Аборт

  • 11 881
  • 123
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
Здравейте, налага ми се да направя аборт. Кажете има ли някои информация за абортите в Токуда, защото на там съм се насо4ила. Искам да знам необходимо ли е присъствие и съгласие на родител и каква е процедурата. Моля, който е запознат да ми пише. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 406
нямаш 18?
звънни направо в болницата, която си избрала и попитай, мисля, че така е най- лесно

# 2
  • Мнения: 14 133
Трябва писмено съгласие на двамата родители, защото нямаш 18години- декларация или нещо подобно. Юристите на болниците са най-наясно с казуса.  Абортът ще е платен при всички положения, защото касата поема само тези по медицнски показания.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а бре от къде разбрахте, че elena_dra няма 18г.?  newsm78

# 4
  • Мнения: 14 133
а бре от къде разбрахте, че elena_dra няма 18г.?  newsm78
Предположения   Thinking Защо иначе ще пита дали трябва съгласие на родител?  newsm78

# 5
  • Мнения: 4 406
а бре от къде разбрахте, че elena_dra няма 18г.?  newsm78
ако беше пълнолетна, едва ли щеше да пита за родителско разрешение.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 817

.... Искам да знам необходимо ли е присъствие и съгласие на родител и каква е процедурата................

Първо, това е раздел за Майки - бъдещи и настоящи - Форум за обмяна на опит и споделяне проблемите и радостите, съпътстващи бременността, раждането и отглеждането на бебетата. Изкушавам се да напиша нещо, от което няма да останеш много доволна, но тъй като едно от правилата на форума е да се спазва добрия тон, няма да го направя. Питай в болницата направо!

# 7
  • Мнения: 363
а бре от къде разбрахте, че elena_dra няма 18г.?  newsm78

щом пита нужно ли е съгласието и  присъствието на родител, определено е под 18г.!

# 8
  • Мнения: 363

Първо, това е раздел за Майки - бъдещи и настоящи - Форум за обмяна на опит и споделяне проблемите и радостите, съпътстващи бременността, раждането и отглеждането на бебетата.

и второ, защо аджиба не мислите и не се пазите?!?

# 9
  • Мнения: 668
Ей не се карайте на момичето.имало е смелостта да попита,дано каже и на майка си.Мила говори с родител,той е най-добрия ти приятел!!!!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 227
......
и второ, защо аджиба не мислите и не се пазите?!?



 Peace

Жалко, много жалко. Confused

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Доколкото знам до 18г. навсякъде искат подпис от родител.Може и да има някакво нововъведение.Ето телефона на болницата:02/ 403 4000 .Обади се и ще ти кажат, няма защо да четеш лекциите за предпазване от бременност на някои изперкали майки в този форум.

 Успех!

# 12
  • Мнения: 423
Аман от безгрешни хора!

Нека, който може да помогне на това момиче, а не да и се кара, най-малкото, защото е късно вече. Моя съвет мило момиче е да кажеш на някой близък роднина, който със сигурност би те посъветвал какво да направиш и как да постъпиш в тая тежка ситуация най-разумно. Колкото до разрешението на родител за извършване на аборт мисля, че е задъжително освен ако не си платиш повечко, което не те съветвам да направиш.
Желая да мине всичко безпроблемно и по-бързо и за в бъдеще мисли повечко за теб самата и се пази, не разчитай на никой друг!

# 13
  • София
  • Мнения: 5 559
"Процедурата"... зависи от това колко си бременна. Ако си съвсем в началото, има варианти с хапче или с вакуум... Ако си по-напред и вече има образувана плацента се прави абразио. Лекарите ще ти обяснят всичко. Има вероятност в "Токуда" да се наложи да изчакаш повече, отколкото например в "Майчин дом".

Съжалявам, че се е стигнало до това... Говори с майка си определено.

# 14
  • Мнения: 2 960

Първо, това е раздел за Майки - бъдещи и настоящи - Форум за обмяна на опит и споделяне проблемите и радостите, съпътстващи бременността, раждането и отглеждането на бебетата.

и второ, защо аджиба не мислите и не се пазите?!?



и трето.. Shockedпак се открехна кутията на Пандора

Общи условия

Активация на акаунт