майки от Бургас

  • 519
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
ЗДРАВЕЙТЕ
някой да е раждал  с цезарово сечение скоро в Бургас ?При кого ?Как е протекло ?
Предстои ми скоро да родя и не знам при кой и как стоят нещата ?Някакви отзиви за д- р Георгиев .Посъветвайте ме   КАК ДА ПОСТЪПЯ ....

# 1
  • Мнения: 164
Zdravei ot men. Izvinqvai 4e pi6a na angliiski oba4e komputara mi se skapa nesto. A sasto iskash da rodish v Burgas? Az sasto byah s operaziya, no rodih prez septemvri 2007 vav AG Varna, VII etag - vodi se VIP etag pri doktor Tanev..Prepora4vam ti da otidesh tam da ragdash i bez tova ste davash pari, pone da si zaslugava da gi dadesh ... Byagai dalech ot Burgas i ot nekadarnite doktori ... Uspeh

# 2
  • Мнения: 814
Моя приятелка скоро ражда с цезарово при Др. Дорийска. Доволна е, всичко е минало ОК, но и струваше 500 лв(според мен това са много пари при тези условия). Аз също раждах във Варна (в Майчин дом) и ако имаш възможност по добре си плати там(поне има за какво), отколкото да пълниш гушите на нашите доктори. Погледни в Зравния справочник-там има много мнения за Бургаските гинеколози Peace.

# 3
Здрасти аз раждах с операция преди 4месеца в Бургас и съм потресена там само хлебарките не говореха за пари,нямам думи.Аз родих при Трипичов но видях че всичките са един дол дренки само парите ги интересуват и след като ги получат забравят за теб.На мен ми излезе500лв ,затова ако имаш възможност наистина иди другаде и ги дай на някой който заслужава да му дадеш.

# 4

Общи условия

Активация на акаунт