с роднини ли живеете?

  • 4 199
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 947
Няма нищо по-ценно от самостоятелността!
Зная, че разходите са много, когато човек е под наем, още повече и при появата на едно малко човече, но поне човек се чувства в "свои води" - живее според личните си разбирания и навици!
Ние живеем в една къща с моята баба, майка ми и брат ми, макар в отделни жилища и дори това ни създава проблеми. Не че са лоши хора, не че имаме грандиозни скандали - напротив, но просто от дребните неща се създава едно неприятно чувство и напрежение. А е много важно вечер като се приберем изморени от работа - да имаме спокойствие! При съвместно жителство обаче с когото и да било това за съжаление според мен е много трудно постижимо!
А вие както мислите да живеете в един дом и сте свикнали до сега да сте сами - ще ви бъде още по-трудно и действително трябва да премислите готови ли сте на тази крачка!
Ако все пак решите и нямате друг вариянт - мноого компромиси и преглъщане ще ви трябват!   

# 61
  • Мнения: 1 432
Друга квартира, може да е най-малката ,но ше можеш да се разходи6 по гащи когато си поискаш Mr. Green ...примерно .Успех  bouquet

# 62
  • Мнения: 492
И преди, и сега с детето живеем под наем.  Peace

# 63
  • Мнения: 16
Най добре сами,дори да ви е трудно поне няма да се нервираш с никого.Аз в момента я предприемам тази стъпка след съжителство
със свекър и свекърва -ужасно е ,когато не те уважават и считат ,че си родена да бъдеш Пепеляшка.

# 64
  • Мнения: 595
Не заменяй свободата и спокойствието си за нищо на света!!!
Живяла съм и на двете места(при майка и свекърва)-лягаш и ставаш с "топка в корема"пък ако ще и роднините да са най - прекрасните на света.

# 65
  • Мнения: 94
Да,живеем с майка ми и е просто кошмар.С мъжа ми си говорят от няма и къде,колкото да не си издерат очите Twisted EvilПостоянно ни се меси в работите,как да си възпитавам детето и други подобни.Моят съвет е ако имате възможност си останете там,защото много е гадно да си между чука и наковалнята.Вече се зарекахме да не и обръщаме внимание и да си гледаме живота,но не става различни поколения,различни възгледи... ooooh!

# 66
  • Мнения: 1 516
Да,живеем с майка ми и е просто кошмар.С мъжа ми си говорят от няма и къде,колкото да не си издерат очите Twisted EvilПостоянно ни се меси в работите,как да си възпитавам детето и други подобни.Моят съвет е ако имате възможност си останете там,защото много е гадно да си между чука и наковалнята.Вече се зарекахме да не и обръщаме внимание и да си гледаме живота,но не става различни поколения,различни възгледи... ooooh!
Ох,  ooooh! хората са казали, две жени в една кухня не може, и са били прави. Сигурно хич не ви е лесно....

# 67
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Слава Богу живеем отделно от родителите и свекърите  Mr. Green

# 68
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да, над роднините на мъжа ми! бяхме 2 г със тях ; тоест имахме наша стая в тяхната къща! ами в студиото си е все пак по-автономно, малко е, но карай!

# 69
  • Мнения: 94
Да,живеем с майка ми и е просто кошмар.С мъжа ми си говорят от няма и къде,колкото да не си издерат очите Twisted EvilПостоянно ни се меси в работите,как да си възпитавам детето и други подобни.Моят съвет е ако имате възможност си останете там,защото много е гадно да си между чука и наковалнята.Вече се зарекахме да не и обръщаме внимание и да си гледаме живота,но не става различни поколения,различни възгледи... ooooh!
Ох,  ooooh! хората са казали, две жени в една кухня не може, и са били прави. Сигурно хич не ви е лесно....
Направо е ужас,но с малко дете къде да ходим.Има малка вероятност да останем сами ,но още нищо не се знае.Заради нея и с мъжа ми сме се карали,а ми е майка.Ужас SadЗа сега сме добре,но докога ли.... newsm78

# 70
  • Мнения: 919
Три години,даже май четири живях при свекърите,но вече сме си сами. Peace

# 71
  • Мнения: X
Вчера четох темата и да си призная стана ми едно мило и хубаво,че сме си сами , спокойно  ни е ! Дано не го казвам на лош час  ooooh!
Аз съм си господарка на кухнята / верно, къщата ни е стара - от 1 година сме тук и плаче не, ами реве за ремонт-но ще стане... / , правимси каквото искаме..ОЦЕНЯВАМ ГО!!!
Дай Боже и на другите тази свобода! Няма по-хубаво нещо от това !

# 72
  • Мнения: 2 211
Не бих съжителствала с роднини. Дълго време живяхме по квартири и се борихме с живота докато купим собствено жилище, но мисля че си струва и съм доволна че избрахме този път. Всичко което сме и притежаваме днес, дължим на фактът, че разчитахме само на себе си и така се научахме да преодоляваме препятствията и да постигаме това което искаме.

# 73
  • Мнения: 4 733
 Самостоятелни е най-добре. Като родих пак бяхме сами и не ми е било нужно някой да ми помага. При теб защо мислиш, че се налага?

# 74
  • Мнения: 62
Аз не бих го направила.Предпочитам да живееем сами и да се справяме игледаме децата си сами.Така взаимоотношенията ни са ок.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт