашната ни класация за готовите беше ХИПП- Семпер-Нестле. Сега предпочитаме Семпер, защото има такива с едри частици за по- големи деца. Съчеваме успешно домашната храна с готовата. Ядете се всичко.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 296
Много са ни любими месните пюрета на Хип,също и Гербер
харесва малкия.Плодовите на Ганчев и на Бебивита също ги хапва с апетит. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 267
Nestle Alete, Hipp, Gerber, Sunval...Не знам дали защото са много хубави или защото бебчо е лакомник, но винаги си ги изяжда с удоволствие Grinning

# 12
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Моето дете класира на първо място Бебевита. Нещата, които не яде на ХИП, на Бебевита ги омита, че и за още се оглежда.

# 13
  • Мнения: 407
Хипп,Гербер!Не бих дала Ганчев,а още по-малко Ам-Ам!Лично мнение!Всеки преценява кое е най-доброто за неговото бебе!

# 14
  • Мнения: 9 973
ганчев,ам-ам,овко
домашно-НЕ Sick

Общи условия

Активация на акаунт