«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 127 отговора

ћнени€: 455
“ова за киселото мл€ко не го б€х чувала Laughing
÷итирай

WONDERLAND so far

ћнени€: 1 390
«а римувъра н€ма гаранци€,че ще свали бо€та до русо.
ѕробвай с оцет.—ъс сигурност ще свали н€колко тона.
÷итирай

н€къде там....

ћнени€: 2 293
ћо€т съвет е да изчакаш русото ще избие не си съсипвай косата с тези неща,казвам го от опит Peace
bowuu
÷итирай

WONDERLAND so far

ћнени€: 1 390
ќт оцета н€ма да и се съсипе косата,казвам го от опит.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 552
јз съм доволна от римувъра на —алерм струва около 20лв.
Ќо чак до русо незнам дали ще премахне бо€та.Ѕ€х тъмно кестен€ва и цвета ми падна с 3-4 тона без да ми се изтощи много косата.—ега съм тъмно пепелно русо.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 540
— Remover на BES - на мен така ми махнаха натрупваното с години черно със син оттенък (да, знам, и мен ми е чудно как съм ходила така... Crazy) ƒо много светло кестен€во с б€ло-руси кичури.

—поре д мен или тр€бва да изчакаш да се отмие о самосебе си, или да отидеш на фризьор, но наистина добър. —ама недей да предприемаш мерки, че от смесвне на оцет, хума, газ,мас, ремувър, лимо и кисело мл€ко може и а стане н€ко€ химична реакци€ със зелен оттенък...

”спех
÷итирай
Ѕлагодар€ на всички съпричастни с проблема ми  Laughing
продължавам с миененто по н€колко пъти на ден и дано падне  Wink
много искам да си направа маската с газ и мас,ама много мирише след това и ще тр€бва да си посед€ в къщи н€колко дни  Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 254

ART COLOR - COLOR OFF
Ѕ≈«јћќЌя„≈Ќ ќЅ≈«÷¬≈“»“≈Ћ   на VITALITY'S  newsm78

÷итирам от сайта на Vitality club :
http://www.vitalityclub.bg/

COLOR OFF ≈ Ќ≈ќЅ’ќƒ»ћ»я ѕќћќўЌ»  Ќј ¬—≈ » ‘–»«№ќ–!
ќ“—“–јЌя¬ј ÷¬≈“ј „ј—“»„Ќќ »Ћ» ÷яЋќ—“Ќќ!
 ќ—ј“ј ќ—“ј¬ј ∆»«Ќ≈Ќј » «ƒ–ј¬ј!
Ќ≈ ќЅ≈«÷¬≈“я¬ј » Ќ≈ »«—¬≈“Ћя¬ј ≈—“≈—“¬≈Ќ»я ÷¬я“ Ќј  ќ—ј“ј!
≈динствено с COLOR OFF може да премахнете за един ден напълно всички черни, червени и други тъмни цветове от косата и веднага след това да нанесете бо€ за да смените тотално цвета на косата, без да € увредите с агресивни продукти. COLOR OFF е уникален продукт, който отстран€ва частично или ц€лостно бо€та за коса, без да промен€ или изсветл€ва естествени€ цв€т на косата. Ќе съдържа амон€к и е изключително деликатен към структурата на косъма и скалпа. ѕшеничните протеини предпазват и подхранват косата.

Ќе съм ползвала този обезцветител, но по принцип много харесвам продуктите на Vitality's, боите са много хубави и щад€щи косата... Laughing

÷итирай

ћнени€: 1 513
— Remover на BES - на мен така ми махнаха натрупваното с години черно със син оттенък (да, знам, и мен ми е чудно как съм ходила така... Crazy) ƒо много светло кестен€во с б€ло-руси кичури.

—поре д мен или тр€бва да изчакаш да се отмие о самосебе си, или да отидеш на фризьор, но наистина добър. —ама недей да предприемаш мерки, че от смесвне на оцет, хума, газ,мас, ремувър, лимо и кисело мл€ко може и а стане н€ко€ химична реакци€ със зелен оттенък...

”спех
напише,мол€ те,в кой фризьорски салон са ти махнали  успешно синьо-черни€ цв€т на косата?
» аз съм с такъв цв€т, харесвам си го, но ми омръзна да ход€ от 10 год. с черна коса.искам  да си върна мо€ си цв€т- тъмно кестен€во и евентуално да ми направ€т н€кои светли кичури.
колко ти струваше процедурата?
÷итирай

–усе

ћнени€: 164
»ди на фризьор  Peace
ѕочнеш ли да правиш опити сама да си махаш цвета после сигурно ще съжал€ваш.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 168
аз бих пробвала да махна тъмния цвят сама  но не разбрах кои продукт е най добър тъй като не искам да стана оранжава не изкам пбезцветяване  мнения много  но моля съвет имам падаща черна боя и искам да я махна и да сложа светло кафяво  постепенно де зора е да махна черното   помагайте

« ѕоследна редакци€: пн, 23 юни 2008, 16:33 от petq min80 »
÷итирай

ћнени€: 295
 ато най-щад€що, опитай с кисело мл€ко и сода. ѕри мен свали поне 2 тона само от 3 нанас€ни€.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 384
 ато най-щад€що, опитай с кисело мл€ко и сода. ѕри мен свали поне 2 тона само от 3 нанас€ни€.
» при мен подейства свалих червени€ цв€т от косата си, като се има в предвид колко трудно се маха червен отенък Peace
÷итирай

ћнени€: 43
тук говорите за възвръщане на по светъл цв€т... при мен ест. цв€т е по-тъмен и искам да си го възвърна,за да не ми се налага да се бо€дисвам и да си гор€ косата... в момента цвета ми се води ''медно русо'' .. е не е точно такова но горе долу...
÷итирай

ѕо света и ” нас

ћнени€: 163
ѕрави маски с €йце и то свал€ много бо€та.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 127 отговора