РАЗСТРОЙСТВО

  • 971
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 354
Дайте ми съвет от миналата седмица моето мъниче е със разстройство и не знам какво вече да му давам.

# 1
  • Мнения: 1 516
Колко е малко дететнцето ти?
Опита ли с оризовата вода на хипп?

# 2
  • Мнения: 1 237
Прахчета Ентерол.Консултирай се с лекар,това е доста време с разстройство!

# 3
  • София
  • Мнения: 4 586
Консултирай се с лекар,това е доста време с разстройство!

 Peace

# 4
  • Мнения: 50
Веднага на доктор - гастроентролог  Naughty  Детенце ще се подсече и ще стане страшно  ooooh! Дъщеря ми направи разстроство на 3 месеца беше голям ужас  #Crazy  Ентерола действа бавно давах го по 1/2 сутрин и вечер освен още една камара прахчета изписани от гастроентролог   Naughty

# 5
  • Мнения: 569
  Според мен и нашият лекар за разтройството винаги си има причина , която трябва да се елиминира , а не да се "пресече" самото разтройство с нещо затягащо.Тоест разтройството е реакция на организма , при която той се само изчиства от нещо- вирус , бактерия, храна...
   Ние направихме изследване и съответно ни назначиха подходящо лечение.
   Може и да е напълно безобидно, но само лекар може да каже.Особено ако продължава повече от 3-4 дни.
   А ти през това време се старай бебчо да приема колкото може повече течности! Успех! Hug
   

# 6
  • Мнения: 1 165
Dina767 какво изследване точно направихте? И моята беба е с разстройство и вече се замислям дали не трябва да вземем посявка... Tired

# 7
  • Мнения: 569
Dina767 какво изследване точно направихте? И моята беба е с разстройство и вече се замислям дали не трябва да вземем посявка... Tired
  Да, точно посявка направихме, оказа се вирусна стомашно чревна инфекция - това беше миналия месец и тук при нас беше плъзнал този ужасен вирус...
   Дано да е нещо съвсем безобидно при вас!

# 8
  • Мнения: 1 165
Олее, наистина се плаша вече... Цяла седмица ми е с разстройство.Какво ли не й давахме! SadС какво се лекуват тези вируси? Пак ли с антибиотици? Sad

# 9
  • Мнения: 569
Олее, наистина се плаша вече... Цяла седмица ми е с разстройство.Какво ли не й давахме! SadС какво се лекуват тези вируси? Пак ли с антибиотици? Sad
  Не се тревожи , обикновено този вирус е придружен и с повръщане и температура, лекува се ......като се изчака да се изчисти организма , и в същото време задължително интравенозно оводняване , защото представи си повръщане и разстройство за какво обезводняване става въпрос , но при вас не е това...
   Ако е бактериално тогава антибиотици- и това го имахме. Просто не мъчи детенце и нека го види лекар за да му се помогне бързо- няма да е сериозно- ще видиш!Успех!

# 10
  • Мнения: 1 165
БЛагодаря ти, Dina767 !  bouquet
Аз я водих миналата седмица на лекар, беше два дни с лека температура, но разстройството й остана. Ще отида на частно в ХЕИ-то и ще пусна изследвания. От тях вече ще преценим какво да правим.
Лек ден!

# 11
  • Мнения: 2 005
АБ  няма да помогне при този гаден вирус #Cussing out Лежахме в болница и бяхме на венозен АБ , но не помогна , само ни оставиха на прахчета Ентерол Rolling Eyes Но обърни се веднага към лекар, защото това е дълъг период с разстройство, да не се обезводните  newsm78

# 12
  • Мнения: 569
АБ  няма да помогне при този гаден вирус #Cussing out Лежахме в болница и бяхме на венозен АБ , но не помогна , само ни оставиха на прахчета Ентерол Rolling Eyes Но обърни се веднага към лекар, защото това е дълъг период с разстройство, да не се обезводните  newsm78
 
  Именно- АБ не помага при вирусни инфекции- само при бактериални. Но системата е задължителна защото се губят не само течности , но и други важни соли и минерали, които не могат да се набавят само с течности... Изчиства се от 3 до 7 дни обикновено. Но да не стряскаме Ilenia и Аталанта- това само информативно , при вас няма да има вирус Naughty
  Просто от опит исках да посъветвам да не чакате при такива ситуации , а за всеки случай да се направи посявка.
   

Общи условия

Активация на акаунт