Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

London/ Варна

Има ли някой с ето такава количка? http://www.shtarkel.com/m8.html- Мак Ингланд Хайлендър. Харесва ми че е триколка,с големи гуми,и има два коша.Но никъде не намерих отзиви точно за този модел.
« Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 15:08 от eli-pate »
Цитирай

Right Next Door To Hell

колко пари е туи чудо, с коша
Цитирай

London/ Варна

297лв,виж сайта на магазин щъркел
Цитирай

София

ми аз като гледам тази количка мисля че е на mag england един мого стар модел. Те и на мен се опитаха да ми пробутат такав фалшив хикс лендар ама не стана. Купих си оригинален http://www.kasidabg.com/x-lander-x-lander-xt-orange.html
Има мноого голяма разлика.Те тия щъркели май измамиха маса народ. Но се оказа че нямат права да продават тези колички x-lander. И не дават гаранция. А представи си има нещо за оправяне какво правиш тогава?
Иначе съм доволен от тези колички x-lander.Модела XT e аналогичен на quinny 3xl.
Цитирай

London/ Варна

Но аз точно за модела на щъркел питам! Гледах x-lander,хубави са ,но в цената няма никакви екстри и нито коша,нито дръжката се обръщат.
Цитирай

София

дръжката се обръща. екстри -чувалче
Е качеството си има цена Smile.Аз лично предпочитам качеството .Пък и не е чак толко скъпо според мен.
Цитирай

Right Next Door To Hell

напротив, обръщат се

става такова

Цитирай

London/ Варна

И колко ще ми струва целия комплект-с двата коша,покривало и чанта?
Цитирай

Right Next Door To Hell

целия комплект-с двата коша, покривало, чанта, раница и кенгуру
ми към 800 лв
Цитирай

London/ Варна

Това е с 500лв повече от това ,което съм готова да платя Mr. Green Не че ако се напъна няма да мога,но повече от 400лв за количка с екстрите ми се вижда излишно.
Цитирай

Right Next Door To Hell

ми ..
въпрос на лична преценка е Smile
маи МцИнглад е единствения варянт, аз поне не се сещам за друго на такава цена
така че няма смисъл да питаш за отзиви, направо я купуваш, кат за толкоз пари е невеорятна
Цитирай

London/ Варна

А,има и други в този ценови диапазон,но за тях съм чувала доста отзиви,а точно за тази-нищо newsm78
Цитирай

София, Младост 1

Не е добър този модел на Маг Ингланд. По-добре не я купувай. Една позната я имаше и не съм очарована от "екстрите" й  Naughty
Мноооого е тежка. На летния вариант няма колани през раменете, което е много важно за бебе над 6мес. Предното колело не се върти, което много затрудняма управлението на без това тежката количка. За друго за сега не мога да се сетя, но мисля, че и това е достатъчно  Mr. Green
Освен, ако не са го подобрили много модела тази година. Гледах реклама на навите Принцес. Доста са ги лъснали  Mr. Green
Най-добре отиди и ги виж на живо. Пробвай количката в магазина всячески. Предполагам, че е и доста обемна сгъната. Така, че и това погледни.
На Маг единствената количка, която става за нещо е Принцес. Ако ще гледаш нещо тяхно, гледай само това.

Цитирай

London/ Варна

Благодаря, Hug. Значи,ще търся нещо на Кенгуру.
Цитирай

София, Младост 1

Благодаря, Hug. Значи,ще търся нещо на Кенгуру.

Pravilno, za tozi cenovi klas sa strahotni Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.