Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 март 2008, 13:03 ч.

Стрии...

• 534
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
Задължителни ли са стриите на корема при бременност?
и как могат да се избегнат?

# 1
  • Разград
Не зная дали са задължителни. При първата бременност нямах, но при втората ми се появиха.

# 2
  • на Земята
Разбира се,ч не са задължителни.Зависи от еластичността на кожата,индивидуално е.Аз ги забелязах миналата седмица,ама защото ме боли кожата на коремчето и като се поогледах хубаво...изннадааа!

# 3
  • Пловдив
Не са задължителни.
Аз въобще нямах. Вярно е че се мазах с крем против стрии на Дева, но не мисля, че точно той ме е предпазил.
По-скоро всичко се опира до типа кожа.

# 4
Аз нямам стрии на коема, въпреки че беше огромен. За сметка на това ми се появиха страшно много по бедрата и дупето.

# 5
Стриите не са задължителни, зави си всичко от еластичността на кожата, а относно предотвратяването има многобройни козметични продукти Simple Smile

# 6
Не са задължителни.
Аз въобще нямах. Вярно е че се мазах с крем против стрии на Дева, но не мисля, че точно той ме е предпазил.
По-скоро всичко се опира до типа кожа.
Аз също се мазах с този крем,нямам нито една!Но за сметка на това имам от преди бременноста по дупето...тъй че според мен има
значение дали ползваш нещо или не.Но в по голяма степен си зависи от кожата. Peace

# 7
  • София
Аз имам много по дупето, бедрата и гърдите,а на кореме нито една.

# 8
  • в мечтите си
Разбира се, че не са задължителни. Зависи от еластичността на кожата най- вече, а също така чувала съм че ако майка ти има стрии, то вероятността и ти да имаш е голяма. Аз се мазах по врема на цялата бременност с най- добрите продукти на пазара и пак имам няколко за съжаление. Но мисля си че ако не бях се мазала щях да съм много по- зле. Така че всичко зависи и от теб. Peace

# 9
аз си мазах гърдите, бедрата и корема от началото на втория месец с какво ли не - мазен крем, зехтин, олиото на Джонсън, а сега с мляко Bubchen за бременни против стрии..и досега нямаше нищо. никога не съм имала стрии. сега съм в началото на 6-ти месец и забелязвам, че се появиха такива по дупето, нищо че ги мажа. явно е само въпрос на еластичност на кожата, едва ли кремът помага кой знае колко, ако си предразположена към образуването им. newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт