Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София

Видях, че има много инфо за клоуни, но никъде не видях отзиви от някой, който е канил такъв на рождения ден на детето си.
Планирам домашен рожден ден, но имаме голямо помещение, а и двор (ако е топло времето), та ми се искаше да проуча как стоят нещата.
Писах на Марси Марсиано, но ми се стори скъпичко 130 лв за 2 часа...
Не ми трябва за 2 часа, предполагам, че 1 час е достатъчно, като програма.
Някъде съм чела цени от рода на 60 лв за 2 часа, а за 1 час - 40 лв, обаче явно е стара информацията...

Моля, който има актуална информация, да сподели - цени, времетраене, какво включват програмите  и най-вече, доволни ли сте.
« Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 17:04 от Lara »
Цитирай

София

Вдигам темата с надежда някой да ми отговори  Rolling Eyes
Цитирай

все още неустановенo...

И аз побутвам,интересувам се! Peace
Цитирай

http://www.astershow.com/

Дано не звучи като реклама. Бяха на рожден ден на приятелско дете - забавляваха ги страхотно.  Peace
Цитирай

София

Здравейте! Това е сайта на нашия дядо Коледа, който идва при нас миналата Коледа. запознах се с него съвсем случайно, от приказки между приятели.Страхотен човек, обожаващ децата. Невероятен актьор. За цени и условия не мога да коментирам, нещата се менят с дни, но мога да гарантирам, че забавлението с него и за малки и големи е 100%. Ето го и сайта: www.partycveti.com. Надявам се да съм ви била полезна
Цитирай

София

Благодаря на последните 2 потребителки за помощта. Изобщо не  е реклама, напротив - аз търся отзиви от хора, които са доволни, защото все пак става въпрос за детето ми.
Ще пиша на посочените артисти, а вие не спирайте дотук.
Нека всеки да сподели информация, която има.
Цитирай

Мики и Чарли-www.rogdenidni.hit.bg много съм доволна за 1 час 70 лв.
Цитирай

София

Аз също съм много доволна от Мики и Чарли. За два часа цената е 100 лв.
Цитирай

София

всеки един клуб предлага такова нщо. Аз ти препоръчвам Чочо от Приказка без край
Цитирай

София

ще дойда за без пари - ама само 1 час ли да седя....
ти тортата приготви. newsm68
Цитирай

София

аз бях на 1 рожден ден и имаше страхотен клоун-дори името му беше дечко. той забавляваше много децата, измисляше игри а хем бяха на разл възраст. ако искаш ще потърся координати
Цитирай

София

ще дойда за без пари - ама само 1 час ли да седя....
ти тортата приготви. newsm68
Ето, намерих си клоун без пари  Party
Цитирай

Sofia

Аз пък тоя Чочо от Приказка без край не го харесах особено. Не знам защо но ми се стори много безинтересно. Не видях кой знае колко да се забавляват децата с него.
Цитирай

Дано да не звучи като реклама, препоръчвам ти Йордан- 0887 620101 Работи в сферата от доста време и в детски развлекателен комплекс. Не взема скъпо.Успех и приятно изкарване на празника
Цитирай

ако не си намерила, пиши ми на лични. имам приятел, който го работи това. много е добър. доколкото знам, цената му е 70 лв. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора