Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 127 отговора
Това за киселото мляко не го бях чувала Laughing
Цитирай

За римувъра няма гаранция,че ще свали боята до русо.
Пробвай с оцет.Със сигурност ще свали няколко тона.
Цитирай

Моят съвет е да изчакаш русото ще избие не си съсипвай косата с тези неща,казвам го от опит Peace
bowuu
Цитирай

От оцета няма да и се съсипе косата,казвам го от опит.
Цитирай

Аз съм доволна от римувъра на Салерм струва около 20лв.
Но чак до русо незнам дали ще премахне боята.Бях тъмно кестенява и цвета ми падна с 3-4 тона без да ми се изтощи много косата.Сега съм тъмно пепелно русо.
Цитирай

С Remover на BES - на мен така ми махнаха натрупваното с години черно със син оттенък (да, знам, и мен ми е чудно как съм ходила така... Crazy) До много светло кестеняво с бяло-руси кичури.

Споре д мен или трябва да изчакаш да се отмие о самосебе си, или да отидеш на фризьор, но наистина добър. Сама недей да предприемаш мерки, че от смесвне на оцет, хума, газ,мас, ремувър, лимо и кисело мляко може и а стане някоя химична реакция със зелен оттенък...

Успех
Цитирай

Благодаря на всички съпричастни с проблема ми  Laughing
продължавам с миененто по няколко пъти на ден и дано падне  Wink
много искам да си направа маската с газ и мас,ама много мирише след това и ще трябва да си поседя в къщи няколко дни  Smile
Цитирай

ART COLOR - COLOR OFF
БЕЗАМОНЯЧЕН ОБЕЗЦВЕТИТЕЛ   на VITALITY'S  newsm78

Цитирам от сайта на Vitality club :
http://www.vitalityclub.bg/

COLOR OFF Е НЕОБХОДИМИЯ ПОМОЩНИК НА ВСЕКИ ФРИЗЬОР!
ОТСТРАНЯВА ЦВЕТА ЧАСТИЧНО ИЛИ ЦЯЛОСТНО!
КОСАТА ОСТАВА ЖИЗНЕНА И ЗДРАВА!
НЕ ОБЕЗЦВЕТЯВА И НЕ ИЗСВЕТЛЯВА ЕСТЕСТВЕНИЯ ЦВЯТ НА КОСАТА!
Единствено с COLOR OFF може да премахнете за един ден напълно всички черни, червени и други тъмни цветове от косата и веднага след това да нанесете боя за да смените тотално цвета на косата, без да я увредите с агресивни продукти. COLOR OFF е уникален продукт, който отстранява частично или цялостно боята за коса, без да променя или изсветлява естествения цвят на косата. Не съдържа амоняк и е изключително деликатен към структурата на косъма и скалпа. Пшеничните протеини предпазват и подхранват косата.

Не съм ползвала този обезцветител, но по принцип много харесвам продуктите на Vitality's, боите са много хубави и щадящи косата... Laughing

Цитирай

С Remover на BES - на мен така ми махнаха натрупваното с години черно със син оттенък (да, знам, и мен ми е чудно как съм ходила така... Crazy) До много светло кестеняво с бяло-руси кичури.

Споре д мен или трябва да изчакаш да се отмие о самосебе си, или да отидеш на фризьор, но наистина добър. Сама недей да предприемаш мерки, че от смесвне на оцет, хума, газ,мас, ремувър, лимо и кисело мляко може и а стане някоя химична реакция със зелен оттенък...

Успех
напише,моля те,в кой фризьорски салон са ти махнали  успешно синьо-черния цвят на косата?
И аз съм с такъв цвят, харесвам си го, но ми омръзна да ходя от 10 год. с черна коса.искам  да си върна моя си цвят- тъмно кестеняво и евентуално да ми направят някои светли кичури.
колко ти струваше процедурата?
Цитирай

Иди на фризьор  Peace
Почнеш ли да правиш опити сама да си махаш цвета после сигурно ще съжаляваш.
Цитирай

аз бих пробвала да махна тъмния цвят сама  но не разбрах кои продукт е най добър тъй като не искам да стана оранжава не изкам пбезцветяване  мнения много  но моля съвет имам падаща черна боя и искам да я махна и да сложа светло кафяво  постепенно де зора е да махна черното   помагайте

« Последна редакция: Пон., 23 Юни 2008, 16:33 от petq min80 »
Цитирай

Като най-щадящо, опитай с кисело мляко и сода. При мен свали поне 2 тона само от 3 нанасяния.
Цитирай

Като най-щадящо, опитай с кисело мляко и сода. При мен свали поне 2 тона само от 3 нанасяния.
И при мен подейства свалих червения цвят от косата си, като се има в предвид колко трудно се маха червен отенък Peace
Цитирай

тук говорите за възвръщане на по светъл цвят... при мен ест. цвят е по-тъмен и искам да си го възвърна,за да не ми се налага да се боядисвам и да си горя косата... в момента цвета ми се води ''медно русо'' .. е не е точно такова но горе долу...
Цитирай

Прави маски с яйце и то сваля много боята.
Цитирай

15-29 от 127 отговора