къса прическа

  • 22 973
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 758
За тези кичури е кофтито, че трябва да се съобразяваш и с цветовете на дрехите.
е  да и това,но и незнам просто не мога да ги възприема!нищо лично!

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Искам такава прическа аз...!Ама още се колебая. Laughing


Така вече бях и порастна.


# 32
  • Мнения: 758
Искам такава прическа аз...!Ама още се колебая. Laughing


Така вече бях и порастна.



а сега колко ти е дълга?междудругото виждам,че тази причекса е много модерна сега,доста мадами са постригани по този начин!

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Късата Боб прическа на Викито е по-различна от карето.Ето още снимки.




а моята щото е тъмна беше по-скоро като карето на Рианчето. Grinning

# 34
  • Мнения: 1 352
А как е като порастне?

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ми карето като порастне става като на черта ,но с по-дълги краища отпред .Защото косата е с еднакви дължини от горе още .

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
ама и аз едно обяснение вкарах  Embarassed

# 37
  • Мнения: 287
 SLADYR4E няма лошо да не ти харесва моята прическа или цвета на кичурите ми мисля че е важно аз да се харесвам! Peace

# 38
  • Мнения: 758
SLADYR4E няма лошо да не ти харесва моята прическа или цвета на кичурите ми мисля че е важно аз да се харесвам! Peace
така е!нали на теб,ти харесва пък на мен тфа няма значение?просто си изказах мнението!
а тфа с удължента коса ти ли си?мн ме кефи

# 39
  • Мнения: 287
Да аз съм изкарах близо година с нея и реших малко да разнообразя и така се оказах с късата коса!Сега мисля за лятото пак да си вградя ама не съм много сигурна  късата коса е по лесна за подръжка! Mr. Green

# 40
  • Мнения: 758
Да аз съм изкарах близо година с нея и реших малко да разнообразя и така се оказах с късата коса!Сега мисля за лятото пак да си вградя ама не съм много сигурна  късата коса е по лесна за подръжка! Mr. Green
е така е ама така си мн яка.по ме кефиш

# 41
  • Мнения: 287
Дам противоречиви мнения да ти кажа чесно по някога съжалявам за косата!Ама пак като стана сутрин и прическата ми отнема по малко от 5мин  Mr. Green ми мина съжалението!След месец пак ще съм с дълга коса! Peace

# 42
  • Мнения: 199
и тази прическа на виктория как я подържате?ако не се изправи косата не искам да си помислям как ще е.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Жасминa изправя се лесно,точно защото не е дълга. Laughing

# 44
  • Мнения: 1 352
И как я изправяте в домашни условия? С преса или четка и сушоар?

Общи условия

Активация на акаунт