Откъде си купувате качествени дънки ?

  • 19 517
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Хей  ,привет мацки.  Надявам се да не съм повторила някоя тема , но не можах да открия подобна. Чудя се откъде си намирате готини , качествени дънки , аз напоследък никъде не откривам това , което търся , все ми се виждат или прекалено скучен модел , или материята е кофти... Споделете  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 4 397
Айде и аз тук.
И аз от известно време търся хубави дънки с ниска талия, може и да са изчистени, но да е хубава материята  Peace

# 2
  • Мнения: 1 179
Уцели болната ми тема. За 8-ми март мъжът ми искаше да ми купи дънки и излезнахме с тази цел да си харесам някакви. Два часа обикаляне из центъра, накрая в един магазин успях да намеря нещо подобно на това, което исках (леко тип чарлстон), облякох ги, в пробната ми се стори, че ми стоят добре, взех ги, но като се прибрах и ги обух, направо ми се дорева  ooooh!. Пълна скръб, сега трябва да ги нося на поправка.  Close Ще се радвам някой да сподели, къде има такъв тип дънки, защото моделите тип цигара хич не ми допадат.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз се интересувам от модел тип клин/цигара, от тези прилепналите, в черен цвят искам да е. Някой мяркал ли е някъде, преди време имаше навсякъде, сега нещо не ги намирам. Ще съм благодарна на инфо по въпроса. Hug

# 4
  • Мнения: 363
по складовете за дрехи има много яки дънки!!!
такива складове има в Лозенец, Хаджи Димитър, Люлин, но точен адрес не знам!

# 5
  • Мнения: 1 165
Последно си купих от Phard .Много добре стоят, с ниска талия са и моделите са интересни.
www.phard.it

# 6
  • София
  • Мнения: 4 397
Последно си купих от Phard .Много добре стоят, с ниска талия са и моделите са интересни.
www.phard.it

Имали ги в БГ.

# 7
  • Мнения: 1 165
Да, има ги. Но няма да мога да обясня точно къде е магазина. Беше в някоя от преките на Витошка Tired... Дано се включи някой, който е наясно къде е точно магазина, че аз съм много зле с ориентацията.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 779
Да, има ги. Но няма да мога да обясня точно къде е магазина. Беше в някоя от преките на Витошка Tired... Дано се включи някой, който е наясно къде е точно магазина, че аз съм много зле с ориентацията.

А цените долу-горе какви са?

# 9
  • Мнения: 2 388
Предполагам авторката пита за София, аз си купувам от Турция или приятелка, която има магазини ми носи пак оттам. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 165
Да, има ги. Но няма да мога да обясня точно къде е магазина. Беше в някоя от преките на Витошка Tired... Дано се включи някой, който е наясно къде е точно магазина, че аз съм много зле с ориентацията.

А цените долу-горе какви са?
Аз ги взех за 220 лв, но бяха намалени. Предполагам новата колекция ще е на цени към 300 лв.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
Да, има ги. Но няма да мога да обясня точно къде е магазина. Беше в някоя от преките на Витошка Tired... Дано се включи някой, който е наясно къде е точно магазина, че аз съм много зле с ориентацията.

Поне нещо ориентировачно, от коя страна на Витошка нещо горе долу  Praynig
Името на магазина Phard това ли е или нещо побългарено.

# 12
  • Мнения: 1 165
Да, има ги. Но няма да мога да обясня точно къде е магазина. Беше в някоя от преките на Витошка Tired... Дано се включи някой, който е наясно къде е точно магазина, че аз съм много зле с ориентацията.

Поне нещо ориентировачно, от коя страна на Витошка нещо горе долу  Praynig
Името на магазина Phard това ли е или нещо побългарено.
Значи, обадих се на моята приятелка, с която пазарихме тогава  Simple SmileУлицата на магазина се пада перпендикулярно на Витошка, точно където е магазинът на Дика, само че от другата страна. То е едно сравнително малко магазинче, Phard си се казва. Дано съм го обяснила добре. Те сега най-вероятно са получили новата колекция, ако отидеш, пиши после да кажеш какви са цените на дънките и има ли нещо интересно Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 3 820
Улицата е Хан Аспарух. Иначе съм си взимала дънки на Miss Sixty и Killah.

# 14
  • Мнения: 8 999
Най-често забърсвам от някой аутлет или от магазини за стоки с дефекти /не всички имат дефекти, обаче/. Евтини са и не ми пука, ако се скапят за един сезон /то горе-долу и за толкова ми омръзват и ми се иска да имам нещо ново и различно/. Лошото е, че ги нося по 1-2 години, без да се повредят и се налага да ги хвърлям или подарявам почти като нови.

Общи условия

Активация на акаунт