Секцио раждане

  • 3 959
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 353
Ами то аз бях спешно секцио,но досега от никоя мама не съм чувала да й е изписан такъв крем.Пък и анестезиолог да го изписва newsm78

# 31
  • Мнения: 700
Не, анестезиологът ми беше изписал Ериус - 3 дни преди плановото секцио, а и не мисля, че е редно анестезиолога да ти изписва вагинален крем против инфекции - говори с Аг-то.
Успехи!

# 32
  • Мнения: 2 005
Не  Rolling Eyes не съм и чувала за подобна простотия  newsm78 Явно си е изнудване  #Cussing out

# 33
# 34
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
НЕ

# 35
  • Мнения: 2 374
и на мен не са!и защо да ти изписват такъв гел като теб ще те режат нама да раждаш вагинално newsm78 newsm78 newsm78

# 36
  • Мнения: 1 477
Като се замисля май има някаква логика.Може би ти е изписал гел ,за да не развиеш инфекция от катетъра.При мен се получи такава и беше ужасно болезнено.

# 37
  • Мнения: 190
I dvete si deca rodih sekcio - planovo i ne sa mi izpisvali nishto.
Uspeh   bouquet

# 38
  • Мнения: 592
И двата пъти - НЕ

# 39
  • Мнения: 9 973
за пръв път чувам Thinking

# 40
  • Мнения: 22 427
нищо не са ми изписвали, но и аз родих в 32г.с. та хал хабер си нямаха, че ще раждам
но ми звучи малко странно това

# 41
  • Мнения: 11 003
За първи път чувам за такъв крем. Родих с планово секцио и не са ми искали нищо подобно.

# 42
  • София
  • Мнения: 790
Нищо не са ми изписвали предварително.

# 43
  • Мнения: 63
Не.Какъв е този крем Thinking

# 44
  • Мнения: 961
На нито една от приятелките ми, които са раждали секцио, не са изписвали вагинален крем. Как се казва? Интересувам се от темата, защото и мен май ще ме чака секцио.

Общи условия

Активация на акаунт