Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 86 отговора

Здравейте отново!!!Майчици които сте раждали секцио,анестезиоложките да са ви изписвали вагинален крем който се слага 3,4 дена преди раждането вътре вав влагалището,против инфекций???Предвьрително благодаря!!! Blush Embarassed Blush
Цитирай

Велико Търново

Майчици които сте раждали секцио,анестезиоложките да са ви изписвали вагинален крем който се слага 3,4 дена преди раждането вътре вав влагалището,против инфекций???
Не Peace
Цитирай

На мен и при двете раждания (секцио) не са ми изписвали. На теб да не би да ти изписаха? И как го аргументираха,ако са ти изписали,че ми е интересно?
Цитирай

Варна

Не са. Това би трябвало да важи по-скоро за естественото раждане. newsm78
Цитирай

София

НЕ! И на мен ми мирише на изнудване...
Цитирай

София

Не са. Това би трябвало да важи по-скоро за естественото раждане. newsm78
И аз така мисля. Не, не сса ми изписвали нищо.
Цитирай

Варна

не
Цитирай

Варна

Незнам какъв е този крем. Моя лекар ми беше изписал "Полижинкс", малко преди операцията. Нямала съм оплаквания, но го направи превантивно. Ама анестезиолога,   newsm78 ....... той може да ти обясни с коя упойка какво получаваш и да си избереш, ама такива гелчета и кремчета  Thinking

Peace
Цитирай

Бургас

Не.
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

Naughty даже се учудвам на ситуацията...а защо трябва да ти се слага такъв гел....аткъде трябва да дойде инфекция....нещо не ми е ясно Thinking
Цитирай

Не  Naughty
Цитирай

София

Не са ми изписвали нищо. То и нямаше за кога, тъй като го решиха от днес за утре.
« Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 14:34 от passion »
Цитирай

София

Не, но при мен беше и напланирано. Честно казано не до сега не съм чувала на някой да са му предисвали такъв крем преди секцио  Rolling Eyes
Цитирай

Naughty даже се учудвам на ситуацията...а защо трябва да ти се слага такъв гел....аткъде трябва да дойде инфекция....нещо не ми е ясно Thinking

Какво точно обяснение ти даде.
И ти си избра ли анестезиолог, та си правила консултация с него? Аз контактувах с анестезиолога само непосредствено преди операцията /направи ми тест за упойката/ и по време на самото раждане - нито преди, нито след...
Цитирай

На една звезда

Не, но при първото секцио, през нощта преди него ми дадоха да си сложа вагинално таблетка против инфекции. При второто секцио, което беше направено в друга клиника, нямаше такова нещо.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 86 отговора