Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора

Анкета

Предпочитам:

Въведи твоя глас

Белгия/София

Това ми е интересно, предвид, че около мен хората са все на различно мнение за това със съответните доводи За и Против и всеки е прав за себе си. Не визирам като интерес заплащането, питам само за вида работа.
Като светоусещане, аз лично се чувствам по-добре след физически такъв.
При вас как е?  Smile
Цитирай

София

Аз предпочитам да седя и да мисля. Това води до натрупване на физическа сила, но я изразходвам след работно време.
Цитирай

Обичам да копам дупки за телефонни стълбове. Ммммм, приказка.
Цитирай

София

Е, ако физическият труд е да си прекопаеш лехата с цветя през уикенда - много добре действа  Laughing
Цитирай

Белгия/София

Е, ако физическият труд е да си прекопаеш лехата с цветя през уикенда - много добре действа  Laughing

Доне, нямам това предвид, разбира се  Wink
Цитирай

Понякога стоя и мисля, друг път само стоя, казал Мечо Пух.
Зависи от много неща, аз извършвам интелектуална дейност, тъй да се каже  Mr. Green и ми е приятно и малко физически труд, като здраво чистене, садене на цветя и май друго не се сещам  newsm78. Но за постоянна работа бих предпочела интелектуалната.
Е, все пак принтер при нас се намира през 5 стаи от моята.Разходката до там физически труд ли се води?!
Цитирай

out of space

Да, да си смениш чаршафите в неделя или да излъскаш печката. Ми да, по-добре се чувствам.
И махмурлук по-лесно минава като се размърда човек, а не само да лежи. Peace
Цитирай

Свищов

Ако трябва да съм съвършено честна, никакъв труд не обичам. Wink Но физическият ми е по-непоносим от интелектуалния...
Цитирай

София

Според мен човек трябва да е опитал и двата вида, за да може да направи сравнение (ама не на ниво "хоби", нали). Примерно - една година работиш като копирайтър, една година нижеш тютюн. И след това съпоставяш  Smile
Цитирай

Ако трябва да съм съвършено честна, никакъв труд не обичам. Wink Но физическият ми е по-непоносим от интелектуалния...
И аз така.  Laughing
Цитирай

Свищов

Примерно - една година работиш като копирайтър, една година нижеш тютюн. И след това съпоставяш  Smile

Дона, преди много години ми се случи само за един ден да бера тютюн, а после и да го нижа... Нямам спомени някаква друга физическа дейност така да ме е съсипвала... Изключително тежко е...
Цитирай

Бургас

И двата вида труд не ме плашат.И двата съм практикувала.Аз на едно място много,много не мога да стоя. Confused
Цитирай

В детството...

Обичам да копам дупки за телефонни стълбове. Ммммм, приказка.

А аз каналите за полагане на кабелите.
Опс...... чакай, че не мисля какво пиша smile3538
Така е човек забравя да мисли като се държи само за лопатата.....
....... Ъъъъъъ исках да кажа...... Обичам - да Обичам.
Цитирай

София

ееехх,мечтая си за работа, от която се натоварвам еднакво и от двата,но трудно ще намеря."""Предпочитам""" физическият
Цитирай

София

Дона, преди много години ми се случи само за един ден да бера тютюн, а после и да го нижа... Нямам спомени някаква друга физическа дейност така да ме е съсипвала... Изключително тежко е...
Аз съм вадила картофи, брала съм царевица, събирала съм сено... и не помня още какво. Но ме е крепила мисълта, че това е няколко дни годишно и в крайна сметка не съм длъжна да го правя, така че мога да го приема като фитнес  Smile
Но ако трябва да работиш това всеки божи ден, от тъмно до тъмно, в мръсотия, с изпочупени нокти и мазоли по дланите, или пък ако си в завод, изложен на жега, шум, отровни изпарения... Предпочитам хемороидите и зачервените очи  Smile
Ако въпросът е поставен като "какъв тип дейност предпочитате", нещата са по-различни.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора