Всички ли получихте подаръци за празника?

  • 3 086
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте, мами!Бих искала да Ви попитам- всички ли получихте подаръци или цветя за 8-ми март? Или има и други  като мен, на които е обяснено, че по-важно е всеки ден да получават уважение и разбиране, отколкото един път в годината едно цвете, което след 3 дни ще увехне? newsm78

# 1
Спокойно ,има и други като теб . Абсолютно същото изказване , че е по- добре всеки ден да съм уважавана отколкото за един ден. Дава ми се пример , че има мъже например ,които не се прибират,закъсняват имат любовници , на на 8-ми март цвете и подарък за жената. Но и аз много не го зачитам този празник. Иначе ми дава пари за нещо дребно да си избера. Но сам да ми избера подарък или цвете  не. Но това не е толкова важно .Просто има различни типове мъже - едни по- романтични други не умеят да си изразяват чувствата

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Никакви цветя, казах му по-добре да купи кило пържоли, отколкото китки.
Пък и 8-ми март за мен е празник на майката, така че получих картички от децата, а на моята мама подарих нещо специално.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Съжалявам, но за мен това са думи на безхаберен или стиснат мъж. Ти си знаеш кое от двете е, сигурна съм. Едно цвете не струва милиони, та да му мисли чак толкова. Изключвам случая на Ерика, когато жената сама така си е преценила, има жени, които не си падат много по осми март - тяхно право. Но да искаш малък жест на внимание, пък бил той и тривиален, а той да ми чете морал и финанси - айде, не, благодаря Crossing Arms
И още нещо. Подаряването на цвете един път в годината този мъж като някакво правило ли го разбира или как newsm78 Обясни му, че цветя се подаряват и без повод, даже тогава най-вече Simple Smile

# 4
  • Мнения: 139
Половинката се отчете. Това един мъж да показва на жената до себе си, че е специална не е основание 2-3 пъти годишно да не й покаже, че е повече от специална. Брато обаче забрави и ми е криво. Sad

# 5
  • Мнения: 1 763
На миналия 8-ми март мажът ми ме затрупа с подаръци, цветя и т.н. На този не му позволих нищо да ми купи, защото все ще е от семейния бюджет, а в момента има много разходи за детето, което расте като гъба, а аз нямам нужда от нищо. Не е много романтично, но това е положението.

# 6
  • Мнения: X
Ами не, аз получих,ама не за празника Whistling

# 7
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
 HugЦветенце, без обяснения за внимание и уважение всеки ден. newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 12 554
Не. Мъжът ми не обича да подарява цветя, а преди седмица ми купи нов телефон, така че беше излишно да се харчат пари за подаръци. Не го считам за обидно той показва, че ме обича и уважава 365 дена в годината.

# 9
  • Мнения: 425
Аз въобще не го 4увствам този празник като свой ,и това мъжа ми го знае.Не съм искала цветя и не ми е никаква драма PeaceРазбира се ,ако ти държиш на осми март е редно да ти подари едно цветенце поне

# 10
  • Мнения: 290
на мен дори не ми се обадиха да ми честитят.
Мъжа ми е в чужбина.

# 11
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, получих подарък - един дефицитен учебник, почти антикварна рядкост, защото няма нови издания, а мъжът ми е успял да го намери и да го поръча по интернет. Точно на 8-ми сутринта пристигна пакетчето.
От децата картички и собственоръчно направена от тях баница (ние помагахме само при печенето)

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 12:05 от RadostinaHZ

# 12
  • Мнения: 682
Този празник ми е някак "соц ". Не харесвам и 14 февруари. Някак комерсиализирани са ми. Та, в този дух, държах да не получа нищо на "празника". Предпочитам да разменяме жестове на любов и уважение всекидневно и без повод.

# 13
  • Мнения: 647
.... по-важно е всеки ден да получават уважение и разбиране, отколкото един път в годината едно цвете, което след 3 дни ще увехне
По-важно е !
 PeaceПолучавам го и подаръци за празници не са ми нужни !

# 14
  • Мнения: 953
Получих подарък и цветя.

Общи условия

Активация на акаунт